رفتن به مطلب

خطای defined در wp-config.php

mohsen70007

پست های پیشنهاد شده

سلام من به یک مشکل برخوردم توی فایل wp-config توی لاگ سی پنلم این خطا رو دارم:

[24-Jun-2017 11:14:33 UTC] PHP Notice:  Constant WP_DEBUG already defined in /home/chimenbo/public_html/wp-config.php on line 93
[24-Jun-2017 11:14:33 UTC] PHP Notice:  Constant WP_DEBUG_LOG already defined in /home/chimenbo/public_html/wp-config.php on line 93

و توی لاین 93 به بعد این کدارو دارم

add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0755 );
}define('FTP_SSL', false);ini_set('log_errors','On');ini_set('display_errors','Off');ini_set('error_reporting', E_ALL );define('WP_DEBUG_LOG', true);define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور این خطا رو رفع کنم

لینک به ارسال

سلام

لطف کنید ابتدا از هاستتون یک بکاپ تهیه کنید

و سپس از سایت خود وردپرس اصلی آخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید و سپس فایل کانفینگ رو جایزگین فایل فعلی کنید و سپس دستور های دیتابیس و ... رو میرایش کنید و سپس ذخیر کنید و دسترسی اش رو 400 و بقیه پوشه ها رو 755 رو قرار بدین

لینک به ارسال

نیازی نیست وارد دیتابیس بشید

وردپرس رو خودتون نصب کردین یا شخص دیگه ای ؟

موقع نصب داخل فایل کانفینگ باید اطلاعات سیستم میزبانی رو وارد کنید تا سایت با دیتابیس یکپارچه بشه 

الان هم شما باید اون فایل رو از نو آپلود و ویرایشش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...