رفتن به مطلب

عدم ارسال ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من مشکل دارم برلی ارسال ایمیل مینویسه احتمالا تابع ایمیل در هاست شما غیر فعاله  هر کاری کردم نتونستم . از  smpt هم استفاده کردم اما بازم نشد . هاستمم xamp نیست direct admine ممنون میشم یه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم . واسه فراموشی رمز ایمیل ارسال نمیشه:(

Screenshot_20180601-202223.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، rakhano گفته است :

سلام دوستان. من مشکل دارم برلی ارسال ایمیل مینویسه احتمالا تابع ایمیل در هاست شما غیر فعاله  هر کاری کردم نتونستم . از  smpt هم استفاده کردم اما بازم نشد . هاستمم xamp نیست direct admine ممنون میشم یه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم . واسه فراموشی رمز ایمیل ارسال نمیشه:(

از مسئولین هاست خود باید دلیل را جویا شوید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، rakhano گفته است :

سلام دوست عزیز

به مسئول هاست یه تیکت بفرستین و بگین مشکل براتون حل کنه

و اگه رمز فراموئش کردین از هاست می تونید تغییر بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...