رفتن به مطلب

وجود فضای خالی نامعلوم در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام ، عنوان تاپیک یه کم عجیبه ، چون هنوز موندم چرا اینطروی شده ، عکس زیر رو نگاه کنید ، همون جایی که دورش خط کشیدم :

post-417-0-57239000-1358090048_thumb.jpg

قالب رو توی سه سرور کلا جابه جا کردیم تا یه سرور خوب پیدا کردیم ، توی سرور های قبلی هیچ مشکلی نبود ، سی پنل بودند البته ، الان که اومدیم دایرکت ادمین ، این فضای خالی توی قالب هست ، حدود 23 پیکسل ، کل قالب رو زیر و رو کردم ، باز درست نشد ، این مشکل توی ادمین هم بود ، که چند تا افزونه رو که دست کاری کرده بودم ، نسخه ی اصلی گزاشتم ، درست شد ، ولی الان صفحه ی اصلی درست نمیشه ، هر راهی هم رفتم ، باز درست نمیشه ،

دوستان پیشنهادی ندارند براش ؟ :S

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم الان پیدا کردم ، تگ ها و محتویات تگ head توی خودش نیستند ، اومدند بالای تگ body ، :؟

لینک به ارسال

هیچ ربطی به دایرکت ادمین نداره

این فضای کد آیا در فضای دیداری هم وجود داره؟

میشه آنلاین دید؟

لینک به ارسال

کد نویسی ظاهرا اشکال داره

متاتگی که در زیر عکس قرار داره جاش توی header است و فاصله ای که فرمودید ماحصل قرار دادن اضافی (") در اطراف یک کد php بهترین پیشنهادم قرار دادن فایل header.php اینجاست

در ضمن از هاست رایگان و تبلیغ دار که استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

مشکل عجیبی بود ، ولی حلش کردم ، کدهای قالب رو با نوت پد باز کردم و utf8 witout bom کردم ، درست شد ، بدون هیچ تغییری توی کد ها ! همه چیز هم همون شکل اول بود ،

البته من فکر میکنم موتور رندری که صفحات رو رندر میکنه ، یه سری تفاوت هایی با سرورهای قبلی داشته ، چون توی سرور های قبلی هیچ مشکلی نبود ، احتمالا قبلی ها بعضی مشکلات رو فیکس میکردن ولی توی سرور جدید این کار نمیشده !

این تنها جوابی بود که تونستم براش بدم !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...