alone121212

نداشتن قسمت برچسب ها یا tag

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

من این پوسته رو نصب کردم . مشکلم اینه که قسمت تگ یا برچسب در ارسال فیلم فصل و ... نداره وفقط فقط در قسمت ارسال پست داره می خواستم ایا راهی هست که بشه تگ رو برای همشون فعال کنم

Screenshot (9).png

dooplay (2).zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید به قالبتون قالبت تاکسونامی تگ رو اضافه کنید نیاز به کمی برنامه نویسی هست

از نظر فنی دیگه پیشنهاد ننمیشه که از تگ در سایت ها استفاده بشه مگر اینکه بخواین از تگ برای کوئری گرفتن کمک بگیرین که فکر نکنکم به کار شما بیادش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      برای تگ‌های نوشته‌های ورد پرس برای بحث سئو تفاوتی می‌کنه که از underline استفاده بشه با اسپیس زده بشه؟
      برای مثال کدوم یک از تگ‌های زیر برای سئو بهتر هستن؟
      بهینه_سازی_دیسک
      بهیه سازی دیسک
      سوال دومم هم اینکه نام‌های تک قسمتی بهتر هستند یا چند قسمتی (برای سئو)؟
    • توسط omid3d
      سلام. من تعداد بسیار زیادی دسته و زیر دسته دارم...بعضی هاش سه سطحی هستن...الان میخوام به عنوان منو هم بالا سایت نمایش داده بشن، ولی متاسفانه وقتی میخوام انتقال بدم به قسمت منو ها، همه در یک سطح قرار میگرن، دیگه مادر و زیر مجموعه و ... نشون داده نمیشن... متاسفانه مشکل اینه که مثلا اگه دسته شما یک ادبیات زیر مجوعشه دسته شماره دو هم ادبیات رو داره، همین باعث شده که نتونم تشخیص بدم ادبیات مال کدومه...تعدادشون هم خیلی بالاست...ممنون میشم ره حلی چیزی در اختیارم بزارید
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، اگر به پست ها برچسب بدیم اما نمایششون رو در پست مخفی کنیم ، تاثیری روی سئو داره؟
      اگر نمایششون رو مخفی کنیم اما برچسب ها رو در فیلد مخصوص برچسب پلاگین هایی مثل all in one seo قرار بدیم چطور؟
    • توسط arya252
      سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟
      چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .
      ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    • توسط ghalbahang
      سلام
      من بعد اپدیت وردپرس برچسب هام برای مثلا 4 الی 5 ساعتی پاک میشن از تو قالب و بعد باز خودشون برمیگردند
      دوستان کسی میدونه این مشکل بخاطر چیه
      ممنون