رفتن به مطلب

از اول شروع کردن سایت

Mohammaddaw

پست های پیشنهاد شده

در 26 دقیقه قبل، tavhoom گفته است :

منظورتون اینه هاست با دامنه خریدن ؟دیگه دس بهش نزدین؟؟

چرا یخورده دست کاری کردم  بعد دیگه رفتم سربازی الان اومدم میبینم ک اپدیت باید بشه میخوام پوسته سایتمو عوض کنم چیکار کنم   

پوسته سایتم دستینو هست  بعدم ووکامرس دارم ک من فروشگاه ندارم  فقط میخوام فایل دانلودی به فروش برسونم لطفا ی افزونه یا پوسته معرفی کنید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammaddaw گفته است :

سلام 

من سایتمو دو ماه پیش خریدم باهاس کار نکردم یعنی هیچی روش نیست به غیر از اطلاعات اولیه بخوام کلا از اول شروع کنم یعنی بعضی اخطارها پاک بشه چیکار باید بکنم

سلام

میشه کامل توضیح بدید منظورت چی هست؟

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، Mohammaddaw گفته است :

چرا یخورده دست کاری کردم  بعد دیگه رفتم سربازی الان اومدم میبینم ک اپدیت باید بشه میخوام پوسته سایتمو عوض کنم چیکار کنم   

پوسته سایتم دستینو هست  بعدم ووکامرس دارم ک من فروشگاه ندارم  فقط میخوام فایل دانلودی به فروش برسونم لطفا ی افزونه یا پوسته معرفی کنید 

اگه میخوای پول خرج کنی بهتر قالب پولی استفاده کنی چون هم پشتیبانی داره هم بروز میشن و هم باگ کم دارن

اول سایت اصلی درست کنید بعد یواش یواش رو فروشگاه هم کار کنید

لینک به ارسال

میتونید چک کنید   قبلا رو هاست قالبی رو که نصب کرده بودین الان جواب میده اگه میتونید پاک کنید هاست و بقول دوستمون afshin171براش قالب تهیه کنید و سایت بالا بیارید بعد برید سراغ ووکامرس یا هرفروشگاه دیگه ای

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، afshin171 گفته است :

سلام

میشه کامل توضیح بدید منظورت چی هست؟

پول داده بودم سایت خریدم با قالب و پوسته همه چیز بعد موقع سربازیم رسید ک رفتم سربازی الان اومدم میبینم ک اخطار داده و اینا اخطاراش یکی اپدیت هست اون یکی هم ک درخواست دادم اگ به درخواست های دیگه هم نگاه کنی میبینی 

خلاصه بلد نیستم اپدیت کنم چند جا سرچ کردم دیدم باید دستی اپدیت کرد منم گفتم میزنم خرابش میکنم 

بعد درباره پوسته دستینو قبلا کار کردم یعنی ادمین ی سایت با قالب دستینو بودم فقط رسیدگی به سفارش ها میکردم و به کارای دیگه دسترسی نداشتم  بعد مشکلی با پوسته ندارم اخه میخوام سایتی طراحی کنم فایل دانلودی بزارم الان ووکامرس فایل دانلودی درست میکنم ولی نمایش نمیده با اخطار 503 مواجه میشم 

فقط ی افزونه برای اپدیت خودکار یا فایل دانلودی باشه معرفی کنین ممنون میشم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، afshin171 گفته است :

اگه میخوای پول خرج کنی بهتر قالب پولی استفاده کنی چون هم پشتیبانی داره هم بروز میشن و هم باگ کم دارن

اول سایت اصلی درست کنید بعد یواش یواش رو فروشگاه هم کار کنید

سایت اصلی وردپرس دارم 

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، tavhoom گفته است :

میتونید چک کنید   قبلا رو هاست قالبی رو که نصب کرده بودین الان جواب میده اگه میتونید پاک کنید هاست و بقول دوستمون afshin171براش قالب تهیه کنید و سایت بالا بیارید بعد برید سراغ ووکامرس یا هرفروشگاه دیگه ای

جواب میده باز میکنه ولی با اخطار اپدیت روبرو میشم

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Mohammaddaw گفته است :

Bookboomdownload.com

این اسلایت شو تو قالب سایت پیدا کن و چک کن ببین عکس هاش کار نمیکنن یا افزونه اونو کنترل میکنه چک کن

میتونی با گزینه فایرفاکس کد مورد نظر تو پیدا کنی.   inspectElement

Cdfpture.JPG

ویرایش شده توسط tavhoom
لینک به ارسال

بیشتر که سایت بالا و پایبن کردم خیلی از قسمت ها بهم ریخته یا باگ دار شده

ی قالب جدید نصب کن یا به کدنویس سایت تک تک ویرایش کن و تست کن

ویرایش شده توسط tavhoom
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، tavhoom گفته است :

بیشتر که سایت بالا و پایبن کردم خیلی از قسمت ها بهم ریخته یا باگ دار شده

ی قالب جدید نصب کن یا به کدنویس سایت تک تک ویرایش کن و تست کن

چجوری کد نویس سایت ویرایش کنم اموزشش کجاست داداش

لینک به ارسال

وارد قسمت ویرایشگر قالب شو و هر قسمتی خودت میبنی مشکل داره اصلاح کن

پیش نیاز این کارم باید خودت css و htmlبلد باشی

اگه میدونی کار تو نیست بسپار به کسی که تخصص این کار داره ،یا یه قالب دیگه واسه سایت انتخاب کن

ویرایش شده توسط tavhoom
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، tavhoom گفته است :

وارد قسمت ویرایشگر قالب شو و هر قسمتی خودت میبنی مشکل داره اصلاح کن

پیش نیاز این کارم باید خودت css و htmlبلد باشی

اگه میدونی کار تو نیست بسپار به کسی که تخصص این کار داره ،یا یه قالب دیگه واسه سایت انتخاب کن

فک کنم حتما باید پول بدم اره 

اگ کسی میشناسی معرفی کن

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، tavhoom گفته است :

قالب رایگان هم هست اما به ریسکش نمی ارزه مخرب باشه

سلام داداش  مشکلش تنظیماته اینم ک یخورده دس کاری میکنم خوب میشه نشد میدم ی متخصص درست کنه 

ببخشید ی سوال دیگه

من ی محصول دانلودی مثلا مثل یک فایل نمونه سوال ریاضی درست کردم تو سایتمه وقتی میخوام دانلود کنم میره تو سبد خرید ولی زدم قیمت صفر نمیخوام بره تو سبد خرید یعنی همونجا دانلود بشه ی جور مثل لینک مستقیمه ی افزونه یا چیزی نداره...

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، tavhoom گفته است :

ساده است ! بصورت پست بزار

یعنی  توضیحات >تصاویر گرافیکی >بعد لینک دانلود بصورت دکمه یا.. میتونی بزاری بدون اینکه قیمت صفر... بزاری

حل داداش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...