رفتن به مطلب

راهنمائی در خصوص تعیین شرکت برای خرید هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

وب سایت بنده در حال حاظر از هاست شرکت برتینا استفاده میکند

طی چند ماه گذشته با توجه به بالا رفتن ترافیک بازدید به دلیل استفاه بیش از حد تعیین شده(10 درصد) از cpu و ram اخطار قطع برایم ایمیل شد، تا اینکه روز گذشته سرویس را قطع کردند؛ با توجه به اینکه امکان استفاده از سایر سرویس های این شرکت در وضعیت فعلی مقدور نیست، از دوستان میخوام راهنمائیم کنند که از چه شرکتی هاست تهیه کنم

روی هاست فعلی ،وردپرس و مای بی بی فعال است

لینک به ارسال

سلام

از هر جایی که هاست بگیرید (تقریبا همه هاستینگ ها) یه سری محدودیت روی کلیه سرویس های هاست اشتراکی شون اعمال می کنن تا به بقیه سایت ها لطمه وارد نشه و سایت های بقیه یوزر ها از دسترس خارج نشه .

بنابراین اگر بازدید یا مصرف تون بالائه دو کار باید انجام بدید :

- سعی در کاهش مصرف (مثلا با پلاگین های مختلف وردپرس و غیره) و بررسی اسکریپت سایت تون که مشکلی نداشته باشه...

- اجاره سرور مجازی یا جدا برای سایت در صورتی که از بهینه بودن اسکریپت ها اطمینان دارید و بازدید بالایی هم دارید....

لینک به ارسال

تا سایتتون روی سرویس های میزبانی چک نشه هیچ کس نمیتونه بهتون بگه به چه مقدار منابعی نیاز دارید و کدوم شرکت ها میتونن به شما کمک کنند . اما من تجربه برتینا هاست رو دارم . سایتم روی سرورهاشون بود 3 روز که گفتند منابع زیاد مصرف میکنی . (بماند که از همون اول ازشون راضی نبودم چون 20 تومن گفتن بده واسه انتقال سایتت . خودم دستی انتقال دادم) . بعد به جای دیگه رفتم که خوشبختانه مشکلی نداشتند .

اگر نیاز به راهنمایی در انتخاب سرور دارید میتونید پ . خ کنید تا بتونم راهنماییتون کنم .

لینک به ارسال
پیشنهاد می کنم پارس پک برید ،

بنده هم دقیقاً میخواستم این شرکت رو عنوان کنم ولی طبق قوانین نباید تبلیغاتی انجام بشه . برای همین از ایشون خواستم پیام خصوصی کنند . لطفاً دوستان رعایت بفرمایند .

حالا که اسم برده شد بگم که بنده به مدت چند روز روی سرورهای این شرکت بودم و بنا به دلایلی مجبور شدم سرور ded بگیرم ولی توی همین چند روز به شخصه هم پشتیبانی خوبی دیدم ازشون هم اینکه مشکل مصرف منابعم رو حل کردند (نمیدونم چکار کردن . . . ) -

درحال حاضر قراردادی با این شرکت ندارم . . .

لینک به ارسال

پارس پک خوبیش اینه که میتونی منابع ات رو خودت تعیین کنی ، مثلا 100 مگ هاست اما با رم 10 گیگ و سی پی یو 100% ، اکثر هاستینگ ها برای سرویس های با فضای کم خودشون منابعی کمی اختصاص میدن

یکی از تنها شرکت هایی که بهش اطمینان 100% دارم ، ایران هاست هستش

برای اطلاعات بیشتر این تاپیک هارو نگاه کنید :

http://forum.wp-parsi.com/topic/266-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%85%D8%A6%D9%86/

http://forum.wp-parsi.com/topic/3080-%D9%85%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

اگر یکم سرچ کنید بارها بحث شده در رابطه با هاستینگ ها

لینک به ارسال

از راهنمائی شما ممنونم، با شرکتی که معرفی کردید صحبت کردم،سرویس هایبرید سرور رو بهم معرفی کرد ولی هزینه هاش بالاست ،با برتینا هم صحبت کردم، سروس vip رو پییشنهاد میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...