رفتن به مطلب

افت شدید رتبه سایت در الکسا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم در الکسا دچار افت شدید رتبه شده.

چند وقت پیش همینجور داشتم پیشرفت میکردم و رتبم رسید به 13 هزار ( ایران ) اما بعد از یه مدت ( 4 روز ) الان برگشته به 21 هزار ،،،

سایتم روزانه تقریباً 2 هزار تا بازدید داره و به هر کی میگم که سایتم روزی اینقدر بازدید داره میگه که با این بازدید رتبه باید زیر 8 هزار ( ایران ) باشه...

من قبل از این افت رتبه یه کارایی انجام دادم :

من دسته بندی های سایتم رو محدود کردم ( تقریبا نصفشون رو حذف کردم که حدود 50 تا میشدن ) ولی به گوگل از طریق بخش Remove URLs اطلاع دادم.

در ضمن قبل از افت رتبه سایت یه سری قطعی ها و اختلال ها توسط هاستینگ ایجاد شده بود ( ارور 503 ) ، به هاستینگم تیکت دادم و اونا گفتن که منابعتون تموم شده.... ، من هم هاستینگم رو از فلان به بعمان تغییر دادم و یه هاست از هاستینگ جدید گرفتم که منابعش نامحدود بود. اما باز هم این قطعی ها و اختلالات وجود داشت ، تیکت دادم به هاستینگم و اونا گفتن که در سرورهای هاستینگ اختلال ایجاد شده و تا الان این قطعی ها وجود داره ( اما نه به طور دائمی بلکه به طور دقیقه ای و لحظه ای )

خواستم بدونم چرا سایتم انقدر افت رتبه داشته ؟ بدلیل محدود کردن دسته بندی های سایت یا بدلیل قطعی ها و اختلالات هاستینگ ؟

اما یه نکته دیگه هم هست : این افت رتبه فقط مربوط رتبه ایران میشه و رتبه جهانی من تقریباً همونجوری مونده و افت نداشته....

منظورم از اون فلان به بعمان این بود که میخواستم تبلیغ نشه تا یه وقت این تایپک رو بایگانی نکنید...

لطفا اگه چیزی میدوند راهنمایی کنید ، خیلی ممنون....

ویرایش شده توسط poyehcom
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

تازگی ها الکسا انگار یه ترفند یا روش جدیدی رو پیدا میکنه واسه اینکه سایت های که بازدید میخرن یا بازدید های که از چین بر روی سایت ها تاثیر میذاشت رو از رتبه دهی به الکسا جلوگیری کنن و اکثر سایت ها افت سرعت داشتن

الان سایت های شرکتی ما سایت های خصوصی و... همه افت الکسا پیدا کردن با همان بازدید یا بیشتر که داشتن

لینک به ارسال

زیاد به الکسا حساس نباشید . پنل گوگل وبمستر رو چک کنید و بررسی کنید این افت در اونجا هم دیده میشه یا خیر .

قطعا مشکلات هاستینگ در سئو شما دخیل هست . گوگل به سایت هایی که سرور خوبی نداشته باشن امتیاز منفی میده و رتبه اونها رو کاهش میده .

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، نوین ادمین گفته است :

زیاد به الکسا حساس نباشید . پنل گوگل وبمستر رو چک کنید و بررسی کنید این افت در اونجا هم دیده میشه یا خیر .

قطعا مشکلات هاستینگ در سئو شما دخیل هست . گوگل به سایت هایی که سرور خوبی نداشته باشن امتیاز منفی میده و رتبه اونها رو کاهش میده .

تازگی ها خیلی بد شرایطی شده

دیگه همه یجوری دارن سخت گیری میکنن واسه رتبه بندی سایت ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...