• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

به فایل پیوست توجه کنید

این کنسول گوگل کروم هست.

یه سری مشکلات رو توضیح داده که باعث دیر لود شدن وبسایتم شدن

لطفا اگه میشه یه راه حلی بدید که چجوری این مشکلات رو حل کنم ، تشکر

ادرس وبسایتم: www.NarmashirNews.ir

page.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما دارید از چهار فونت استفاده میکنید تعداد فونت ها را کاهش بدین مشکل حل میشه

یک فایل GIF هم 404 شده اون را هم رفع کنید سرعت بهبود پیدا میکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sms118
      با سلام
      ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم
      مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد
      وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند
      و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد
      تورو خدا کمک کنید
      ممنون
    • توسط Tesla
      سلام من سایتم توی gtmetrix اینطوریه :

اما در گوگل آنالیز خیلی اوضاع فرق میکنه :

و حتی بعضی روز هارو بالای 30 ثانیه میزنه گوگل!
      مشکل از چی میتونه باشه ؟
      سایتم اصلا سنگین نیست و حجمش 1مگابایته ، افزونه ی زیادی هم ندارم
    • توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر
    • توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط hellsgate
      با سلام چند روزیه سایتم با مشکل سرعت لود بسیار پایین روبه رو شده و از سرور سوال کردم و جواب رو اینحوری دادن ممنون میشم راهنمایی نمایید
      چون من از این جوابشون چیزی سر در نیاوردم
      با تشکر

وب سایت شما بررسی گردید و چند مساله قابل ذکر است، مهمترین مساله این است که اسکریپت شما در حافظه باقی می ماند و از آنجایی که از سرویس اشتراکی استفاده می کنید محدودیتی برای در حافظه ماندن اسکریپت ها وجود دارد و باید این مشکل برررسی و رفع گردد، دلیل این مساله می تواند مثلا اگر دانلودی از وب سایت انجام می شود و چند دانلود همزمان اجرا می شود و سرعت دانلود آنها نیز متفاوت و بسیار کم می باشد اسکریپت باید در حافظه باقی بماند تا وظیفه دانلود کامل گردد و به پروسه ی بعدی پاسخ داده شود

دلیل دیگر مثلا می توانید به این خاطر باشد که اسکریپت شما اقدام به اتصال به یک سرور کند را می کند که با توجه به بازدید شما که مثلا در یک دقیقه 107 آی پی یکتا به وب سایت شما مراجعه کرده اند و اگر اسکریپت یا اسکریپت هایی به هر دلیلی به مدت زیادی در حافظه بمانند باعث بروز مشکل خواهد شد و سرور میزبان امکان پیگیری درخواست های جدید را ندارد

13 takfarsh.com/wp-admin/async-upload.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/async-upload.php
      12 takfarsh.com/wp-admin/async-upload.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/async-upload.php
      12 takfarsh.com/wp-admin/async-upload.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/async-upload.php
      11 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      13 takfarsh.com/wp-admin/async-upload.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/async-upload.php
      11 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      11 takfarsh.com/wp-admin/async-upload.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/async-upload.php
      13 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      12 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      23 takfarsh.com/wp-admin/post.php?post=2506&action=edit&message=1 domains/mysite.com/public_html/wp-admin/post.php
      205 takfarsh.com/wp-admin/post.php?post=2101&action=edit domains/mysite.com/public_html/wp-admin/post.php
      200 takfarsh.com/wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css?wp-mce-4208-20151113 domains/mysite.com/public_html/index.php
      212 takfarsh.com/wp-admin/post.php?post=2101&action=edit domains/mysite.com/public_html/wp-admin/post.php
      230 takfarsh.com/wp-admin/post.php?post=2101&action=edit domains/mysite.com/public_html/wp-admin/post.php
      21 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      228 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php
      26 takfarsh.com/wp-admin/admin-ajax.php domains/mysite.com/public_html/wp-admin/admin-ajax.php

لازم به ذکر است ستون اول در لاگهای ارسال مدت زمانی است که اسکریپت ها در حافظه می مانند همانطور که مشاهده می کنید عمده مشکل ادرس زیر می باشد 

mysite.com/wp-admin/async-upload.php

که به مدت زیادی در حافظه باقی می ماند پیشنهاد می کنیم حتما این مساله را بررسی و نسبت به رفع مشکل اقدام کنید