• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Morisfa

مشکل در افزونه kk star rating

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز 

عزیزان من افزونه کی کی استار رو نصب کردم 

هم ورژن فارسی هم انگلیسی همه ورژن ها تست کردم ، همش این مشکل داشت 

تو عکس اگه مشاهده کنید ، بخش نمایش تعداد رای های داده شده نشون داده نمیشه ، IMG_20180528_003351.png.4ffb62b68c0105208f704e1b46c90322.png

اگر میشه دوستان کسی میدونه چیکار کنم بگه ممنون میشم 

در ضمن با افزونه های دیگه تداخلی نداره همه رو غیر فعال کردم به ذهن خودم رسید ، اما باز درست نشد 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز حتما این افزونه با قالب شما سازگار نیست

در این ضمینه کلی افزونه های دیگر وجود دارد که حتی بهتر از اینکار رو انجام می دهند

کافیه در گوگل سرچ کنید تا ببیند لیست سرشاری از افزونه های رایگان و پولی براتون ظاهر بشه

ولی به نظر من پولی رو خریداری کنید که هر مشکلی هم داشت خود پشتیبانش براتون رفع می کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، tyaman گفته است :

دوست عزیز حتما این افزونه با قالب شما سازگار نیست

در این ضمینه کلی افزونه های دیگر وجود دارد که حتی بهتر از اینکار رو انجام می دهند

کافیه در گوگل سرچ کنید تا ببیند لیست سرشاری از افزونه های رایگان و پولی براتون ظاهر بشه

ولی به نظر من پولی رو خریداری کنید که هر مشکلی هم داشت خود پشتیبانش براتون رفع می کنه.

نه خوب از افزونه های ضروری خود پوسته هست 

اصلا غیر فعال میکنم سایت بهم می ریزه 

اصلا راهی نداره ویرایش کنم کد هاشو یا ..؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اگر قالب شما رایگانه خوب مشکلات قالب رایگان همین است دیگه 

باید یک طراح قالب بیاد وقتش رو بزاره روی قالب رایگان شما تا بتونه درستش کنه

اگه هم قالب پولی باشه از سازندش بخواهید.

و من فکر کنم قالب شما رایگان می باشد که این مشکلات رو دارا می باشد.

یعنی با غیرفعال کردن یک افزونه امتیازدهی کل قالب شما بهم می ریزد!!!!

مشکل ندارد شما غیرفعال کنید یک افزونه دیگه رو جایگزین و فعال کنید

شاید دید درست شد،

اگر هم دیدید کار نکرد می تونید برید توی ویرایش کدهای قالب کد کوتاه پلاگین رو اونجا بزارید که الان جدیدا افزونه های پولی لازم به اینکار نیست که دستی برید توی کدهای قالب و فعالش کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @Morisfa

لطفا آدرس یک صفحه که داخلش از پلاگین استفاده شده رو قرار بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری