رفتن به مطلب

سرویس دهی با وردپرس در شبکه داخلی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

بنده داخل یک مجموعه با تعداد کاربر 2000 تا در حال فعالیت هستم

میخوام داخل این مجموعه یک سایت بیاریم بالا و فقط در راستای خدمات به مشتریان داخلی خودمون باشه 

چه چیزی پیشنهاد میدید هاست بخریم یا یه کیس خودمون بزاریم بیاریم بالا

ممنون میشم کسی قشنگ منو راهنمایی کنه 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، bam3nter گفته است :

سلام وقت بخیر 

میخوام داخل این مجموعه یک سایت بیاریم بالا و فقط در راستای خدمات به مشتریان داخلی خودمون باشه 

یعنی چی یه کیس خودمون بزاریم بیاریم بلا

میشه کامل توضیح بدید یخواین چیکار کنید .این 2000کاربر به چه صورت فعالیت میکنن

لینک به ارسال

در 20 ساعت قبل، bam3nter گفته است :

سلام وقت بخیر 

سلام دوست عزیز منظورتون اینه که همزمان 2000 نفر ممکنه بیان توی سایت یا جمعا 2000 کاربر دارید ؟

لینک به ارسال
در در 5/30/2018 at 21:39، afshin171 گفته است :

یعنی چی یه کیس خودمون بزاریم بیاریم بلا

میشه کامل توضیح بدید یخواین چیکار کنید .این 2000کاربر به چه صورت فعالیت میکنن

مال یه شرکت سرویس دهنده اینترنت هستیم-میخواییم یه سایت برای کاربران خودمون بیاریم بالا هاست و اینا هم داخل خود شرکت باشه ینی از صفر تا صدشو بیاریم بالا-تعداد مشترکین 2000تا است که ممکنه کلا 500 نفر هم ازشون وارد سایت نشه 

لینک به ارسال

فکر می کنم هزینه ی ایجاد سرور شخصی یعنی هزینه ی سخت افزاری و نرم افزاری و تامیر نگهداریشون خیلی بیشتر از خرید یک هاست برای استفاده 2000 مشترک باشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، bam3nter گفته است :

مال یه شرکت سرویس دهنده اینترنت هستیم-میخواییم یه سایت برای کاربران خودمون بیاریم بالا هاست و اینا هم داخل خود شرکت باشه ینی از صفر تا صدشو بیاریم بالا-تعداد مشترکین 2000تا است که ممکنه کلا 500 نفر هم ازشون وارد سایت نشه 

شما اگه بخوای سرور داخلی راه بندازی حداقل بالای7میلیون پول میخوای که کم کم اش سرمایه کنی حالا من کم گفتم

و یه نفر میخواد که فقط کارش سرور و سایت باشه 

به نظر بنده رو هاست یا سرور های ارائه دهنده برین به صرفه تر هستش و پشتیبانی هم داره و دردسرش هم کم

لینک به ارسال
در در 6/3/2018 at 02:27، afshin171 گفته است :

شما اگه بخوای سرور داخلی راه بندازی حداقل بالای7میلیون پول میخوای که کم کم اش سرمایه کنی حالا من کم گفتم

و یه نفر میخواد که فقط کارش سرور و سایت باشه 

به نظر بنده رو هاست یا سرور های ارائه دهنده برین به صرفه تر هستش و پشتیبانی هم داره و دردسرش هم کم

ممنونم از راهنماییتون-خب بلفرض ما سایت اصلی رو روی هاست خریداری شده راه اندازی کردیم-سایتی که میخواییم راه اندازی کنیم قراره دانلودی زیاد داشته باشه-میتونیم فایل سرور شو داخل مجموعه خودمون با قیمت مناسب راه اندازی کنیم

لینک به ارسال
در در 6/5/2018 at 11:17، bam3nter گفته است :

ممنونم از راهنماییتون-خب بلفرض ما سایت اصلی رو روی هاست خریداری شده راه اندازی کردیم-سایتی که میخواییم راه اندازی کنیم قراره دانلودی زیاد داشته باشه-میتونیم فایل سرور شو داخل مجموعه خودمون با قیمت مناسب راه اندازی کنیم

بله می تونید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

Enjoy your Iran trip by visiting various art works in land of Persia. Iranian art is one of the richest artistic heritages of the world's history. There are 2 main characteristic that make this art an especial one. Firstly, Iranian art is mingled with people's life and is created by human's experience. Secondly, this art is chiefly dependent on decoration and ornamentation. The variety of art works in Iran is a testament to old Persian peoples' skill in different parts of the country. The reasons for the emergence and continuation of Persian art can be categorized into 3 main groups: 1-Existance of an economy based on agriculture and animal husbandry 2- Diversity of climate and traditions in different parts of Iran and 3- Iranians' desire for art. Persian art is consisted of many fields which you can visit in your Iran tour including: Architecture, metalworking, woodworking, weaving, pottery, painting, music etc. In terms of variety, Iran's handicrafts are in the first place of the world and many of these handicrafts are bought as souvenir by the tourists having a journey to Persia  

https://www.journeytopersia.com/ExplorePersia/Posts/CspOqWCsVx105160/Iranian-Art?pgindex=4

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...