chem

مشاوره خرید 100 گیگ هاست دانلود

5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان قصد خرید 100 گیگ هاست دانلود دارم. می خواهم هم شرکتی که ازش می گیرم مطمئن باشه و هم کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشه

لطفا تجربیات خودتون رو در میان بزارید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به شما وب سایت شیراز وب هاست رو معرفی میکنم هم کیفیت خوبی داره هم قیمتاش به نظرم مناسب تر هست.

https://shirazwebhost.com/

اما اگه در نظر دارید از برند ها خرید کنید میتونید از سایت ایران سرور خرید کنید... خب البته گرون تر از بقیه جاها نیز هست

https://www.iranserver.com/web-hosting/download/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هاست دانلود خودم را از ماهان سرور گرفتم و راضی ام.

میهن وب هاست هم خیلی خوبه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از دوستانی که در بحث شرکت می کنند. نظر دوستان درباه خرید هاست میزبانی از شرکت هایی مانند اپلود بوی و پرشین گیگ چیه؟ کسی تا بحال خرید داشته و استفاده می کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من با این شرکت‌ها کار کردم و خیلی خوب بودن:

نت افراز که واقعا تو پشتیبانی تو ایران بی نظیر هست. کدهای تخفیف خوبی هم داره و اگه خواستی میتونی استفاده کنی.

هاست دی ال که توی ایران بهترین هست ولی خوب خیلی هم سرویس‌هاش گرونه و تمام سایتهای درجه یک ایران از این استفاده می‌کنند. که من یک سرویس داشتم اونقدر گرون بود اصلاً کشش نیاوردم.

و سون هاست که با اینکه قیمت‌هاش ارزون هست ولی کیفیت سرویس‌هاش خیلی عالیه.

پیشنهاد من سون هاست هست. هم ارزون هم با کیفیت. در حال حاضر هم استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.

من از پرشین گیگ هم سرویس داشتم. خیلی خوب نیستند ولی بد هم نیستند. به نظر من استفاده نکنی بهتره. کلا من تو اون مدتی که سرویس داشتم راضی نبودم. البته تلاششونو میکردن ولی خوب معلوم بود سرویس‌هاشون نقص‌هایی داره.

ویرایش شده در توسط hsfarnia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری