رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ، گاها از مشكلات در صفحه بندي نظرات ، تو انجمن صحبت شده ولي نحوه و شيوه بيان نشده ، بر ان شدم تا تاپيكي بزنم و تو اين تاپيك سوال كنم كه چطور ميتونم به يه قالب قابليت صفحه بندي بدم ، مثلا بگم 20 تا بيشتر شد ، نظر قديمي تر بره صفحه 2 مثلا و الي اخر، تيكي توي بخش تنظيمات وجود داره ولي گويا اين تيك مستلزم يه كد هستش كه تو قالب باشه تا اين تيك صفحه بندي كار كنه! ممنون ميشم بنده رو راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

پيداش كردم :D

با اين دستور اين صفحه بندي مياد ولي سوالم اينه كه ميشه اجاكسش كرد؟ بايد خودت كد بنيوسي و يا دستوري براي اين مساله داره؟

<?php paginate_comments_links( $args ) ?>

لینک به ارسال

این صفحه بندی پیش فرض رو فعال میکنه. طبعا میشه روش کار کرد تا ایجاکسی بشه ولی اگر با افزونه مشکلی ندارید یک مورد در این زمینه بود.

لینک به ارسال

خب اين پيش فرضشه، كدام بهتره؟ افزونه اش طوري نيست كه روي سرعت و.... تاثير بزاره ، اخه تعداد افزونه هاي ما زياده! اگر پيش فرض بهتره كه راهنمايي كنيد لطفا بهش استايل بديم ولي اگر احساس ميكنيد افزونه مفيده و جالب ، ممنون ميشم اونم معرفي كنيد :)

لینک به ارسال

مرتضي جان برسي كردمش و نصبش كردم متاسفانه نتونستم پيادش كنم ، كار نكرد و يا من نتونستم ست كنمش! گفتم بزار از پيش فرض استفاده كنم...

لطفا راهنمايم كن تا بتونم بهش استايل بدم ، به اينا نياز دارم:

1- استاي دهي براي شماره ها - (به چه اسمي استايل بدم)

2- استايل دهي به دكمه بعدي (به چه اسمي استايل بدم)

3- استايل دهي به دكمه قبلي (به چه اسمي استايل بدم)

منظورم اينه كه استايل رو براي چه نامي بنويسم... متشكرم

لینک به ارسال

فکر میکنم شما باید با فایرباگ آشنا بشید برای سادگی کار

البته در سورس صفحه هم معمولا پیشفرض کلاسهایی ست شده دارند اگر نباشند در پارامترهای تابع این امکان هست برای ست کردن

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خب پارسا جان منظورت اينه من برم يه سايت رو كه از اين روش استفاده كرده برسي كنم كدش رو بكشم بيرون و .....

اينجاست كه بايد بگم: 1- از كجا بدونم كه فلان سايت رفته صفحه بندي كرده ديدگاهش رو كه برم ازش نگاه كنم!! بايد كلي سايت رو چك كني! 2- اصلا از كجا معلوم از پلاگين استفاده نكرده

و گذينه اخرم اينكه اين ديدگاهت ميتونه انجمن و ، وجودش رو ببره زير سوال

من فقط اين سوالات رو دارم:

با كد پيش فرض براي صفحه بندي ديدگاه، به چه الماني براي اعداد صفحه بندي و دكمه بعدي و قبلي استال بدم!

متشكرم

.

لینک به ارسال

اگه از کد پیش فرض وردپرس استفاده کنید خودش یکسرس کلاس ایجاد میکنه.

میشه طبق همون کلاس ها بهشون استایل داد.

منظور پارسا هم همین بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...