رفتن به مطلب

عدم ارسال فایل دانلودی محصول مجازی در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده در نظر دارم با ووکامرس محصول مجازی بفروشم

محصول رو اضافه کردم و پیکر بندی ووکامرس در مورد محصولات مجازی هم به درستی انجام دادم. کاربر میتونه محصول رو خریداری کنه اما بعد از خریداری لینک دانلود محصول براش نمایش داده نمیشه. ایمیل تایید سفارش برای کاربر ارسال میشه اما لینک دانلود محصول هم براش ایمیل نمیشه. حتی وقتی کاربر توی حساب کاربری میره و محصولات خریداری شده رو میبینه، توی جزئیات سفارش، لینک دانلود محصول رو نمیبینه. 

ضمنا توی قسمت پیکر بندی محصولات دانلودی ووکامرس ، تموم گزینه ها رو تست کردم و یکی یکی فعال و غیر فعالشون کردم و نتیجه نگرفتم. 

برای تست میتونید خودتون به سایتم بیاید hamejoori.ir و توی دسته بندی کالای دیجیتال> تبلت> اپل   محصول "مستند" رو خریداری و تست کنید. 

اسکرین شات پیکر بندی ووکامرس و قسمت دانلود های حساب کاربری و ایمیلی که ارسال میشه برای مشتری هم اتچ کردم:

ممنونم 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

لینک به ارسال

برای محصولتون فایل جهت دانلود قرار دادید ؟

تیک گزینه های محصول دانلودی و مجازی رو زدید ؟

یه اسکرین شات هم از صفحه محصولتون قرار بدید

اگر موارد بالا رعایت شده شاید ایراد از نسخه ووکامرس شما هست . این رو حذف کنید و نسخه جدید رو از سایت رسمی نصب کنید .

لینک به ارسال
در در 5/29/2018 at 08:12، نوین ادمین گفته است :

برای محصولتون فایل جهت دانلود قرار دادید ؟

تیک گزینه های محصول دانلودی و مجازی رو زدید ؟

یه اسکرین شات هم از صفحه محصولتون قرار بدید

اگر موارد بالا رعایت شده شاید ایراد از نسخه ووکامرس شما هست . این رو حذف کنید و نسخه جدید رو از سایت رسمی نصب کنید .

بله فایل گذاشتم برای دانلود

تیک گزینه های محصول دانلودی و مجازی هم زدم

برای تست میتونید خودتون به سایتم بیاید hamejoori.ir و توی دسته بندی کالای دیجیتال> تبلت> اپل   محصول "مستند" رو خریداری و تست کنید. 

ووکامرس هم آخرین ورژنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...