رفتن به مطلب

راه نمای برای استفاده هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

در 28 دقیقه قبل، karimgh64 گفته است :

سلام من هاست دانلود تهیه کردم برای استفاده هاست دانللود باید چیکارکنم  میخوام از نرم افزار استفاده کنم CuteFTP 9

سلام 

به نظر بنده از فنی هاست بخواین براتون مشاوره بده و اصولی تر توضیح بدن

اگه هر دو هاست از یه شرکت گرفته باشی برات خیلی راحت تر میشه ولی جدا گرفته باشی مشاوره بگیری بهتره

بعد باید تکلیفت مشخ کنی که از هاست دانلود به چه عنوانی یا چه کاری میخوای استفاده کنی و برا اساس اون بری جلو

-------------------------------------------

آموزش اتصال قسمت رسانه وردپرس به هاست دانلود

https://mizbanfa.net/blog/cms/wordpress/connect-download-hosting-to-wordpress/

ویرایش شده توسط afshin171
لینک به ارسال

هاست دانلود معمولا با فضای بالا در اختیار کاربران قرار میگیرد و فقط مخصوص دانلود فایل است، بدین معنی که شما می توانید با این سرویس فایل های خود را داخل هاست قرار داده و برای دانلود لینک مستقیم در اختیار کاربران خود قرار دهید .

بدین منظور نیاز است که شما هاست دانلود خریداری شده را به هاست اصلی خود متصل نمایید .برای شروع کار وارد کنترل پنل هاست اصلی خود شوید و  در قسمت Domains بر روی Advanced edit dns zone کلیک نمایید.

در این قسمت باید یک ای رکورد به ساب دامین خود ایجاد نمایید .برای مثال آدرس dl.xxxxxxxx.com  را داریم و میخواهیم این ساب دامین را به هاست دانلود خود متصل نماییم . Ø¢ÙÙزش اتصا٠Ùاست داÙÙÙد ب٠Ùاست اصÙÛ Ø³Ø§Ûت

- در قسمت Type گزینه A را انتخاب نمایید 

- در بخش Name نام ساب دامین خود را بنویسید ( برای مثال dl.xxxxxxxx.com)

- در بخش TTL عدد 14400 را وارد کنید 

- در قسمت Address: نام آی پی هاست دانلود خود را وارد نمایید و روی گزینه Add Record کلیک نمایید .

به این ترتیب رکورد شما ایجاد و در لیست رکوردها نمایش داده می شود .

لطفا دقت کنید در هاست مبدا به هیچ عنوان از بخش subdomain ساب دامنه ایجاد نکنید. 

هاست دانلود خود را با نام ساب دامین سفارش دهید یعنی مین دامین هاست دانلود شما نام ساب دامینی باشد که ایجاد نموده اید برای مثال dl.xxxxxxxx.com 

اگر قبلا سفارش داده اید  به مدیر هاست خود اطلاع دهید تا نام دامین اصلی در هاست دانلود را به ساب دامین ویرایش نماید . 

با انجام این مراحل هاست دانلود شما به هاست اصلی شما متصل می شود و میتوانید لینک ها را در اختیار کاربران خود قرار دهید .

ویرایش شده توسط afshin171
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، afshin171 گفته است :

هاست دانلود معمولا با فضای بالا در اختیار کاربران قرار میگیرد و فقط مخصوص دانلود فایل است، بدین معنی که شما می توانید با این سرویس فایل های خود را داخل هاست قرار داده و برای دانلود لینک مستقیم در اختیار کاربران خود قرار دهید .

بدین منظور نیاز است که شما هاست دانلود خریداری شده را به هاست اصلی خود متصل نمایید .برای شروع کار وارد کنترل پنل هاست اصلی خود شوید و  در قسمت Domains بر روی Advanced edit dns zone کلیک نمایید.

در این قسمت باید یک ای رکورد به ساب دامین خود ایجاد نمایید .برای مثال آدرس dl.xxxxxxxx.com  را داریم و میخواهیم این ساب دامین را به هاست دانلود خود متصل نماییم . Ø¢ÙÙزش اتصا٠Ùاست داÙÙÙد ب٠Ùاست اصÙÛ Ø³Ø§Ûت

- در قسمت Type گزینه A را انتخاب نمایید 

- در بخش Name نام ساب دامین خود را بنویسید ( برای مثال dl.xxxxxxxx.com)

- در بخش TTL عدد 14400 را وارد کنید 

- در قسمت Address: نام آی پی هاست دانلود خود را وارد نمایید و روی گزینه Add Record کلیک نمایید .

به این ترتیب رکورد شما ایجاد و در لیست رکوردها نمایش داده می شود .

لطفا دقت کنید در هاست مبدا به هیچ عنوان از بخش subdomain ساب دامنه ایجاد نکنید. 

هاست دانلود خود را با نام ساب دامین سفارش دهید یعنی مین دامین هاست دانلود شما نام ساب دامینی باشد که ایجاد نموده اید برای مثال dl.xxxxxxxx.com 

اگر قبلا سفارش داده اید  به مدیر هاست خود اطلاع دهید تا نام دامین اصلی در هاست دانلود را به ساب دامین ویرایش نماید . 

با انجام این مراحل هاست دانلود شما به هاست اصلی شما متصل می شود و میتوانید لینک ها را در اختیار کاربران خود قرار دهید .

بعد از انجام این مراحل من میتونم از نرم افزار CuteFTP 9  استفاده کنم

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

بعد از انجام این مراحل من میتونم از نرم افزار CuteFTP 9  استفاده کنم

با اون نرم افزار کار نکردم نمیدونم چی به چی هستش

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

سلام من هاست دانلود تهیه کردم برای استفاده هاست دانللود باید چیکارکنم  میخوام از نرم افزار استفاده کنم CuteFTP 9

اگر میخواهید از وی پی اس فایل آپلود کنید و ویندوز سرور 2003 دارید خوب باید از این نرم افزار استفاده کنید ولی اگر میخواهید از کامپیوتر خودتان آپلود کنید بهتره از فایل زیلا استفاده کنید ( پیشنهادی) برای اتصال هم آدرس سرور را میتونید آی پی هاستتون یا آدرس سابدومین خودتان را وارد کنید پورت را لازم نیست وارد کنید نام کاربری و پسورد را ابتدا نام کاربری و پسورد هاست بدین قبول نکرد وارد هاست بشوید و سپس به قسمت اف تی پی بروید و یک اکانت بسازید و مشخصات نام کاربری و پسورد را به نرم افزار بدهید و استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...