omidch

درخواست افزونه ویرایش صفحه دسته بندی وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخوام یه سایت موزیک بسازم و برای هر خواننده یه دسته بندی بسازم بعد بتونم صفحات دسته بندی رو اختصاصی کنم ینی وارد هر دسته بندی که میشی (صفحه خواننده) عکس و توضیحات خواننده باشه و زیرشم لیست آهنگ های اون خواننده باشه.

میتونه یه افزونه ultimate-woocommerce-brands  ولی برای پست های وردپرس نه برای ووکامرس . این حتی یه صفحه هم داره برند هایرو لیست میکنه و برای هر برند میشه صفحه اختصاصی سایت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

در 58 دقیقه قبل، omidch گفته است :

سلام من میخوام یه سایت موزیک بسازم و برای هر خواننده یه دسته بندی بسازم بعد بتونم صفحات دسته بندی رو اختصاصی کنم ینی وارد هر دسته بندی که میشی (صفحه خواننده) عکس و توضیحات خواننده باشه و زیرشم لیست آهنگ های اون خواننده باشه.

میتونه یه افزونه ultimate-woocommerce-brands  ولی برای پست های وردپرس نه برای ووکامرس . این حتی یه صفحه هم داره برند هایرو لیست میکنه و برای هر برند میشه صفحه اختصاصی سایت

برای این حالت میشه شما یه Custom Taxonomy درست کنید بعدش بیاید به اون Custom Taxonomy فیلد های مورد نیاز رو مثلا عکس خواننده یا بیوگرافی مثلا خواننده رو اضافه کنید و در نهایت برای داخل قالب سایت بیاید این فیلدها رو فراخوانی کنید که نمایش داده بشه.

افزونه ای که این کار رو کنه نمیدونم هست یا نه.

ولی روال کار همونیه که گفتم.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری