رفتن به مطلب

ریدایرکت صفحات 404 به 410

aenigma

پست های پیشنهاد شده

بنده یک سوال مهم داشتم ممنون میشم اگر یک راهنمایی دقیق به بنده بدید

من یه سایت داشتم با CMS خصوصی بود و به مشکل برخورد و مجبور شدم که دوباره سایت رو راه اندازی کنم اما با وردپرس

3 هزار صفحه داشتم که در اثر URL ها همشون 404شدن و مدیریت این مجموع که خودش سئوکار بود گفت مشکلی نداره دوباره ایندکس میشید . 
الان اینهمه 404 دارم خواستم بدونم این صفحات رو 410 کنم بهتره یا با افزونه به یک صفحه 404 اختصاصی ریدایرکتش کنم ؟ 

لینک به ارسال

اگر صفحات قدیمی با یک روش و تم خاص تغییر کردن مثلا از site.com/xx.php منتقل شدن به .../xx.html که با htaccess میتونید ریدایرکت کنید و 404 ها را رفع کنید

اما در غیر این صورت از نظر گوگل داشتن خطای 404 با رفتن به صفحه 404 زیاد تفاوتی نمیکنه.

لااقل بجای ریدایرکت به 404 به روت سایت ریدایرکت کنید شاید ممبر ورودی لفت نده

لینک به ارسال

انتقال 404 ها به صفحه اصلی به نظرم روش درستی نیست . گوگل بابت خطاهای 404 قرار نیست سایت شما رو پنالتی کنه . این شما هستید که بازدید هایی که بابت این لینک ها داشتید رو از دست میدید .

• بنابراین اگر امکانش رو دارید پیج های مهمتون رو به نسخه جدید ریدایرکت کنین . (پیج هایی که در گوگل رتبه دارن )
  • همونطور که @neda411 فرمودند اگر امکانش رو دارید بصورت کلی ریدایرکت درست کنید .
  • اگر بکل امکان ریدایرکت ندارید یک صفحه 404 درست کنید و در اون بخش های مختلف به همراه باکس جستجو قرار بدید که آخرین تلاش ها برای خروج کاربر از سایت رو هم کرده باشید .
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...