4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من برای نصب وردپرس رو هاست از خود پنل استفاده میکنم و اونم نسخه قدیمی و اصلی (غیر فارسی) رو برام نصب میکنه

قدیمی بودنش که مشکلی نداره ولی اگه بخوام وقتی که داره Update میشه نسخه فارسی رو بگیره و نصب کنه باید چیکار کنم

نمیدونم آدرس جدید فایل Update رو کجا میتونم تغییر بدم

میخام وقتی به روز میشه از نسخه فارسی سایت http://wp-persian.com استفاده کنه و به آخرین ورژن فارسی این سایت تغییر کنه.

برای یکبار مشکلی نداره که فایل رو خودم آپلود کنم.چون دفعات زیادی ممکنه که اینکار رو بکنم میخاستم بدونم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل wp-config بگردید دنبال خط زیر

WordPress Localized Language, defaults to English.

بعد از این جمله در اولین خطی که با (*) شروع نمی شه این کد را

define('WPLANG', '');

را به

define('WPLANG', 'fa_IR');

تغییر بدید

یکبار در پنل وردپرس لاگ اوت و لاگ این کنید و به صفحه بروز رسانی برید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

.

.

روش نصب وردپرس من هم همینه

ولی برای فارسی سازیش یه کار دیگه میکنم

افزونه زیر رو نصب میکنم تا فارسی بشه

بعد که فارسی شد توی قسمت آپدیت کردن نسخه وردپرسم ، خود آپدیت فارسی میادش و خیلی راحت آپدیتش میکنم

بدون هیچ کد نوشتنی

آخه من عاشق افزونه های آماده هستم :D

صفحه افزونه

دانلود

حجم 200 کیلو بایت

.

.

موفق باشی

ویرایش شده در توسط محمد رضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره از دوستان که منو راهنمایی کردن تشکر کنم

مرسی از همتون

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alikarbasi
      با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      متاسفانه از زمانی که وردپرس را به روز رسانی کردم ، مطالب تو دسته بندی ها نمایش داده نمیشه و وقتی به آدرس دسته بندی مثلا category/podcast میرم ، ارور زیر رو میده :
      This page isn’t working akastudio.ir is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500 درضمن این ارور رو هنگام فیلتر مطالب با برچسب ها هم میده . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    • توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.