MindMaster

برای ایجاد این الگو چیکار باید کرد

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام،

برای یه سایتی میخوام چند بخش متشکل از الگویی که در عکس هست رو ایجاد کنم، یعنی کل صفحه از راست به چپ بدون هیچ حاشیه و فضای خالی تماما با کادرهای مستطیلهای کنار هم پر بشن (حتی اون حاشیه های کنار سایتها که معمولا تو همه سایتها خالیه اونم پر باشه) یعنی این الگویی که در عکس هست در واقع تمام صفحه رو اشغال میکنه و تعداد این مستطیلها هم زیاده، برنامش هم اینه که در این قسمت ها پس از اینکه مشتریها وجه مربوطه رو پرداخت کردن و فرم اطلاعات رو پر کردن، اون اطلاعات با عکس سفارششون که در صفحه فرم آپلود میکنن به همراه متن تبلیغاتشون اتوماتیک وارد یکی از این مستطیلها بشه، حالا نمیدونم این رو باید با فروشگاه ساز ایجاد کنم یا ووکامرس یا چیز دیگه.
به طور خلاصه مجموعه این طرح به این شکله: ایجاد کادرهای مستطیلی تمامِ عرض صفحه، ایجاد فرم که توسط کاربر پر میشه و بعد پرداخت وجه صورت میگیره و بعد هم به طور اتوماتیک عکس و متن به داخل یکی از این کادرهای مستطیل منتقل میشن و برای مدت زمان مشخصی مثلا چند ماه در سایت نمایش داده میشن.
به نظرتون بهترین ابزار برای اجرای این کار چیه؟

site.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

برید این سایت شاید تونستین اون چیزی که میخواین پیدا کنید

codepen.io

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 41 دقیقه قبل، afshin171 گفته است :

سلام 

برید این سایت شاید تونستین اون چیزی که میخواین پیدا کنید

codepen.io

من مهندسی عمران خوندم، در کدنویسی سررشته ندارم. فقط میخوام بدونم کدوم افزونه ها همچین امکانی رو میدن، باهاشون میشه چارت درست کرد و اونا رو دسته بندی کرد.

البته قبل از هر چیز به این نیاز دارم که پوسته رو تمام صفحه کنم. نمیدونم باید پوسته خاصی رو نصب کنم یا با تنظیمات هم میشه تغییرش داد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

من مهندسی عمران خوندم، در کدنویسی سررشته ندارم. فقط میخوام بدونم کدوم افزونه ها همچین امکانی رو میدن، باهاشون میشه چارت درست کرد و اونا رو دسته بندی کرد.

البته قبل از هر چیز به این نیاز دارم که پوسته رو تمام صفحه کنم. نمیدونم باید پوسته خاصی رو نصب کنم یا با تنظیمات هم میشه تغییرش داد.

بله پوسته با پوسته فرق داره شما باید از پوسته های که تمام صفحه هستن استفاده کنید 

در ضمن اون چارتی که شما میگین نمونه سایت هست لینک سایت قرار بدین

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری