• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
alikhani98

تاپیک سوالات جامع بهینه سازی سایت و افزایش سئو

2 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

اين تايپك در پي،تايپك{ راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو} زده شده است،تا كاربران سولات خودشان را در زمينه تايپك قبلي در اينجا بيان كنند.باتشكر از shahab2005 به خاطر آموزش هاي مفيدش :)

خوب خودم به عنوان اولين نفر شروع ميكنم،

شما گفتيد كه براي فعال سازی GZIP ميتونيم كدش را htaccess قرار بديم.

حالا من توي سي پنلم htaccess را سرچ كردم،چندين فايل htaccess آورد،كدومش منظور شماست؟

براي دسترسي به اين فايل،آدرسش در سي پنل چطوريه؟

كدهايي را كه داديد در آخرش اضافه كنيم؟

باتشكر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل htaccess مورد نظر اونیه که توی فولدر نصب وردپرس هست . با نرم افزار اف تی پی میتونید بهش دسترسی پیدا کنید .

بله میتونید کدها رو به انتها اضافه کنید . در صورتی که سرور شما این قابلیت رو داشته باشه gzip براتون فعال میشه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.
      راه حلی هست که به من کمک کنه؟
      ممنون
    • توسط مهندس فا

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136146960 تماس گرفته و یا عدد 1 را به شماره 10009151250183 ارسال نمایید .

شرایط برگزاری دوره :
      مکان برگزاری دوره : مشهد – بلوار معلم – بین معلم 17 و 19 – پلاک 201 ( ساختمان کوثر ) – طبقه 3 – واحد 4 شروع دوره : یک شنبه 30 مهر ماه ساعت ( 16 – 19 ) به مدت سه ساعت تعداد جلسات 10 جلسه هفنه ای دو جلسه ( یکشنبه و چهارشنبه ) ظرفیت دوره : 10 نفر  
      در این دوره سعی می‌شود :
      ابزارهای لازم برای این کار را به شما معرفی کنیم نقطه آغاز را با توجه به فعالیت وب‌سایت تعیین کنیم آموزش شناسایی بهترین کلمات کلیدی با توجه به موضوع وب سایت با مسیرها و نقاط مبهم سئو آشنا شوید هدف‌گیری صحیحی داشته باشیم  
      در این دوره چه می‌آموزیم :
      هرم بهینه‌سازی و جدول تناوبی بهینه‌سازی ب سایت  آشنایی با trends و planner گوگل برای شناسایی بهترین کلمات کلیدی  آشنایی نحوه معرفی وب سایت به گوگل وبمستر و نکات مبهم آن  الگوریتم کبوتر و پاندای گوگل  بهینه‌سازی تصاویر  معرفی 2 وب‌سایت برای تحلیل سئوی سایت و ارائه راهکار برای بهبود نتایج تحلیل  و ده‌ها مطلب آموزشی دیگر …  
      سورینت | برگزاری دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟
      آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون