mamall33

ووکامرس
افزونه محاسبه قیمت در ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک افزونه تقریبا ساده میخواهم که هزینه نهایی خرید در ووکامرس اینجوری محاسبه کنه :

فرد چند نوع محصول میخرد و این محصولات به سبد خرید اضافه می شود. سپس فرد بسته بندی و تعداد بسته بندی را انتخاب می کند و هزینه نهایی بر حسب جمع محصولات انتخاب شده (شامل آیتم ها و بسته بندی ، ضرب در تعداد بسته بندی ) محاسبه شود.

مثال: سبدخرید= (ایتم1+ایتم2+ایتم3+هزینه بسته بندی)* تعدادبسته بندی محاسبه شود. بسته بندی خودش یه ایتم خرید محسوب می شود.

به عبارت دیگه ، ما میخوایم بسته های سفارشی بفروشیم، مشتری محتویات بسته رو انتخاب میکنه ، قیمت یک بسته مشخص میشه ، اما افزونه ای پیدا نکردم که بشه تعداد بسته رو مشتری وارد کنه، ضرب در قیمت یک بسته بشه. و دیگر مراحل سفارش

ضمن اینکه باید شورت کد هم داشته باشه این افزونه، که هر جایی نیاز بود کد مورد نظر که همون تعداد بسته بندی هست که مشتری وارد میکنه، قرار بدم.

یعنی کاربر وقتی محصولات دلخواهش رو به سبد خرید اضافه میکنه بتونه این سبد خرید رو مثلا برای n بار سفارش بده.

یعنی خود بسته بندی هم خودش یه آیتم هست مثل بقیه موارد

همچین افزونه ای هست ؟ زیاد گشتم پیدا نکردم. اگر نیست که دوستانی که می تونند طراحی کنند مبلغ و زمان مورد نیاز برای طراحی رو برام بفرستند.

با تشکر از همه دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

میتونیم بنویسیم واستون

پ.خ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

لطف کنید مبلغ و زمان رو بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arash1224
      سلام به همه من میخواستم سامانه ای رو درست کنم که اطلاعاتی رو از کاربر می گیره و در جدولی در سایت نمایش میده و مدیر سایت فقط دو قسمت آخر جدول یعنی قسمت وضعیت و قسمت پیغام رو خودش قرار بده و البته تو قسمت پیغام hover که شد پیغام نمایش داده شود
      عکسش رو میفرستم ممنون میشم کمک کنید برای پروژه میخوام هر چه زودتر ممنون

• توسط ahmad25532
      سلام. میخوام برای محصولاتم دو تا قیمت داشته باشم. نماینده ها که تو سایت لاگین شدند قیمت خودشون رو ببینند. امکانش هست اصلا؟افزونه ای چیزی داره برای این کار؟
    • توسط webdeveloper98
      سلام
      دوستان خوشحال می شم نظرتون رو درباره امنیت اطلاعات و امنیت وردپرس بدونم
      چقدر به بحث امنیت وردپرس و سایت های وردپرسی پرداخته می شه ؟
      چقدر به نظرتون اهمیت داره ؟
      اصلا بابت امنیت سایت های وردپرسی باید هزینه ای کرد یا خیر؟
      راه هایی که برای امنیت وردپرس و کلا سایت ها و سرورها که انجام میشه رو در چه حد و سطحی می دونید و می بینید ؟

این سوالات ذهنم رو درگیر کرده و تمایل داشتم درموردشون جوابایی رو بشنوم
      ممنونم
    • توسط mostafa40688
      سلام و وقت بخیر 
      دوستان من میخوام توی سایت وقتی سفارشی داره ثبت میشه فقط و فقط شهر رباط کریم باشه چیکار باید بکنم که فیلدهای انتخاب شهر و استان به صورت دیفالت روی رباط کریم باشه و نشه چیز دیگه ای انتخاب کرد.
      و مورد بعدی اینه توی ووکامرس اصلا شهر رباط کریم نیستش ؟؟؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط soshiant
      سلام 
      کد زیر یک دایو مربوط به بخش دسته های سایت من است
      <div class="post-page"> کدهای مربوطه </div> به دنبال یه تکه کد هستم که به اول این کد اضافه کنم تا محتوای این کد فقط در دسته های با آی‌دی مثلا 1 و 2 و 5 نمایش داده بشه و تو بقیه دسته ها این کد بی اثر باشه
      ممنون میشم کمک کنید