رفتن به مطلب

برای ایجاد این الگو چیکار باید کرد

MindMaster

پست های پیشنهاد شده

سلام،

برای یه سایتی میخوام چند بخش متشکل از الگویی که در عکس هست رو ایجاد کنم، یعنی کل صفحه از راست به چپ بدون هیچ حاشیه و فضای خالی تماما با کادرهای مستطیلهای کنار هم پر بشن (حتی اون حاشیه های کنار سایتها که معمولا تو همه سایتها خالیه اونم پر باشه) یعنی این الگویی که در عکس هست در واقع تمام صفحه رو اشغال میکنه و تعداد این مستطیلها هم زیاده، برنامش هم اینه که در این قسمت ها پس از اینکه مشتریها وجه مربوطه رو پرداخت کردن و فرم اطلاعات رو پر کردن، اون اطلاعات با عکس سفارششون که در صفحه فرم آپلود میکنن به همراه متن تبلیغاتشون اتوماتیک وارد یکی از این مستطیلها بشه، حالا نمیدونم این رو باید با فروشگاه ساز ایجاد کنم یا ووکامرس یا چیز دیگه.
به طور خلاصه مجموعه این طرح به این شکله: ایجاد کادرهای مستطیلی تمامِ عرض صفحه، ایجاد فرم که توسط کاربر پر میشه و بعد پرداخت وجه صورت میگیره و بعد هم به طور اتوماتیک عکس و متن به داخل یکی از این کادرهای مستطیل منتقل میشن و برای مدت زمان مشخصی مثلا چند ماه در سایت نمایش داده میشن.
به نظرتون بهترین ابزار برای اجرای این کار چیه؟

site.png

لینک به ارسال

سلام 

برید این سایت شاید تونستین اون چیزی که میخواین پیدا کنید

codepen.io

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، afshin171 گفته است :

سلام 

برید این سایت شاید تونستین اون چیزی که میخواین پیدا کنید

codepen.io

من مهندسی عمران خوندم، در کدنویسی سررشته ندارم. فقط میخوام بدونم کدوم افزونه ها همچین امکانی رو میدن، باهاشون میشه چارت درست کرد و اونا رو دسته بندی کرد.

البته قبل از هر چیز به این نیاز دارم که پوسته رو تمام صفحه کنم. نمیدونم باید پوسته خاصی رو نصب کنم یا با تنظیمات هم میشه تغییرش داد.

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

من مهندسی عمران خوندم، در کدنویسی سررشته ندارم. فقط میخوام بدونم کدوم افزونه ها همچین امکانی رو میدن، باهاشون میشه چارت درست کرد و اونا رو دسته بندی کرد.

البته قبل از هر چیز به این نیاز دارم که پوسته رو تمام صفحه کنم. نمیدونم باید پوسته خاصی رو نصب کنم یا با تنظیمات هم میشه تغییرش داد.

بله پوسته با پوسته فرق داره شما باید از پوسته های که تمام صفحه هستن استفاده کنید 

در ضمن اون چارتی که شما میگین نمونه سایت هست لینک سایت قرار بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...