• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
saeed450

مشکل در افزونه فونت

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من این افزونه فونت رو نصب کردم

http://wordpress.org/extend/plugins/fonts/

ولی تو ی ویرایشگرم چیزی رو اضافه نمی کنه برای تغییر دادن فونت مطلب .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد ها رو جایگزین کردم جواب نداد . جالبه هیچ افزونه ای هم فونتی اضافه نمی کنه به ویرایشگر ! شاید مشکل از قالب هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد ها رو جایگزین کردم جواب نداد . جالبه هیچ افزونه ای هم فونتی اضافه نمی کنه به ویرایشگر ! شاید مشکل از قالب هست

سلام

دنبال چنین افزونه ای منم بودم

ولی خب یه افزونه هس خیلی کاربردیه

بزار قبلش یه توضیحی بدم

این افزونه برای سه قسمت مجزای قالبت فونت میزار اینطور نیس که برای هر قسمت از متن نوشته ای که میخوای فونت جداگانه بزاره

ینی یه فونت انتخاب میکنی برای کل نوشته های متنات یکی برای عنوان اصلی سایتت ویکی هم برای عنوان هر مطلب

ولی باید دقت داشته باشی که هر این افزونه این خوبی رو داره که فونت ها رو توی هاستت آپلود میکنی و هرکسی هم که این فونتا رو نداشته باشه متن نوشته هات با همون فونت انتخابیه خودته

خب اینا همه از خوبی هاش گفتم بزار یه چیز دیگه هم بگم که اگه به کد نویسی مهارت داشته باشی(که من اصلا ندارم) یه قسمتی هم میتونی برای تگهای خاصی فونت خاص بزاری و اینم یه مزیت دیگس

حالا اینم بگم تا دیگه تمومش کرده باشم

ببین این افزونه فقط فونتای ttf , otf رو پشتیبانی میکنه. اگه سایتت انگلیسی باشه که هیچی مشکلی نداری چون توی همه مرورکرها از این فونتابرای انگلیسی فک کنم پشتیبانی بشه(چون امتحان کردم میگم)

از طرفی اگه از مرورگر مورد نظرت فایرفاکس باشه هیچ مشکلی نداری و میتونی هر فونتی که خواستی بزاری(امتحان کردم)

فقط یه چیز دیگه بگم اینکه اگه بخوای مرمرگرهای دیگه هم این رو پشتیانی کنه روشهای کدنویسی هس (ولی من انجام ندادم، آخه من فقط با افزونه حال میکنم)

به هر حال امیدوارم کمکی کرده باشم

ن

ام افزونه: WordPress Font Uploader

حجم: 158 کیلو بایت

دانلود

راستی یادت نره که این افزونه محیط کاربری جدا داره اینطور نیس که توی ادیتورت ظاهر بشه

یه سری به صفحه افزونه بزنی متوجه میشی

موفق وپیروز باشی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری