رفتن به مطلب

سوال در مورد زیر دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

دوستان من یه سایت مبلمان دارم راه اندازی میکنم،یه سوال دارم از شما،

ببینید من توی سایت دو تا بخش کلی دارم 1-تولید 2-تعمیرات

سوال من اینه

فرض کنید اسم سایت example.ir هستش به نظر شما من بخش تعمیرات رو به صورت زیر دامنه => repair.example.ir راه بندازم بهتره یا جزئی از خود سایت باشه بهتره => example.ir/repair

لطفا هر کدوم رو گفتید با دلیل بگید ممنونم.

راستی اگر به صورت زیر دامنه باشه توی سئو تاثیر منفی داره؟؟

خیلی ممنونم.

لینک به ارسال

سلام و درود @miladmg

اینجا بهتره از همون ساب فولدر استفاده بشه چون ساب دامنه برای موضوعات متفرقه نسبت به موضوع اصلی سایت معمولا استفاده میشه مثل سیستم های بلاگدهی که لزوما موضوعات بلاگ ها به هم مربوط نیست.

موفق باشید

لینک به ارسال

نظر بنده

ساب دامین است

می تونیم روی هر کدوم یک تم جداگانه با موضوع خودش بالا بیاری،

هر کدومشون یک سایت مپ دارند،

و می تونه باعث افزایش بازدید از طرف گوگلت باشه

ولی اگه ساب دامین نباشه

فقط باید از یک تم سراسری استفاده کنی

فقط باید از یک سایت مپ استفاده کنی

و....

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، miladmg گفته است :

سلام و عرض ادب

دوستان من یه سایت مبلمان دارم راه اندازی میکنم،یه سوال دارم از شما،

ببینید من توی سایت دو تا بخش کلی دارم 1-تولید 2-تعمیرات

سوال من اینه

فرض کنید اسم سایت example.ir هستش به نظر شما من بخش تعمیرات رو به صورت زیر دامنه => repair.example.ir راه بندازم بهتره یا جزئی از خود سایت باشه بهتره => example.ir/repair

لطفا هر کدوم رو گفتید با دلیل بگید ممنونم.

راستی اگر به صورت زیر دامنه باشه توی سئو تاثیر منفی داره؟؟

خیلی ممنونم.

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

ببینید اگر این دو بخش نسبتا به هم مرتبط هستن، از نظر امکانات، ظاهر و... در فولدر قرارش بدین، چون مدیریت کردنش تا حدودی ساده‌تر هست و این دو بخش می‌تونن به صورت مکمل هم باشن و باعث افزایش اعتبار دامین بشن.

اما اگر خیلی از هم دور هستن و تقریبا هیچ تشابه خاصی با هم ندارن داخل سابدامین قرار بدین و این نکته رو در نظر داشته باشید که این سابدامین تا حدودی مثل یک سایت جداگونه به حساب میاد و شاید بالا آوردنش در گوگل دشوارتر باشه.

در مورد سوال دومتون هم به طور کلی خیر، ولی ترجیها نباید محتوای تکراری داخل سایت اصلی و ساب‌دامین قرار بگیره.

در کل به نظرم کار با ساب‌دامین سخت‌تر هست و من ساب‌فولدر رو پیشنهاد میدم، چون یکپارچگی بیشتری بتون میده.

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر مشکل وقت و زحمت ندارید سابدومین

اگر میخواهید کار راحت تر و ساده تر باشه پوشه :) 

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

اگر ساب دومین ایجاد کنید مثلا همون repair سایت به هر دو شکل repair.exp.com , exp.com/repair در یک قالب و حتی سیستم کاملا مجزا بالا میاد

ولی میتونید داخل ساییتتون مثلا با وردپرس یک پیج با این اسم ایجاد کنید که با همون قالب وبسایت اصلیتون بالا میاد 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...