رفتن به مطلب

نحوه نمایش پست های یک دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

دوستان مشکل من در نحوه نمایش پست های دسته بصورت محدود هست .مثل عکس زیر، یعنی وقتی روی دسته مورد نظر کلیک میکنم تا مطالب اون دسته رو نشون بده میاد یک دکمه بیشتر قرار میده و نوشته ها با اینکه هیچ ابزارکی فعال نیست و layout همه نوشته ها روی no sidebar وسط قرار نمیگیره. 

howf_untitled.png

در واقع من میخوام مطالب به صورت کامل ( بدون خلاصه و دکمه بیشتر) و وسط چین  پشت سر هم قرار بگیره مثل تصویر زیر

owq0_untitled2.png

من از وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس استفاده میکنم.

آدرس دانلود قالب 

https://hamyarwp.com/company-elite/

با تشکر از شما

ویرایش شده توسط مسعود
لینک به ارسال

کلا متوجه نشدم چی گفتی 

چیزی رو که میخوای انجام بشه رو بگو

سایتت به شکل اولی هست و میخوای مثل عکس دوم بشه ؟

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

کلا متوجه نشدم چی گفتی 

چیزی رو که میخوای انجام بشه رو بگو

سایتت به شکل اولی هست و میخوای مثل عکس دوم بشه ؟

بله،می خوام مطالب یک دسته خاص با یک شیوه مجزا از بقیه دسته های دیگه نمایش داده بشه،

که در عکس دوم نشون دادم چه جوری می خوام نشون داده بشن، مطالب بطور کامل نشون داده بشه مثل عکس دوم ، خلاصه نباشن که اول خلاصه نمایش داده بشه بعد بازدن روی دکمه ادامه مطالب، مطلب بطور کامل نشون داده بشه.

لینک به ارسال

میخواین در صفحه اصلی یا مثلا آرشیو رو باز میکنید مطالب دسته 1 با رنگ سفید باشند و مطالب دسته 2 با رنگ زرد نشون داده بشه ؟

یا اینکه صفحه آرشیو دسته 1 یه مدل باشه و  وقتی ارشیو دسته 2 رو باز میکنی یه مدل دیگه باشه؟

لینک به ارسال

سلام

به نظر من بهتره بیخیال این قالب شید و یک قالب زیبا و بهینه شده خریداری کنید ....

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

میخواین در صفحه اصلی یا مثلا آرشیو رو باز میکنید مطالب دسته 1 با رنگ سفید باشند و مطالب دسته 2 با رنگ زرد نشون داده بشه ؟

یا اینکه صفحه آرشیو دسته 1 یه مدل باشه و  وقتی ارشیو دسته 2 رو باز میکنی یه مدل دیگه باشه؟

نه ،ببینید با صفحه اصلی کاری ندارم.

در منو ها مجبور شدم یه دسته رو قرار بدم ، خب می خوام با کلیک روی اون دسته بصورت Width:100% و بطورکامل نمایش داده بشه.

همونطور که خودتون تو خط دوم  دقیقا گفتید:

نقل قول

صفحه آرشیو دسته 1 یه مدل باشه و  وقتی ارشیو دسته 2 رو باز میکنی یه مدل دیگه باشه

لینک به ارسال

داخل قالبتون باید یک فایل بسازید و سپس کدهای صفحه category.php رو داخلش کپی کنید

سپس این صفحه رو باید تغییر نام بدین اسمش رو به این صورت بنویسید category-slug.php بجای عبارت slug باید نام اون دسته ای که متفاوت میخواین نشون بدین رو قراربدین 

یعنی اگر اسم دسته mobile هستش شما باید نام اون فایل رو category-mobile.php قراربدین

حالا کدها رو طبق سلیقه خود ویرایش کنید و ذخیره کنیدش

الان دیگه باید سایت طبق خواسته تون اجرا بشه و صفحه موبایل با بقیه دسته بندی ها متفاوت نشون داده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...