رفتن به مطلب

مشکل در افزونه فونت

پست های پیشنهاد شده

کد ها رو جایگزین کردم جواب نداد . جالبه هیچ افزونه ای هم فونتی اضافه نمی کنه به ویرایشگر ! شاید مشکل از قالب هست

سلام

دنبال چنین افزونه ای منم بودم

ولی خب یه افزونه هس خیلی کاربردیه

بزار قبلش یه توضیحی بدم

این افزونه برای سه قسمت مجزای قالبت فونت میزار اینطور نیس که برای هر قسمت از متن نوشته ای که میخوای فونت جداگانه بزاره

ینی یه فونت انتخاب میکنی برای کل نوشته های متنات یکی برای عنوان اصلی سایتت ویکی هم برای عنوان هر مطلب

ولی باید دقت داشته باشی که هر این افزونه این خوبی رو داره که فونت ها رو توی هاستت آپلود میکنی و هرکسی هم که این فونتا رو نداشته باشه متن نوشته هات با همون فونت انتخابیه خودته

خب اینا همه از خوبی هاش گفتم بزار یه چیز دیگه هم بگم که اگه به کد نویسی مهارت داشته باشی(که من اصلا ندارم) یه قسمتی هم میتونی برای تگهای خاصی فونت خاص بزاری و اینم یه مزیت دیگس

حالا اینم بگم تا دیگه تمومش کرده باشم

ببین این افزونه فقط فونتای ttf , otf رو پشتیبانی میکنه. اگه سایتت انگلیسی باشه که هیچی مشکلی نداری چون توی همه مرورکرها از این فونتابرای انگلیسی فک کنم پشتیبانی بشه(چون امتحان کردم میگم)

از طرفی اگه از مرورگر مورد نظرت فایرفاکس باشه هیچ مشکلی نداری و میتونی هر فونتی که خواستی بزاری(امتحان کردم)

فقط یه چیز دیگه بگم اینکه اگه بخوای مرمرگرهای دیگه هم این رو پشتیانی کنه روشهای کدنویسی هس (ولی من انجام ندادم، آخه من فقط با افزونه حال میکنم)

به هر حال امیدوارم کمکی کرده باشم

ن

ام افزونه: WordPress Font Uploader

حجم: 158 کیلو بایت

دانلود

راستی یادت نره که این افزونه محیط کاربری جدا داره اینطور نیس که توی ادیتورت ظاهر بشه

یه سری به صفحه افزونه بزنی متوجه میشی

موفق وپیروز باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...