mamall33

ووکامرس
افزونه محاسبه قیمت در ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک افزونه تقریبا ساده میخواهم که هزینه نهایی خرید در ووکامرس اینجوری محاسبه کنه :

فرد چند نوع محصول میخرد و این محصولات به سبد خرید اضافه می شود. سپس فرد بسته بندی و تعداد بسته بندی را انتخاب می کند و هزینه نهایی بر حسب جمع محصولات انتخاب شده (شامل آیتم ها و بسته بندی ، ضرب در تعداد بسته بندی ) محاسبه شود.

مثال: سبدخرید= (ایتم1+ایتم2+ایتم3+هزینه بسته بندی)* تعدادبسته بندی محاسبه شود. بسته بندی خودش یه ایتم خرید محسوب می شود.

به عبارت دیگه ، ما میخوایم بسته های سفارشی بفروشیم، مشتری محتویات بسته رو انتخاب میکنه ، قیمت یک بسته مشخص میشه ، اما افزونه ای پیدا نکردم که بشه تعداد بسته رو مشتری وارد کنه، ضرب در قیمت یک بسته بشه. و دیگر مراحل سفارش

ضمن اینکه باید شورت کد هم داشته باشه این افزونه، که هر جایی نیاز بود کد مورد نظر که همون تعداد بسته بندی هست که مشتری وارد میکنه، قرار بدم.

یعنی کاربر وقتی محصولات دلخواهش رو به سبد خرید اضافه میکنه بتونه این سبد خرید رو مثلا برای n بار سفارش بده.

یعنی خود بسته بندی هم خودش یه آیتم هست مثل بقیه موارد

همچین افزونه ای هست ؟ زیاد گشتم پیدا نکردم. اگر نیست که دوستانی که می تونند طراحی کنند مبلغ و زمان مورد نیاز برای طراحی رو برام بفرستند.

با تشکر از همه دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

میتونیم بنویسیم واستون

پ.خ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

لطف کنید مبلغ و زمان رو بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdikabook
      سلام و روزتون بخیر الان چند روزی است ما اصلا نمیتونیم ویرایش انجام بدیم 
      واقعا برامو عذاب آور شده که این مشکلو داریم 
      وقتی وارد سایت میشیم بخش محصولات را انتخاب مکنیم
      و یک محصول را ویرایش سریع میزنیم بعد روی بروزرسانی کلیک میکنیم همین جوری  رو دایره میمونه لطفا این مشکل منو حل کنید

• توسط sindots
      سلام
      یه کد میخوام که بتونم آخرین مطالب یک دسته بندی در پست تایپی خاص رو در هر جای وبسایت نمایش بدم
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    • توسط Kariman
      سلام
      بچه ها میشه کمکم کنید؟
      یه قالب برای فروشگاهم خریدم و میخواستم باهاش یه کاری انجام بدم که متاسفانه قالب پشتیبانی نمیکنه. برای همین مجبورم خودم کد نویسی کنم.
      برای همین تصمیم دارم توی محتویات یک صفحه جدید از وب کد html بنویسم و موردم رو ایجاد کنم.
      حالا سوالم اینجاست که اگر بخوام دستور بدم که بین محصولات فروشگاهم فلان دسته اش فراخوانی بشه و محصولات نمایش داده بشن همانطوری که در فروشگاه هستش چه کار باید بکنم؟؟؟؟
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟