shayan201680

سئو
پاک کردن پست ها بدون تاثیر گذاشتن بر سئو

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

بنده یک سایت وردپرسی دارم که حدود دو سالی از ساختش میگذره...

تا کنون حدود 50 نوشته (پست) در اون ارائه شده.

الان بعد از دو سال میخوایم تغییراتی بسیار کلی بر روی سایت و همچنین دسته بندی ها انجام بدیم که به پست های قبلی نیازی نیست!

چه راهی هست برای پاک کردنشون یا از بین بردنشون از گوگل که تاثیری بر روی سئو سایت نزاره؟

چه پیشنهادی دارید؟

با تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما شروع کن به دسته بندی سایت و ... اون پست های قبلی رو هم پیش نویس قرار بده و به مرور زمان از طریق وب مستر گوگل تک تک پاک کن 

یهو پاک کنی همه اش ارور404 میاد و احتمال اینکه گوگل سایت شمارو تو لیست سیاه قرار بده زیاده

ویرایش شده در توسط afshin171
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 5/16/2018 at 19:42، afshin171 گفته است :

شما شروع کن به دسته بندی سایت و ... اون پست های قبلی رو هم پیش نویس قرار بده و به مرور زمان از طریق وب مستر گوگل تک تک پاک کن 

یهو پاک کنی همه اش ارور404 میاد و احتمال اینکه گوگل سایت شمارو تو لیست سیاه قرار بده زیاده

دوست عزیز علاوه بر این بحث

بنده یک ساب دامین دارم که یک سایت کامله

برای از بین بردن سایتی که بر روی ساب دامین است و همچنین ساب دامین

و ... چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟

(البته بدون آسیب رسیدن به دامنه اصلی)

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقتت بخیر.

شاید یکم دیره که پاسخ میدم اما بهترین راه اینکه:

• ببین این پست ها توی گوگل ایندکس شدن، اینکه یهو پاک کنیم یا کلا بدون اینکه گوگل رو درجریان بذاریم و پاک کنیم، باعث افت رتبه سایت میشه. پس اول باید با ابزار حذف صفحه از نتایج جستجو، به گوگل بگی که صفحات رو از نتایج جستجو حذف کنه.
  • بعد این صفحات، لینکهاشون توی سایت مپ ات هست! از سایت مپ هم باید حذف کنی. (راحت ترین کار اینکه سایت مپ ات رو دوباره بسازی! اما میتونی توی بخش Excluded هم بخوای از سایت مپ حذف بشن)
  • بعد اون صفحات رو حذف کنی از توی سایتت
  • بعد صفحات رو ریدایرکت کنی به صفحه اصلی یا صفحه و مطلب مشابه (اینکارو با فایل Htaccess میتونی انجام بدی با افزونه سئو مثلا simple 301 redirect یا redirection میتونی انجام بدی.)

اینجوری دیگه 404 نداری!

موفق باشی :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/6/2018 at 22:23، hesamkj گفته است :

سلام وقتت بخیر.

شاید یکم دیره که پاسخ میدم اما بهترین راه اینکه:

• ببین این پست ها توی گوگل ایندکس شدن، اینکه یهو پاک کنیم یا کلا بدون اینکه گوگل رو درجریان بذاریم و پاک کنیم، باعث افت رتبه سایت میشه. پس اول باید با ابزار حذف صفحه از نتایج جستجو، به گوگل بگی که صفحات رو از نتایج جستجو حذف کنه.
  • بعد این صفحات، لینکهاشون توی سایت مپ ات هست! از سایت مپ هم باید حذف کنی. (راحت ترین کار اینکه سایت مپ ات رو دوباره بسازی! اما میتونی توی بخش Excluded هم بخوای از سایت مپ حذف بشن)
  • بعد اون صفحات رو حذف کنی از توی سایتت
  • بعد صفحات رو ریدایرکت کنی به صفحه اصلی یا صفحه و مطلب مشابه (اینکارو با فایل Htaccess میتونی انجام بدی با افزونه سئو مثلا simple 301 redirect یا redirection میتونی انجام بدی.)

اینجوری دیگه 404 نداری!

موفق باشی :)

خیلی ممنونم دوست عزیز :wub:

این واقعا همون چیزی بود که دنبالش بودم... :P

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب
      دوستان بنده میخوام افزونه سئو: ووکامرس رو فعال کنم که با خطای زیر مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید تا مشکل رو برطرف کنم
      به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
      Fatal error: Cannot redeclare yoast_wpseo_woocommerce_missing_error() (previously declared in /home/niyazero/public_html/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce1/wpseo-woocommerce.php:1374) in /home/niyazero/public_html/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce/wpseo-woocommerce.php on line 1384
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، اطلاعیه پایین در افزونه یوئست چه معنی داره؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط mahdisarlak
      سلام دوستان سایت من رو لطفا بررسی کنید و نظراتتون رو بهم بگید ممنون میشم حس میکنم توی سایتم مشکل وجود داره اگه بررسی کنید و اعلام کنید ممنون میشم
      گروه مشاورین املاک بزرگ پاستور
      املاک منطقه22
      پیش فروش پروژه نیرو زمینی ارتش
    • توسط mrkarami937
      سلام
      وب سایت من این هستش : setashedesign.ir
      در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارم یوآست سئو رو نصب کردم و تا جایی که میتونستم تنظیم کردم
      اما در سایت هایی مثل tools.hostiran.net که سایت خودم رو چک میکنم میبینم که کلمه کلیدی زده که ندارم
      کسی میدونه چجوری باید کلمه کلیدی به وبسایت اضافه کنم؟
      از کجا باید ادیت کنم کلمات کلیدیمو
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، برای طراحی صفحه اصلی سایتم تمام آیکن ها رو در یک تصویر و با حجم حدود 200 کیلوبایت قرار دادم. ولی باید تصاویر مربوط به نمونه کارها و آخرین محصولات رو هر در وب سایت قرار بدم. علاوه بر تمام اینها از یک اسلایدر تصویر هم در صفحه اصلی استفاده شده. بنظر شما اگه از تعداد تصاویر کم کنم بهتره یا اجازه بدم حجم صفحه بیش از یک مگابایت باشه؟
      با تشکر و سپاس