رفتن به مطلب

پست مطلب در برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام

چه طوری میشه در برگه ها پست مطلب آورد؟

مثل سایت زیر در در برگه هاش مثل صفحه اول مطلب پست شده است

http://themeforest.net/item/mingle-multipurpose-wordpress-theme/full_screen_preview/235056

در قسمت blog را ببینید

http://para.llel.us/themes/mingle-wp/blog/

لینک به ارسال

در برگه ها مطلب تایپ نشده قالبی که می بینید یک نمونه است در داخل iframe که آدرس های اصلی قابل خوندن نیست

ابتندا باید یک صفحه ایجاد کنید برای فرونت (صفحه اصلی) و یک صفحه هم ذخیره کنید برای blog

بعد از طریق پیشخوان -> تنظیمات -> خواندن برای "در برگه‌ی نخست نمایش داده شود" گزینه یک برگه یکتا را تیکدار کنید و از طریق منوهای کشویی زیرش برای برگه اصلی و برگه blog صفحات ساخته شده را انتخاب کنید

-------

و یک روش دیگه هم ساختن صفحات برای دسته بندی های خاصه که فکر نکنم مورد سئوال شما باشه

لینک به ارسال

سلام

چه طوری میشه در برگه ها پست مطلب آورد؟

مثل سایت زیر در در برگه هاش مثل صفحه اول مطلب پست شده است

http://themeforest.n..._preview/235056

در قسمت blog را ببینید

http://para.llel.us/...mingle-wp/blog/

اگه منظورتون از پست کردن مطلب به برگه است میتونی دسته خاصی (مثلا دسته قالب های وردپرس) روتوی یک برگه نمایش بدی و با استفاده از کوئری مطالب اون دسته رو توی صفحه نخست سایتت نمایش ندی. اگه منظورتون اینه بگو تا مراحلشو بگم

لینک به ارسال

اگه منظورتون از پست کردن مطلب به برگه است میتونی دسته خاصی (مثلا دسته قالب های وردپرس) روتوی یک برگه نمایش بدی و با استفاده از کوئری مطالب اون دسته رو توی صفحه نخست سایتت نمایش ندی. اگه منظورتون اینه بگو تا مراحلشو بگم

ممنون میشم بگید چند وقت دنبال همین میگردم

لینک به ارسال

1- از فایل index.php کپی بگیر و با نام دلخواه در پوشه قالبت ذخیره کن.

2- کد زیر رو به ابتدای فایل اضافه کن :

<?php
/*
Template Name: name
*/
?>

3- به جای name اسمی که دوس داری بزار. کوئری زیر برای نمایش یک دسته خاص هست. (666 آیدی دسته هست که باید به آیدی دسته موردنظرتغییرش بدی) پس در همین فایلی که کپی گرفتی کد زیر رو قبل از حلقه قرار بده (قبل از <?php if (have_posts()) : ?> )

<?php $paged = (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') :1;
query_posts("cat=666&paged=$paged"); global $more;
// set $more to 0 in order to only get the first part of the post
$more = 0; ?>

4 - بعد یک برگه خالی ایجاد کن و در قسمت "صفات برگه" قالب برگه رو برابر "نام فایلی" که کپی گرفتی قرار بده (از منو کشویی)

تا اینجا مطالب دسته مورد نظر در برگه ای که ساختی نمایش داده میشن. حالا باید مطالب دسته مورد نظر رو در صفحه نخست مخفی کنی . پس

5- کوئری زیر رو در فایل index.php قبل از حلقه (<?php if (have_posts()) : ?> ) قرار بده

query_posts("cat=-666&paged=$paged"); ?>

666 آیدی دسته مورد نظر هست. اگر هم نمیدونی ایدی دسته رو چجوری پیدا کنی افزونه WP Show IDs رو نصب کن

امیدوارم خوب توضیح داده باشم و اونچیزی که میخای باشه

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

البته مطالب هر دسته در آدرسی شبیه

http://yourdomain.com/?cat=N

که N همون آی دی دسته هست هم دیده می شوند و برای دادن قالب مجزا بهشون می تونید در قالبتون فایلی با نام category-N.php را بسازید که باز هم N عدد آی دی دسته است و برای محتوای این فایل می تونید محتویات index.php را کپی کنید و قرار بدید و استایل های دلخواه را به اون اضافه کنید

برای حذف دسته از صفحه اول هم که گفتند

در ضمن از پیشخوان -> تنظیمات -> پیوند یکتا می تونید آدرس دسته بندی ها را سفارشی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
1- از فایل index.php کپی بگیر و با نام دلخواه در پوشه قالبت ذخیره کن. 2- کد زیر رو به ابتدای فایل اضافه کن :

3- به جای name اسمی که دوس داری بزار. کوئری زیر برای نمایش یک دسته خاص هست. (666 آیدی دسته هست که باید به آیدی دسته موردنظرتغییرش بدی) پس در همین فایلی که کپی گرفتی کد زیر رو قبل از حلقه قرار بده (قبل از )

4 - بعد یک برگه خالی ایجاد کن و در قسمت "صفات برگه" قالب برگه رو برابر "نام فایلی" که کپی گرفتی قرار بده (از منو کشویی) تا اینجا مطالب دسته مورد نظر در برگه ای که ساختی نمایش داده میشن. حالا باید مطالب دسته مورد نظر رو در صفحه نخست مخفی کنی . پس 5- کوئری زیر رو در فایل index.php قبل از حلقه () قرار بده

666 آیدی دسته مورد نظر هست. اگر هم نمیدونی ایدی دسته رو چجوری پیدا کنی افزونه WP Show IDs رو نصب کن امیدوارم خوب توضیح داده باشم و اونچیزی که میخای باشه

البته مطالب هر دسته در آدرسی شبیه http://yourdomain.com/?cat=N که N همون آی دی دسته هست هم دیده می شوند و برای دادن قالب مجزا بهشون می تونید در قالبتون فایلی با نام category-N.php را بسازید که باز هم N عدد آی دی دسته است و برای محتوای این فایل می تونید محتویات index.php را کپی کنید و قرار بدید و استایل های دلخواه را به اون اضافه کنید برای حذف دسته از صفحه اول هم که گفتند در ضمن از پیشخوان -> تنظیمات -> پیوند یکتا می تونید آدرس دسته بندی ها را سفارشی کنید

یه index.php هست در پوشه قالب و یه index.php هم هست در پوشه theme من روی کدام باید کار کنم ؟

اینجور از گفته هاتون فهمیدم باید انی که در پوشه قالب است را روش کار کنم و نام دلخواه بهش بدم درسته ؟توی هیچ کدام از این دو فایل که گفتم حلقه <?php if (have_posts()) : ?> نیست اصلا چیزی نیست در اونی که در پوشه قالبم هست فقط اینه :

<?php
// Templates are located in the /templates/ directory

خوب من طبق گفته های شما اون کد ها را اول و آخرش کپی کردم و دلخواه سیو کردم و به صفحات برگه در برگه مورد نظر رفتم ولی این اسم فایل نیامده بود

ببخشید شوت میزنم ولی من واقعا مبتدیم من تازه 2 ماه شورع به زدن سایت و یاد گیر وردپرس وغیره زدم پس لطف کنید کمی ممبتدی تر بگید

ممنون میشم

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

یک فایل دلخواه در پوشه پوسته ایجاد کنید بعد آموزشهایی که در پست 6 داده شده رو از اول داخلش اجرایی کنید.

به بخش مدیریت وردپرس برید.

یک برگه ایجاد و قالبش رو بزارید روی اسمی که در آموزش قرار دادید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

البته مطالب هر دسته در آدرسی شبیه

http://yourdomain.com/?cat=N

که N همون آی دی دسته هست هم دیده می شوند و برای دادن قالب مجزا بهشون می تونید در قالبتون فایلی با نام category-N.php را بسازید که باز هم N عدد آی دی دسته است و برای محتوای این فایل می تونید محتویات index.php را کپی کنید و قرار بدید و استایل های دلخواه را به اون اضافه کنید

برای حذف دسته از صفحه اول هم که گفتند

در ضمن از پیشخوان -> تنظیمات -> پیوند یکتا می تونید آدرس دسته بندی ها را سفارشی کنید

من تمام این مراحل و انجام دادم ولی جواب نداد البته کدهای بالا رو تو صفحه blog.php امتحان کردم جواب داد

ببینید پوسته من یه برگه index.php داره یه blog.php

پستهای مدیر سایت تو blog.php میره و ارسالهای کاربر تو index.php حالا من میخوام تو index عمل کنه و بعضی از پستها نشون داده نشن

این کد صفحهindex.php

<?php
// show all ads but make sure the sticky featured ads don't show up first
$paged = ( get_query_var('paged') ) ? get_query_var('paged') : 1;
query_posts( array('post_type' => APP_POST_TYPE, 'ignore_sticky_posts' => 1, 'paged' => $paged) );
global $wp_query;
$total_pages = max( 1, absint( $wp_query->max_num_pages ) );
?>

<?php get_template_part( 'loop', 'ad_listing' ); ?>

این کد صفحه blog.php

<?php $args = array( 'paged'=> $paged, 'post_type' => 'post' ); query_posts( $args ); ?>
<?php get_template_part( 'loop' ); ?>

لینک به ارسال

این سوال شما تا جاییکه متوجه شدم(توضیحات کافی نبود) به این تاپیک مربوط نیست

در تاپیک جدید مطرح کنید

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام. دنبال این کارامدی میگشتم ولی نه برای کل دسته.

امکانش هست تعریف کنیم آخرین مطلب دسته رو نمایش بده؟ نه تمامش رو؟

پ.ن: یه مشکل هم به وجود اومده. الان که این مراحل رو انجام دادم، صفحه استاتیکی ایجاد شدـم دیگه پست های blog رو نمیخونه.

http://demo.graphene-theme.com/ این دمو تم من ـه. الان به جای قسمت برگه استاتیک، تمام پست های دسته اومده و قسمت انتهایی که داخل 2 ستون نمایش میداده حذف شده. نمیشه کاری که هر دو باشن؟ هم روش شما و هم اون نمایش دو ستون ـه؟

ویرایش شده توسط morsvaba
لینک به ارسال
امکانش هست تعریف کنیم آخرین مطلب دسته رو نمایش بده؟ نه تمامش رو؟

در کوئری خاصیت cat رو استفاده کنید و برای محدود کردن تعداد هم از خاصیت showposts استفاده کنید

پ.ن: یه مشکل هم به وجود اومده. الان که این مراحل رو انجام دادم، صفحه استاتیکی ایجاد شدـم دیگه پست های blog رو نمیخونه.

نباید به این کد ربطی داشته باشه. احتمالا مشکل از چیز دیگست

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
1- از فایل index.php کپی بگیر و با نام دلخواه در پوشه قالبت ذخیره کن. 2- کد زیر رو به ابتدای فایل اضافه کن :

3- به جای name اسمی که دوس داری بزار. کوئری زیر برای نمایش یک دسته خاص هست. (666 آیدی دسته هست که باید به آیدی دسته موردنظرتغییرش بدی) پس در همین فایلی که کپی گرفتی کد زیر رو قبل از حلقه قرار بده (قبل از )

4 - بعد یک برگه خالی ایجاد کن و در قسمت "صفات برگه" قالب برگه رو برابر "نام فایلی" که کپی گرفتی قرار بده (از منو کشویی) تا اینجا مطالب دسته مورد نظر در برگه ای که ساختی نمایش داده میشن. حالا باید مطالب دسته مورد نظر رو در صفحه نخست مخفی کنی . پس 5- کوئری زیر رو در فایل index.php قبل از حلقه () قرار بده

666 آیدی دسته مورد نظر هست. اگر هم نمیدونی ایدی دسته رو چجوری پیدا کنی افزونه WP Show IDs رو نصب کن امیدوارم خوب توضیح داده باشم و اونچیزی که میخای باشه

ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم اما یه سوال واسم پیش اومد!!؟؟؟؟

اگه بخوام اطلاعات 2 تا برگه رو توی صفحه اصلی نشون ندم باید چیکار کنم؟؟

مثلا یه صفحه با id 100 و یه صفحه با id 200 چطور باید این کدو تو این قسمت قرمز رنگ بنویسم؟

query_posts("cat=-666&paged=$paged"); ?>

لینک به ارسال

کسی جواب نمیده؟؟؟

من کد نویسی اماتور هستم ولی اگر در مورد کاری که می خوای بکنی (در نهایت ) توضیح بهدی شاید بتونم کمکت کنم

برای نشان ندادن برگه و نشان دادن باقیه نیاز به کد نیست میتونی از لینک استفاده کنی به شرطی مه نخواهی اتوماتیک دویاره صفحات بهش اضافه بشن

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام

میخواستم مطلب های سایت و تو دسته بندی های مختلف پست کنم

مثلا فهرستی داریم ( اخبار , آموزش , نقد و بررسی و حالا غیره)

هر کدوم از این فهرستا میتونن یه برگه باشن خب بعد دسته بندی هاشون مثه همه!

(موبایل / پی سی /دوربین/بازی یا هر چی دیگه) این دسته بندی برا هر کدوم مجراس

حالا من میخوام وقتی مطلبی و پست کردم توی اخبار > موبایل

وقتی کاربر نقد و بررسی > موبایل رفت اون پست نباشه!!!

من به همچین مشکلی بر خوردم

ممنون میشم کمکم کنین..

با تشکر

لینک به ارسال
سلام میخواستم مطلب های سایت و تو دسته بندی های مختلف پست کنم مثلا فهرستی داریم ( اخبار , آموزش , نقد و بررسی و حالا غیره) هر کدوم از این فهرستا میتونن یه برگه باشن خب بعد دسته بندی هاشون مثه همه! (موبایل / پی سی /دوربین/بازی یا هر چی دیگه) این دسته بندی برا هر کدوم مجراس حالا من میخوام وقتی مطلبی و پست کردم توی اخبار > موبایل وقتی کاربر نقد و بررسی > موبایل رفت اون پست نباشه!!! من به همچین مشکلی بر خوردم ممنون میشم کمکم کنین.. با تشکر

سلام ، به انجمن خوش اومدید ، لطفاً قبل از ارسال قوانین انجمن رو بخونید و سؤالات غیرمرتبط رو در تاپیک جداگانه بفرستید چرا از زیر دسته استفاده نمیکنید؟

مثلاً:

دسته بندی اخبار » موبایل - اینترنت

دسته بندی آموزش » موبایل - اینترنت

اینجوری 2 تا دسته بندی متفاوت موبایل و اینترنت ساخته میشه که میتونید برای هرکدوم جداگانه پست ارسال کنید.

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدید ، لطفاً قبل از ارسال قوانین انجمن رو بخونید و سؤالات غیرمرتبط رو در تاپیک جداگانه بفرستید چرا از زیر دسته استفاده نمیکنید؟

مثلاً:

دسته بندی اخبار » موبایل - اینترنت

دسته بندی آموزش » موبایل - اینترنت

اینجوری 2 تا دسته بندی متفاوت موبایل و اینترنت ساخته میشه که میتونید برای هرکدوم جداگانه پست ارسال کنید.

سلام

عذر خواهی میکنم

خیلی ممنون بابت راهنماییتون..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...