vazizi69@yahoo.com

ایجاد منو دلخواه برای هر برگه

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 

چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 

مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فروشگاه و سایت اصلی شما ست شده اس؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر برنامه نویسی بلد هستین کافیه داخل فایل Header.php موقع فراخوانی تابع منو قبلش یه شرط بزارین که اگر در صفحه X بود این منو رو صدا بزن و اگر ... به همین ترتیب

در غیر اینصورت با استفاده از آموزش به کمک افزونه انجام بدین

https://bigtheme.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-%D8%B4%D8%B1%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام دوستان
      من سایتمو توی گوگل برای سازگاریش با موبایل تست میکنم اما اسکرین شاتی که بهم نشون میده ناقصه و سایت رو کامل نشون نمیده !
      البته کنارش میزنه که موبایل فرندلی هست سایتت
      مشکل رو کسی میدونه از کجاست و به چه شکل میشه حلش کرد؟
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من دارم یک قالب وردپرس طراحی میکنم که به منوها قابلیت background image اضافه کردم که مثلا برای هر منو یه بکگراند متفاوت داشته باشه
      حالا میخوام داخل فهرست های وردپرس برای منوها امکانی اضافه کنم که کاربر خودش بتونه از اونجا مثلا با یک دکمه تصویر خودش رو برای هر منو انتخاب کنه ولی متاسفانه نمیدونم چجوری باید ایکارو انجام بدم

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا برای ضروریه
      اگر منبعی هم هست که این رو آموزش بده بازم ممنون میشم معرفی کنید
    • توسط saeidaspr
      با سلام. 
      موقع نصب ورژن 5.2.1 (از مخزن اصلی وردپرس گرفتم) پس از ورود اطلاعات دیتابیس و ارسال، با این خطا مواجه میشم:
      "سایت با مشکلات فنی دچار شده است"
      ورژن php در هاست اشتراکی 7.3 هست .. مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه برای تنظیم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط sultansulay
      سلام خسته نباشید
      ببخشید من rss سایت مشکل داره وقتی
      آدرس بهش میدم میره برای دانلود باید چیکار کنم
      sultanmusic.org/rss