• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
rasivell

صفحه بندي ديدگاه ها

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، گاها از مشكلات در صفحه بندي نظرات ، تو انجمن صحبت شده ولي نحوه و شيوه بيان نشده ، بر ان شدم تا تاپيكي بزنم و تو اين تاپيك سوال كنم كه چطور ميتونم به يه قالب قابليت صفحه بندي بدم ، مثلا بگم 20 تا بيشتر شد ، نظر قديمي تر بره صفحه 2 مثلا و الي اخر، تيكي توي بخش تنظيمات وجود داره ولي گويا اين تيك مستلزم يه كد هستش كه تو قالب باشه تا اين تيك صفحه بندي كار كنه! ممنون ميشم بنده رو راهنمايي كنيد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پيداش كردم :D

با اين دستور اين صفحه بندي مياد ولي سوالم اينه كه ميشه اجاكسش كرد؟ بايد خودت كد بنيوسي و يا دستوري براي اين مساله داره؟

<?php paginate_comments_links( $args ) ?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این صفحه بندی پیش فرض رو فعال میکنه. طبعا میشه روش کار کرد تا ایجاکسی بشه ولی اگر با افزونه مشکلی ندارید یک مورد در این زمینه بود.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اين پيش فرضشه، كدام بهتره؟ افزونه اش طوري نيست كه روي سرعت و.... تاثير بزاره ، اخه تعداد افزونه هاي ما زياده! اگر پيش فرض بهتره كه راهنمايي كنيد لطفا بهش استايل بديم ولي اگر احساس ميكنيد افزونه مفيده و جالب ، ممنون ميشم اونم معرفي كنيد :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/yaapc/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضي جان برسي كردمش و نصبش كردم متاسفانه نتونستم پيادش كنم ، كار نكرد و يا من نتونستم ست كنمش! گفتم بزار از پيش فرض استفاده كنم...

لطفا راهنمايم كن تا بتونم بهش استايل بدم ، به اينا نياز دارم:

1- استاي دهي براي شماره ها - (به چه اسمي استايل بدم)

2- استايل دهي به دكمه بعدي (به چه اسمي استايل بدم)

3- استايل دهي به دكمه قبلي (به چه اسمي استايل بدم)

منظورم اينه كه استايل رو براي چه نامي بنويسم... متشكرم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم شما باید با فایرباگ آشنا بشید برای سادگی کار

البته در سورس صفحه هم معمولا پیشفرض کلاسهایی ست شده دارند اگر نباشند در پارامترهای تابع این امکان هست برای ست کردن

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پارسا جان منظورت اينه من برم يه سايت رو كه از اين روش استفاده كرده برسي كنم كدش رو بكشم بيرون و .....

اينجاست كه بايد بگم: 1- از كجا بدونم كه فلان سايت رفته صفحه بندي كرده ديدگاهش رو كه برم ازش نگاه كنم!! بايد كلي سايت رو چك كني! 2- اصلا از كجا معلوم از پلاگين استفاده نكرده

و گذينه اخرم اينكه اين ديدگاهت ميتونه انجمن و ، وجودش رو ببره زير سوال

من فقط اين سوالات رو دارم:

با كد پيش فرض براي صفحه بندي ديدگاه، به چه الماني براي اعداد صفحه بندي و دكمه بعدي و قبلي استال بدم!

متشكرم

.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه از کد پیش فرض وردپرس استفاده کنید خودش یکسرس کلاس ایجاد میکنه.

میشه طبق همون کلاس ها بهشون استایل داد.

منظور پارسا هم همین بود.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری