4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من برای نصب وردپرس رو هاست از خود پنل استفاده میکنم و اونم نسخه قدیمی و اصلی (غیر فارسی) رو برام نصب میکنه

قدیمی بودنش که مشکلی نداره ولی اگه بخوام وقتی که داره Update میشه نسخه فارسی رو بگیره و نصب کنه باید چیکار کنم

نمیدونم آدرس جدید فایل Update رو کجا میتونم تغییر بدم

میخام وقتی به روز میشه از نسخه فارسی سایت http://wp-persian.com استفاده کنه و به آخرین ورژن فارسی این سایت تغییر کنه.

برای یکبار مشکلی نداره که فایل رو خودم آپلود کنم.چون دفعات زیادی ممکنه که اینکار رو بکنم میخاستم بدونم.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل wp-config بگردید دنبال خط زیر

WordPress Localized Language, defaults to English.

بعد از این جمله در اولین خطی که با (*) شروع نمی شه این کد را

define('WPLANG', '');

را به

define('WPLANG', 'fa_IR');

تغییر بدید

یکبار در پنل وردپرس لاگ اوت و لاگ این کنید و به صفحه بروز رسانی برید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

.

.

روش نصب وردپرس من هم همینه

ولی برای فارسی سازیش یه کار دیگه میکنم

افزونه زیر رو نصب میکنم تا فارسی بشه

بعد که فارسی شد توی قسمت آپدیت کردن نسخه وردپرسم ، خود آپدیت فارسی میادش و خیلی راحت آپدیتش میکنم

بدون هیچ کد نوشتنی

آخه من عاشق افزونه های آماده هستم :D

صفحه افزونه

دانلود

حجم 200 کیلو بایت

.

.

موفق باشی

ویرایش شده در توسط محمد رضا
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره از دوستان که منو راهنمایی کردن تشکر کنم

مرسی از همتون

:)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      فرض کنید یک فروشگاه داریم که شامل دو نوع جنس هست، 1. جنس های سبک و 2. جنس های سنگین.
      جنس های سبک به اجبار باید توسط پست سفارشی ارسال بشن و جنس هاس سنگین هم به اجبار توسط باربری.
      هزینه ارسال جنس های سفارشی به هر تعدادی با هزینه ثابت 8000 تومان و برای باربری هم صفر هست (پرداخت در محل).

حالا سوال من اینجاست: اگه مشتری فقط بخواد تو سبد خریدش جنس های سبک رو اضافه کنه می تونه دو شیوه ارسال داشته باشه، یعنی پرداخت آنلاین وجه محصولات یا پرداخت در محل. ولی سوال اصلی اینه که اگه فرض کنیم 10 تا جنس معمولی گرفت و یکی جنس بزرگ، اون موقع تکلیف چیه؟ آیا می شه کاری کرد که مشتری اگه یک جنس باربری انتخاب کنه باید کل وجه محصولات رو اجبارا به صورت آنلاین پرداخت کنه؟ و تو بحث پست هم هم باید 8000 رو برای پست سفارشی بده و هم پرداخت درب منزل برای جنس باربری؟ (یعنی دو بار پرداخت پستی برای دو مرسوله جدا).

من یه کم گیچ شدم تو این موارد و نمی دئنم باید چیکار کرد |:
      ممنونم از راهنمایی تون
    • توسط amiridm
      با سلام.ببخشید من میخوام تعداد ستون محصولاتم رو 4 ستون کنم ولی نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

• توسط ahmadib
      سلام خسته نباشید 
      من یه مشکلی دارم توی اتصال درگاه پرداخت بانک ملت
      وقتی رکویست می فرستم سمت درگاه بانک یه خطایی میده که خوده به پرداخت هم جواب منو نداد 
      خطا :

Error fault:1
      میشه راهنمایی کنید 
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط ahmadib
      سلام خشته نباشید من می خوام یه شرط بزارم که اگر جدول هیچ رکوردی نداشت اجرا بشه چکار باید بکنم