رفتن به مطلب

راه اندازی سایت دانلود

neda411

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک سایت دانلود فیلم و سریال راه انداختم اولش فکر میکردم کاری نداره

الان 15 تا سریال آپلود کردم هاست دانلود 40 گیگم پر شد :( برای این هاست باید ماهی 40 هزارتومن بدم

یعنی اگر بخوام سریال درست حسابی بذارم باید ماهی حداقل 900 هزار تومن بدم :) 

میشه بگید اینایی که سایت گردن کلفت دارن و تبلیغی هم ندارن این پولو از کجا میارن؟

یا راه دیگری هست من نمیدونم

دوستانی که میتونن کمکی کنند دریغ نکنند و راهنمایی کنند

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

هاست دانلود برای سایت فیلم زیاد به درد نمیخوره 

یکی از دوستان من قبلا هم مشکل شمارو داشت و میگفت هاست دانلود برای اینطور سایت ها هم هزینه اش بالاس و هم به صرفه نیست الان واسه خودش سرور اختصاصی داره و میگه در کل نسبت به هزینه قبلیم خیلی به صرفه هست برام سرور تفکیک کرده هم واسه سایتش استفاده میکنه هم واسه دانلودش 

حالا دقیق نمیدونم با چه طرز فکری این حرف زده.منم حرف اون زدم 

لینک به ارسال

سلام و درود

در 7 ساعت قبل، neda411 گفته است :

میشه بگید اینایی که سایت گردن کلفت دارن و تبلیغی هم ندارن این پولو از کجا میارن؟

سرور دانلود اون سایت ها به صورت اسپانسری تامین میشه و برای مدیر سایت هزینه ای نداره.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

سرور دانلود اون سایت ها به صورت اسپانسری تامین میشه و برای مدیر سایت هزینه ای نداره.

موفق باشید

منم اینو شنیدم ولی خوب از تبلیغات هم خوب پولی میگیرن 

من واسه شرکت تبلیغ گذاشتم صفحه اول فیلم 5ثانیه هم نمی شد ماهی یه میلیون پنصد

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، afshin171 گفته است :

منم اینو شنیدم ولی خوب از تبلیغات هم خوب پولی میگیرن 

من واسه شرکت تبلیغ گذاشتم صفحه اول فیلم 5ثانیه هم نمی شد ماهی یه میلیون پنصد

منظور ایشون سایت های فیلم ف*ی*ل*ت*ر شده بود که هیچگونه تبلیغی ندارند.

لینک به ارسال

توصیه میکنم از چندین سرور مجازی استفاده کنید. فعلا براتون به صرفه هست.

در ضمن میتونید با هاستینگا صحبت کنید و حجم‌های بالا رو با قیمت‌های بصرفه خریداری کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

منظور ایشون سایت های فیلم ف*ی*ل*ت*ر شده بود که هیچگونه تبلیغی ندارند.

:Dاوه

لینک به ارسال

برای سرور دانلود میتونید از سرور مجازی ویندوز و IIS استفاده کنید . چون شما احتیاج به هارد و پهنای باند بالا دارید و رم و سی پی یو کمتر مصرف میکنید (سایتتون بازدیدش زیاد نیست و حجم دانلود پایینه) میتونید با رقم های متعادل در حدوذ همون 40-50 هزار تومان یک سرور خوب تهیه کنید . به مدیر سرور بگید براتون IISرو روی یکی از سایت دامین های دانلودتون تنظیم کنه و سرویس FTP هم براتون درست کنه .

یکی از مزایای سرور مجازی ویندوز اینه که میتونید ریموت بزنید . مثلا ریموت میزنید به سرور و از طریق دسکتاپ سرور وارد سایت های مختلف میشید فیلمی رو از یک سرور دیگه دانلود میکنید و عملیات فشرده سازی و تغییر نام رو انجام میدید و داخل درایو مربوطه قرار میدید . عموما الان سرورهای دانلود به همین شیوه عمل میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...