پویه

افت شدید رتبه سایت در الکسا

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من سایتم در الکسا دچار افت شدید رتبه شده.

چند وقت پیش همینجور داشتم پیشرفت میکردم و رتبم رسید به 13 هزار ( ایران ) اما بعد از یه مدت ( 4 روز ) الان برگشته به 21 هزار ،،،

سایتم روزانه تقریباً 2 هزار تا بازدید داره و به هر کی میگم که سایتم روزی اینقدر بازدید داره میگه که با این بازدید رتبه باید زیر 8 هزار ( ایران ) باشه...

من قبل از این افت رتبه یه کارایی انجام دادم :

من دسته بندی های سایتم رو محدود کردم ( تقریبا نصفشون رو حذف کردم که حدود 50 تا میشدن ) ولی به گوگل از طریق بخش Remove URLs اطلاع دادم.

در ضمن قبل از افت رتبه سایت یه سری قطعی ها و اختلال ها توسط هاستینگ ایجاد شده بود ( ارور 503 ) ، به هاستینگم تیکت دادم و اونا گفتن که منابعتون تموم شده.... ، من هم هاستینگم رو از فلان به بعمان تغییر دادم و یه هاست از هاستینگ جدید گرفتم که منابعش نامحدود بود. اما باز هم این قطعی ها و اختلالات وجود داشت ، تیکت دادم به هاستینگم و اونا گفتن که در سرورهای هاستینگ اختلال ایجاد شده و تا الان این قطعی ها وجود داره ( اما نه به طور دائمی بلکه به طور دقیقه ای و لحظه ای )

خواستم بدونم چرا سایتم انقدر افت رتبه داشته ؟ بدلیل محدود کردن دسته بندی های سایت یا بدلیل قطعی ها و اختلالات هاستینگ ؟

اما یه نکته دیگه هم هست : این افت رتبه فقط مربوط رتبه ایران میشه و رتبه جهانی من تقریباً همونجوری مونده و افت نداشته....

منظورم از اون فلان به بعمان این بود که میخواستم تبلیغ نشه تا یه وقت این تایپک رو بایگانی نکنید...

لطفا اگه چیزی میدوند راهنمایی کنید ، خیلی ممنون....

ویرایش شده در توسط poyehcom
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

تازگی ها الکسا انگار یه ترفند یا روش جدیدی رو پیدا میکنه واسه اینکه سایت های که بازدید میخرن یا بازدید های که از چین بر روی سایت ها تاثیر میذاشت رو از رتبه دهی به الکسا جلوگیری کنن و اکثر سایت ها افت سرعت داشتن

الان سایت های شرکتی ما سایت های خصوصی و... همه افت الکسا پیدا کردن با همان بازدید یا بیشتر که داشتن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زیاد به الکسا حساس نباشید . پنل گوگل وبمستر رو چک کنید و بررسی کنید این افت در اونجا هم دیده میشه یا خیر .

قطعا مشکلات هاستینگ در سئو شما دخیل هست . گوگل به سایت هایی که سرور خوبی نداشته باشن امتیاز منفی میده و رتبه اونها رو کاهش میده .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، نوین ادمین گفته است :

زیاد به الکسا حساس نباشید . پنل گوگل وبمستر رو چک کنید و بررسی کنید این افت در اونجا هم دیده میشه یا خیر .

قطعا مشکلات هاستینگ در سئو شما دخیل هست . گوگل به سایت هایی که سرور خوبی نداشته باشن امتیاز منفی میده و رتبه اونها رو کاهش میده .

تازگی ها خیلی بد شرایطی شده

دیگه همه یجوری دارن سخت گیری میکنن واسه رتبه بندی سایت ها

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری