11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

وقت بخیر

بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟

1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو

2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )

3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )

4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور

5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت

ممنون میشم پاسخ بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

میتونیم بنویسیم واستون

پ.خ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هرکدوم از این موارد پلاگین وجود دارد، با جستجو داخل مارکت های مختلف، به راحتی می تونید پیداشون کنید

مورد شماره 5 هم از تنظیمات ووکامرس میشه تنظیم کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

برای هرکدوم از این موارد پلاگین وجود دارد، با جستجو داخل مارکت های مختلف، به راحتی می تونید پیداشون کنید

مورد شماره 5 هم از تنظیمات ووکامرس میشه تنظیم کرد

سلام دوست عزیز ، وقت بخیر

چشم جستجو می کنم. کدوم مارکت رو پیشنهاد می کنید ؟

مورد 5 رو میشه دقیق تر بگید از کدوم قسمتش است ؟

ممنون از محبتتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

سلام دوست عزیز ، وقت بخیر

چشم جستجو می کنم. کدوم مارکت رو پیشنهاد می کنید ؟

مورد 5 رو میشه دقیق تر بگید از کدوم قسمتش است ؟

ممنون از محبتتون

فکر کنم از نظر قوانین این انجمن، نمیشه اسم برد اما 2-3 مارکت معروف که بیشتر نداریم، همشون خوبن

در مورد شماره 5، به لینک زیر مراجعه کنید و بعد در قسمت ساخت حساب کاربری ، باتوجه به نیازی که دارید، تیک هارو فعال کنید، این تیک ها مربوط به زمانی هست که کاربر بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار براش اکانت هم ایجاد بشه

yousite.com/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=account

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز اگر تمایل دارید بنده رایگان از طریق تل گرام راهنماییتون کنم چون اینجا مطلبش قانونی نمیشه.

شماره پیامک : 50005859158

ایدی تلگرام

@downloadsaraa

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/2/2018 at 16:43، ekhlasi گفته است :

سلام دوست عزیز اگر تمایل دارید بنده رایگان از طریق تل گرام راهنماییتون کنم چون اینجا مطلبش قانونی نمیشه.

شماره پیامک : 50005859158

ایدی تلگرام

@downloadsaraa

ممنون از لطف شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/1/2018 at 18:06، Mr-Tarah.ir گفته است :

فکر کنم از نظر قوانین این انجمن، نمیشه اسم برد اما 2-3 مارکت معروف که بیشتر نداریم، همشون خوبن

در مورد شماره 5، به لینک زیر مراجعه کنید و بعد در قسمت ساخت حساب کاربری ، باتوجه به نیازی که دارید، تیک هارو فعال کنید، این تیک ها مربوط به زمانی هست که کاربر بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار براش اکانت هم ایجاد بشه

yousite.com/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=account

ممنون از محبتتون ... واسه چی ووکامرس بنده خیلی از قسمت هاش خارجی هست ؟ آخرین ورژن نصب است. باید چکار کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

ممنون از محبتتون ... واسه چی ووکامرس بنده خیلی از قسمت هاش خارجی هست ؟ آخرین ورژن نصب است. باید چکار کنم ؟

توی آپدیت اخیر، برای همه اینجوری شده، فارسی سازها هنوز درست آپدیت نشدند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب شما کاملا فارسی نشده و فروشنده قالب شما یا از جایی که دانلود کردین متاسفانه زبان فارسی نسخه قبل رو جایگزین کرده یا کسی که ترجمه میکرده دقت کافی رو نداشته میتونید تلگرام پیام بدین و بنده فارسیش کنم.
@downloadsaraaa
اگر همکاران جواب دادند پاسخ میدن

ایدی رو در قسمت بالا اشتباه وارد کرده بودم با عرض پوزش

شمامیتونید از طریق 50005859158 پیام ارسال کنید تا شخصا خودم مشکل شما رو برطرف کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

توی آپدیت اخیر، برای همه اینجوری شده، فارسی سازها هنوز درست آپدیت نشدند

اهان  ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shimasgs
      سلام و احترام.
      در سایت ووکامرسی من در برگه ی تسویه حساب وقتی روی دکمه ثبت سفارش کلیک می کنم ، خطا می دهد که استان ها و شهرستان ها نا معتبر است.
      افزونه های persian-woocommerce-shipping و persian-woocommerce نصبه.
      ووکامرسم ورژن 3.2.1 است و وقتی آپدیت می کنم خطای 5.3 می دهد.
      ووکامرس فارسمم آپدیت می کنم سایت صفحه سفید میشه.
      هاست رو ورژن 5.3 است.
      افزونه های مرتبط با ووکامرسم عدد 1 کنار پوشش گذاشتم تا غیر فعال بشن اما بازم مشکل داشت.
      معمولا در برگه ی تسویه حساب وقتی فرم رو پر می کنم و خطا میده ، صفحه رو رفرش می کنم ، در سری بعد فرم ارسال میشه و دفعه ی اول خطای شهرها و استان ها را می دهد.
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب
      دوستان بنده میخوام افزونه سئو: ووکامرس رو فعال کنم که با خطای زیر مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید تا مشکل رو برطرف کنم
      به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
      Fatal error: Cannot redeclare yoast_wpseo_woocommerce_missing_error() (previously declared in /home/niyazero/public_html/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce1/wpseo-woocommerce.php:1374) in /home/niyazero/public_html/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce/wpseo-woocommerce.php on line 1384
    • توسط hamidfarahani1988
      سلام دوستان من یه مشکل دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه من یه سایت ورد پرسی دارم که عضو گیری با یوزر پرو ست و از افزون یوزر پرو تگ هم استفاد میکنم و مشکلم این که از هر طریقی میخوام این تگ ها رو تو سایتم جستج کنم و یا تگ ها رو توی سایتم قرار بدم نمایش داده نمیشه ممنون میشم اگه از دوستان کسی بتونه کمک کنه و این که تگ ها به منو هام اضافه میشه ولی با کلیک روی هر کروم از تگ ها ادرسی تو ادرس بار نمایش داده میشه که اون تگ پیدا نمیشه 
      این ادرس سایت هست
      Moshaveronline.net
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب
      جدیدا با یه مشکل روبرو شدیم و اونم عدم نمایش زیر منو ها هست.اگر در عکس دقت کنید متوجه میشید که بعد از منو خدمات مالی و حسابداری که منوی خدمات مجالس و تشریفات ،خدمات چاپ و تبلیغات،خدمات ثبت ، تاسیس و تغییر انواع شرکت و... وجود داره نمایش داده نمیشه حتی با اسکرول به پائین هم نمیتونیم اونهارو مشاهده کنیم
      حالا ممنون میشم اگر که ممکنه مشکل رو بررسی کنید و راه حلی ارائه بدید
      آدرس سایت
      سپاس