giilass

مشکل فونت بعد از تغییر دامنه

6 پست در این موضوع قرار دارد

عرض ادب

سایتم رو از دامنه X به دامنه y تغییر دادم.از پنل هاست(دایرکت ادمین)

هم فایل config.php و هم جداول دیتابیس که url  سایت قدیمی داشت رو ادیت کردم 

اما باز هم ایکون و فونت ها مشکل داره.

تمامی مطالب تو نتایج جستجو گوگل رو هم بررسی کردم.اما به نتیجه نرسیدم.

اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه.قالب سایتم اینویژن هست و البته افزونه wpml هم استفاده میکنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت رو با مرورگر کروم باز کن و بعدش F12 رو بزن و ارورها رو بخون ببین فونت و ... که باز نشده از کجا داره خونده میشه ؟ و ارورش چی هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت سیستم ات کش داره اون طور دیده میشه یه بار کش مرورگر خالی کن بعد کنترل اف 5 بزن سایت چک کن /اوکی نشد شات بزار یا لینک سایت قرار بده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

سایت رو با مرورگر کروم باز کن و بعدش F12 رو بزن و ارورها رو بخون ببین فونت و ... که باز نشده از کجا داره خونده میشه ؟ و ارورش چی هست

سلام 

ارادت 

بله ارور ها رو دیدیم اما از کجا میتونم تغییر بدم ؟

Untitled.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، giilass گفته است :

سلام 

ارادت 

بله ارور ها رو دیدیم اما از کجا میتونم تغییر بدم ؟

Untitled.png

سلام 

احتمال زیاد زمانی که فونت برای سایت ست شده است از آدرس دهی ثابت استفاده شده. برای اینکه اررور رو برطرف کنید. فایل های: footer - header - index قالب رو بررسی کنید. 

داخل یکی از این فایل ها ممکنه @font-face تعریف شده باشه و بخش آدرس فونت که همان:

src: url();

با آدرس ثابت دامنه قبلی آدرس دهی شده باشد. که باید آدرس رو اصلاح کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی کنه؟

هنوز مشکل برطرف نشده 

من سرچ کردم مشکل خیلی از کاربرای وردپرسی هست که بعد از تغییر دامنه این مشکل براشون پیش میاد

اگر کسی تجربه داره برون ریزی کنه بلکه کار چند نفر دیگه هم با این راهنمایی راه بیوفته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط sndroid
      سلام
      من یه سایت دو زبانه فارسی و انگلیسی دارم که میخوام برای هر زبان یک فونت خاص داشته باشم برای همین اومدم برای فونت فارسی در پوشه فونت؛ فونت وزیر را اضافه کردم و کدهای مربوط به فونت را در فایل style.css ریختم که کدش رو در زیر گذاشتم و برای تغییر فونت در هر زبان هم کد زیر رو به additional css قالبم اضافه کردم.
      اما مشکل اینجاست فونت فارسی در فایرفکس و اینترنت اکسپلور عوض میشه ولی داخل کروم عوض نمیشه؟ لطفاً راهنمایی کنید که مشکلم از کجاست. لطفاً کامل توضیح بدید چون من تازه کارم و خیلی وارد نیستم با تشکر.
      این کد رو آخر فایل htaccess گذاشتم
      # BEGIN REQUIRED FOR WEBFONTS AddType font/ttf .ttf AddType font/eot .eot AddType font/otf .otf AddType font/woff .woff <FilesMatch "\.(ttf|otf|eot|woff)$"> <IfModule mod_headers.c> Header set Access-Control-Allow-Origin "*" </IfModule> </FilesMatch> # END REQUIRED FOR WEBFONTS این کد رو در style گذاشتم:
      @font-face { font-family: 'Vazir'; src: url('fonts/Vazir.eot'); src: url('fonts/Vazir.eot?#iefix') format('embedded-opentype'), url('fonts/Vazir.woff2') format('woff2'), url('fonts/Vazir.woff') format('woff'), url('fonts/Vazir.ttf') format('truetype'); font-weight: normal; } این کد رو هم به قسمت به add css قالب
      .module.right:lang(en), .module-group.right:lang(en) { float:right; font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .module.right:lang(fa), .module-group.right:lang(fa) { float:right; font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:25px; margin-bottom:10px; } input:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; direction:ltr; } input:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; direction:rtl; } .nav-container:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .nav-container:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:40px; margin-bottom:20px; } .grve-testimonial-content:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .grve-testimonial-content:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(en),h2:lang(en),h1:lang(en),h4:lang(en),h5:lang(en),h6:lang(en),h7:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(fa), h2:lang(fa),h1:lang(fa), h4:lang(fa),h5:lang(fa), h6:lang(fa),h7:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(en), .grve-h1:lang(en), #grve-theme-wrapper:lang(en) .grve-modal:lang(en) .grve-search:lang(en) input[type='text']:lang(en), .grve-dropcap:lang(en) span:lang(en), p.grve-dropcap:lang(en):first-letter { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(fa), .grve-h1:lang(fa), #grve-theme-wrapper:lang(fa) .grve-modal:lang(fa) .grve-search:lang(fa) input[type='text']:lang(fa), .grve-dropcap:lang(fa) span:lang(fa), p.grve-dropcap:lang(fa):first-letter { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(en) .zoom-line:lang(en) .zoom-line-caption-inner:lang(en) .zoom-line-title-inner:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(fa) .zoom-line:lang(fa) .zoom-line-caption-inner:lang(fa) .zoom-line-title-inner:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } span:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } span:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight: bold ; }  
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان در ویرایشگر جدید وردپرس، گوتنبرگ، اگر حالت code editor را انتخاب کنید می بینید که برای متن های فارسی فونت را به صورت پیش فرض در نظر گرفته‌اند که نامناسب است. کسی می‌داند چگونه می‌توان آن فونت را تغییر داد؟
      یکی هم در همین محیط ویرایشگر گوتنبرگی بسیاری از گزینه‌ها در وردپرس 5.3 ترجمه نشده‌اند! آیا اطلاع دارید که در آپدیت بعدی ترجمه خواهند شد؟
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه