6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام صبح سوالی کردم یکی از دوستان این افزونه رو برای ساخت متاباکس پیشنهاد کرد

من افزونه رو نصب کردم و تنظیمات افزونه رو انجام دادم یه بخش زیر ویرایش پست هام ایجاد شده. یعنی همون متاباکس ها که خودم ساختم

من فیلد ها رو پر میکنم و ذخیره میکنم 

اما تو سایت هیچ چیز نشون نمیده

کلی سایت گشتم ولی هیچی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @Lightwoorld

برای نمایش مقدارهای ذخیره شده در قالب سایتتون باید به قالبتون یه سری کد اضافه کنید.

https://www.advancedcustomfields.com/resources/displaying-custom-field-values-in-your-theme/

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @Lightwoorld

برای نمایش مقدارهای ذخیره شده در قالب سایتتون باید به قالبتون یه سری کد اضافه کنید.

https://www.advancedcustomfields.com/resources/displaying-custom-field-values-in-your-theme/

موفق باشید

خیلی ممنون اما من اصلا از کد نویسی سر در نمیارم راه راحت تری وجود نداره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Lightwoorld گفته است :

خیلی ممنون اما من اصلا از کد نویسی سر در نمیارم راه راحت تری وجود نداره

چرا افزونه یه شورتکد هم تعیبه کرده که مستقیم توی متن پست میتونید ازشون استفاده کنید.

https://www.advancedcustomfields.com/resources/shortcode/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

چرا افزونه یه شورتکد هم تعیبه کرده که مستقیم توی متن پست میتونید ازشون استفاده کنید.

https://www.advancedcustomfields.com/resources/shortcode/

میدونم پررویی به حساب میاد 

اما میتونم اکسس سایت رو بدم یه نمونه برام درست کنید؟

خیلی ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Lightwoorld گفته است :

میدونم پررویی به حساب میاد 

اما میتونم اکسس سایت رو بدم یه نمونه برام درست کنید؟

خیلی ممنون میشم

از خصوصی در ارتباط باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن
    • توسط TC98
      سلام من یک باکس دانلود با استفاده از ACF ساختم. در پنل وردپرس که همه چیز درسته.
      در سمت کاربر هم همه جاش درست کار میکنه. بجز فید لینک و عنوان لینک دانلود!
      اونم میاد. ولی بصورت لینک نیست و فقط عنوان ظاهر میشه. برای فیلد لینک و عنوان دانلود از repeater استفاده کردم.
      ممنون میشم راهنمایی م کنید کجای کار ایراد داره. این بخشی از کدی هست که در قالب قرار می دم و مربوط به فیلد های repeater میشه
      <div class="download-tab active"> <div class="download"> <?php if( have_rows('dl_box') ): ?> <ul> <?php while( have_rows('dl_box') ): the_row(); // vars $content = get_sub_field('dl_link_name'); $link = get_sub_field('dl_url'); ?> <li> <span class="link"> <?php if( $link ): ?> <?php echo $content; ?> <?php if( $link ): ?> <a href="<?php echo $content; ?>"></a> <?php endif; ?> </span> <?php endif; ?> </li> <?php endwhile; ?> </ul> <?php endif; ?> </div> </div>  
    • توسط titup25
      سلام،
      تور پلاگین advanced custom fields نسخه pro میشه یه فرم بصورت فرانت اند  ایجاد کرد
      <?php acf_form_head(); ?> <?php get_header(); ?> <div id="primary" class="content-area"> <div id="content" class="site-content" role="main"> <?php /* The loop */ ?> <?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <?php acf_form(array( 'post_id' => 123, 'post_title' => false, 'submit_value' => 'Update the post!' )); ?> <?php endwhile; ?> </div><!-- #content --> </div><!-- #primary --> <?php get_sidebar(); ?> <?php get_footer(); ?> که با استفاده از کد بالا میشه از این امکان استفاده کرد،
      حالا من میخوام بدونم که اگر ما چند تا گروه زمینه داشته باشیم، چطور میتونیم کد بالا رو محدود به یکی از اون گروه های زمینه بکنیم!؟
      لطفا راهنمایی بکنید
      مرسی
    • توسط desatir7316
      سلام
      خسته نباشید
      من یه post type جدید اضافه کردم و به وسیله advanced custom field چند فیلد رو بهش اضافه کردم
      حالا چطوری سمت ادمین می تونم فیلتر های مربوط به این فیلد هارو اضافه کنم؟

ممنون می شم راهنمایی کنید
      سلام
      طبق نظر @فرحان عزیز مشکلم رو توی یک تایپیک جدید مطرح میکنم.
      قصد دارم زمینه های دلخواهی رو که توی مطالبم استفاده میکنم که نمونه‌ش رو میتونید توی لینک زیر ببینید:
      http://tarahan-khalagh.ir/item/kitchen-1/ رو شرطی کنم که اگر دکمه‌‌ی فعال/غیرفعال بودن کل زمینه دلخواه رو(عکسش توی پایین هست)، غیرغعال کردم زمینه دلخواه به طور کل نشون داده نشه...
      کدی که برای نمایش زمینه دلخواه فعلی نشون دادم این کد هست:
      <div class="acf"> <!-- زمینه های دلخواه --> <table class="acf-table"> <!-- نام طراح --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'طراح';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('design'); ?> </td> </tr> <!-- خالق اثر --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'خالق اثر';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('maker'); ?> </td> </tr> <!-- نرم‌افزار --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'نرم‌افزار';?> </td> <td class="acf-t-tds"> <?php $field = get_field_object('software'); $value = $field['value']; $choices = $field['choices']; if( $value ): ?> <ul> <?php foreach( $value as $v ): ?> <li> <?php echo $choices[ $v ]; ?> </li> <?php endforeach; ?> </ul> <?php endif; ?> </td> </tr> <!-- زمان رندر --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'زمان رندر';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('render_time'); ?> </td> </tr> <!-- آی دی پروژه --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'آی دی پروژه';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('id'); ?> </td> </tr> <!-- کارفرما --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'کارفرما';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('karfarma'); ?> </td> </tr> <!-- تاریخ پروژه --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'تاریخ پروژه';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <?php the_field('date'); ?> </td> </tr> <!-- توضیحات --> <tr class="acf-table-tr"> <td class="acf-t-td1"> <?php echo 'توضیحات';?> </td> <td class="acf-t-td2"> <p><?php the_field('dec'); ?></p> </td> </tr> </table> </div>  
      ممنون میشم که راهش رو به من نشون بدید که بتونم این شرط رو ایجاد کنم...