• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
karimi

مشکل با Layered Popups

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من امروز یه پیامی دریافت کردم که لینک پاپ آپ سایت کار نمی کنه، وقتی چک کردم دیدم بله پس از کلیک روی دکمه دانلود روی اون می نویسه ارور و کاری انجام نمی ده، همه اونها همینطور بودند. وقتی یه پاپ آپ جدید با همون Layered Popups درست کردم یه پیغامی داد که Wordfence یه فایلی رو بلاک کرده و باید آزاد بشه. متاسفانه نام فایل یادم نیست.

کسی می دونه چطور میشه اطلاعات Wordfence  تو جداول رو حذف کرد؟ من چک کردم چندتا جدول که با wf شروع می شدند اونجا بود نمی دونم همونها هستند یا نه؟ اصلا میشه به حالت قبل از نصب Wordfence  درآورد؟

با سپاس

 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مشکل رو پیدا کردم، ایراد از افزونه Mymail بود، نفهمیدم چرا ولی وقتی تیک اد کردن به لیست اون رو برداشتم درست شد.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بایگانی شد...

 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست