• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
rakhano

عدم ارسال ایمیل

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. من مشکل دارم برلی ارسال ایمیل مینویسه احتمالا تابع ایمیل در هاست شما غیر فعاله  هر کاری کردم نتونستم . از  smpt هم استفاده کردم اما بازم نشد . هاستمم xamp نیست direct admine ممنون میشم یه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم . واسه فراموشی رمز ایمیل ارسال نمیشه:(

Screenshot_20180601-202223.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، rakhano گفته است :

سلام دوستان. من مشکل دارم برلی ارسال ایمیل مینویسه احتمالا تابع ایمیل در هاست شما غیر فعاله  هر کاری کردم نتونستم . از  smpt هم استفاده کردم اما بازم نشد . هاستمم xamp نیست direct admine ممنون میشم یه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم . واسه فراموشی رمز ایمیل ارسال نمیشه:(

از مسئولین هاست خود باید دلیل را جویا شوید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، rakhano گفته است :

سلام دوست عزیز

به مسئول هاست یه تیکت بفرستین و بگین مشکل براتون حل کنه

و اگه رمز فراموئش کردین از هاست می تونید تغییر بدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jilibam
      سلام و عرض خسته نباشید .
      من یه مشکلیه که چند وقتیه به شدت به دنبال رفعش هستم اما هیچ راه حلی پیدا نمیشه . 
      در ابتدا مشکلی که داشتم این بود که ایمیل در کنارش ادرس هاستی که روش سایتم سواره میومد ، مثلا مینوشت example@mail.com از طریق .... هاست ، و به اینباکس میرفت اما الان ، ایمیلی که قراره به کاربر ارسال بشه حالا اطلاعات عضویت ، تغییر رمز و ... این ایمیل به بخش اسپم میره و خیلی از کاربرا اصلا اون بخشو نگاهم نمیکنن و سوالی که دارم اینه که راه حلی هست ایمیل به اینباکس بره ؟ از افزونه smtp wp mail استفاده کردم درحالت پیشفرض ایمیل بدون ادرس هاست میره به اسپم و در حالت استفاده از smtp های دیگر اصلا ایمیل فرستاده نمیشه . تو اکثر سایتا نوشتن از این افزونه استفاده کنین مشکلتون حل میشه اما فقط رو نیاوردن اسم هاست تاثیر داشت .
       معذرت طولانی شد امیدوارم متوجه شده باشین .
    • توسط مسعود
      سلام خسته نباشید
      مشکل من کلا مربوط به ارتباط با سرور STMP است.برای تست این افزونه ، جمیل جدید ساختم و نحوه ورود هم یک مرحله ای هست. یوزر نیم و پسورد هم کاملا درست وارد میکنم.
      با توجه به اینکه دارم رو local کار میکنم فایروال رو هم خاموش و کل eset Internet security رو غیر فعال کردم ولی باز نتیجه ای نداشت.مشخصات وارده هم عبارت است از:
      smtp.gmail.com
      465
      ssl
      SMTP Authentication هم فعال هست. من از Xampp 3.2.2 و ویندوز 8.1 64 بیت استفاده میکنم.
      ولی یک نکته دیگه هم هست در قسمت تنظیمات پیشرفته این افزونه یک قسمت برای Log فایل هست وقتی اونو هم فعال هست و بعد از رخ دادن خطای اتصال، فایل log ایجاد نمیشه و وقتی میخوام فایل log ببینم پیام میده
      Warning: fopen(E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp/): failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp\easy-wp-smtp-admin-menu.php on line 536
      Can’t open log file
      برای بررسی و اطمینان از عملکرد درست نت و تنظیمات ویندوز ، اطلاعات اتصال رو در قسمت اوت لوک وارد کردم و به راحتی وصل شد. حتی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم ولی باز مشکل پا برجاست.دیگه واقعا نمیدونم !!!!!شاید مشکل از Xampp باشه؟ 
      اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.
    • توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.