رفتن به مطلب

مشکل ارتباط با میل سرور در افزونه Easy WP SMTP

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

مشکل من کلا مربوط به ارتباط با سرور STMP است.برای تست این افزونه ، جمیل جدید ساختم و نحوه ورود هم یک مرحله ای هست. یوزر نیم و پسورد هم کاملا درست وارد میکنم.
با توجه به اینکه دارم رو local کار میکنم فایروال رو هم خاموش و کل eset Internet security رو غیر فعال کردم ولی باز نتیجه ای نداشت.مشخصات وارده هم عبارت است از:
smtp.gmail.com
465
ssl
SMTP Authentication هم فعال هست. من از Xampp 3.2.2 و ویندوز 8.1 64 بیت استفاده میکنم.
ولی یک نکته دیگه هم هست در قسمت تنظیمات پیشرفته این افزونه یک قسمت برای Log فایل هست وقتی اونو هم فعال هست و بعد از رخ دادن خطای اتصال، فایل log ایجاد نمیشه و وقتی میخوام فایل log ببینم پیام میده
Warning: fopen(E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp/): failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp\easy-wp-smtp-admin-menu.php on line 536
Can’t open log file

برای بررسی و اطمینان از عملکرد درست نت و تنظیمات ویندوز ، اطلاعات اتصال رو در قسمت اوت لوک وارد کردم و به راحتی وصل شد. حتی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم ولی باز مشکل پا برجاست.دیگه واقعا نمیدونم !!!!!شاید مشکل از Xampp باشه؟ 

اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.

ویرایش شده توسط مسعود
لینک به ارسال
در در 5/23/2018 at 12:19، مسعود گفته است :

سلام خسته نباشید

مشکل من کلا مربوط به ارتباط با سرور STMP است.برای تست این افزونه ، جمیل جدید ساختم و نحوه ورود هم یک مرحله ای هست. یوزر نیم و پسورد هم کاملا درست وارد میکنم.
با توجه به اینکه دارم رو local کار میکنم فایروال رو هم خاموش و کل eset Internet security رو غیر فعال کردم ولی باز نتیجه ای نداشت.مشخصات وارده هم عبارت است از:
smtp.gmail.com
465
ssl
SMTP Authentication هم فعال هست. من از Xampp 3.2.2 و ویندوز 8.1 64 بیت استفاده میکنم.
ولی یک نکته دیگه هم هست در قسمت تنظیمات پیشرفته این افزونه یک قسمت برای Log فایل هست وقتی اونو هم فعال هست و بعد از رخ دادن خطای اتصال، فایل log ایجاد نمیشه و وقتی میخوام فایل log ببینم پیام میده
Warning: fopen(E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp/): failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp\easy-wp-smtp-admin-menu.php on line 536
Can’t open log file

برای بررسی و اطمینان از عملکرد درست نت و تنظیمات ویندوز ، اطلاعات اتصال رو در قسمت اوت لوک وارد کردم و به راحتی وصل شد. حتی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم ولی باز مشکل پا برجاست.دیگه واقعا نمیدونم !!!!!شاید مشکل از Xampp باشه؟ 

اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.

خب کسی جواب من رو نداد ولی علت رو پیدا کردم و اینجا ذکر میکنم تا افراد دیگه سردرگمی من رو نداشته باشن.

علت اینکه این افزونه قادر به برقرای ارتباط نیست برمیگرده به اینکه داره مستقیما از توابع php زمپ استفاده میکنه همونطور که در پایین میبینید خود زمپ مرتبا تاکید کرده که توابع ارسال ایمیل [mail function] این لوکال هاست فقط و فقط روی ویندوز های 32 بیتی کار میکنه.

[mail function]
; For Win32 only.
; http://php.net/smtp
SMTP=localhost
; http://php.net/smtp-port
smtp_port=25

; For Win32 only.
; http://php.net/sendmail-from
;sendmail_from = me@example.com

افرادی که قصد دارن از سرویس smtp جیمیل در Xampp و ویندوز 64 بیتی استفاده کنند باید از افزونه یا پلاگین wp mail smtp بهره ببرند.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط مسعود
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...