4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من برای نصب وردپرس رو هاست از خود پنل استفاده میکنم و اونم نسخه قدیمی و اصلی (غیر فارسی) رو برام نصب میکنه

قدیمی بودنش که مشکلی نداره ولی اگه بخوام وقتی که داره Update میشه نسخه فارسی رو بگیره و نصب کنه باید چیکار کنم

نمیدونم آدرس جدید فایل Update رو کجا میتونم تغییر بدم

میخام وقتی به روز میشه از نسخه فارسی سایت http://wp-persian.com استفاده کنه و به آخرین ورژن فارسی این سایت تغییر کنه.

برای یکبار مشکلی نداره که فایل رو خودم آپلود کنم.چون دفعات زیادی ممکنه که اینکار رو بکنم میخاستم بدونم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل wp-config بگردید دنبال خط زیر

WordPress Localized Language, defaults to English.

بعد از این جمله در اولین خطی که با (*) شروع نمی شه این کد را

define('WPLANG', '');

را به

define('WPLANG', 'fa_IR');

تغییر بدید

یکبار در پنل وردپرس لاگ اوت و لاگ این کنید و به صفحه بروز رسانی برید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

.

.

روش نصب وردپرس من هم همینه

ولی برای فارسی سازیش یه کار دیگه میکنم

افزونه زیر رو نصب میکنم تا فارسی بشه

بعد که فارسی شد توی قسمت آپدیت کردن نسخه وردپرسم ، خود آپدیت فارسی میادش و خیلی راحت آپدیتش میکنم

بدون هیچ کد نوشتنی

آخه من عاشق افزونه های آماده هستم :D

صفحه افزونه

دانلود

حجم 200 کیلو بایت

.

.

موفق باشی

ویرایش شده در توسط محمد رضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره از دوستان که منو راهنمایی کردن تشکر کنم

مرسی از همتون

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محمد حمزه
      سلام دوستان خسته نباشید
      کسی در مورد درون ریزی فایل xls به وردپرس چیزی میدونه و آیا افزونه ای و ... برای این کار وجود داره ؟
    • توسط pishtazco
      با سلام و عزض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و بقیه اعضای محترم.
      اینجانب برای بخش مقالات سایت از افزونه Wp Blog And Widget استفاده نمودم. مشکلی که که وجود دارد وقتی از برچسب برای هر مقاله یا بلاگ استفاده می کنم در انتهای آدرس url صفحه ?post_type=blog_post تولید می شود. چگونه می توان آن را از انتهای آدرس حذف کرد. به عنوان مثال خدمتتان عرض کنم مثلاً:
      www.mydomain.com/articel/جاروبرقی-صنعتی
      وقتی از تگ برای این افزونه ساتفاده می کنم به دو صورت می شود.
      1) www.mydomain.com/tag/جاروبرقی-صنعتی
      2) www.mydomain.com/tag/جارو-برقی-صنعتی/?post_type=blog_post
      مشکل شماره 2 این است که ظاهر آدرس صفحه دچار ایراد است و هم باعث ایجاد Duplicate Content شده است.
      ممنون می شوم این مشکل را حل نمایید.
      از اساتید محترم صمیمانه سپاسگزارم.
    • توسط hotelmashhad
      با سلام 
      من قصد دارم سایت با آدرس :  هتل مشهد که بر اساس جوملا 2.5 هست به وردپرس تبدیل کنم چند تا سوال دارم : 1. اینکه آیا شدنی هست ؟ 2. اینکه قالب سایت حفظ میشود یا کلا قالب تغییر میکنه ؟  3. آیا برای سئو سایتم ضرر ایجاد نمیشه؟ 4. اصلا این کار بکنم یا سایت با جوملا بهتر هست؟ 
      ممنون میشم نظراتتون بدونم
    • توسط miraziz
      سلام دوستان.
      من میخواستم به جای اینکه در صفحه اول سایتم آخرین مطالب را به ترتیب تاریخ نشان دهد، از همه ی مطالب سایت به صورت نمایشی نشان دهد.
      ممنون می شم راهنمایی کنید
    • توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟