رفتن به مطلب

مدیریت دسته بندی ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشد . وقتتون بخیر

من یه سایت با وردپرس دارم درست میکنم که این سایت یه سری خدمات داره که به 4 دسته کلی تقسیم میشه و هر کدوم از این 4 دسته خودش به زیرمجموعه های زیادی تقسیم میشه. در واقع میخوام این دسته بندی ها مدیریت بشه . یعنی با توجه به گزینه ای که کاربر انتخاب میکنه اون مسیری رو به کاربر نشون بده که مربوط به دسته بندی خودش هست. البته میخوام  گزینه ای که انتخاب میشه گزینه های زیرمجموعه اون به صورت ajax بیاد و صفحه لود نشه .  

از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه که به چه صورت میتونم اینو پیاده سازی کنم و یا اگه راهی یا پلاگینی هست که این کارو بشه باهاش انجام داد , ممنون میشم. مرسی

در ضمن تو فایل pdf دسته بندی محصولاتش هست. میخوام این گزینه ها رو دسته بندی کنم

پیوست خدمات2.pdf

لینک به ارسال

منظورت رو درست متوجه نشدم

منظورت اینجور چیزیه ؟

Capture.png

یا اینجور چیزی ؟

Untitled.png

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، hosien68 گفته است :

یه سوال. این 2 مدل سایتی رو که نشون دادین مگه طرز نمایش دسته بندی ها فرق میکنه؟

تو اون 2 تا قالب فقط نحوه نمایش دسته بندی ها فرق میکنه

نحوه نمایش دسته بندی ها فرق نمیکنه...

تصویر اولی مربوط به آدرس صفحه‌ای هست که کاربر تو اونه و تصویر دوم مربوط به منوی کشویی دسته بندی هاست

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، hosien68 گفته است :

سلام.

اگه فایل پیوست pdf رو نگاه کنید متوجه میشید. دقیقا میخوام همونو پیاده سازی کنم

اما اون که یک سری فلوچارته!!

فک کنم بشه از طریق فهرست ها درستش کرد...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

نحوه نمایش دسته بندی ها فرق نمیکنه...

تصویر اولی مربوط به آدرس صفحه‌ای هست که کاربر تو اونه و تصویر دوم مربوط به منوی کشویی دسته بندی هاست

اکی.مرسی

من همون موردی رو که شما اشاره کردین رو میگم . یعنی همون "آدرس صفحه‌ای هست که کاربر تو اونه" میخوام به این صورت باشه

ویرایش شده توسط hosien68
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

اما اون که یک سری فلوچارته!!

فک کنم بشه از طریق فهرست ها درستش کرد...

درسته تو نگاه اول به صورت فلوچارته ولی اونا دسته بندی های سایت هست و اونایی که شماره گذاری شده زیر مجموعه هاش هست.  میشه یخورده بیشتر توضیح بدین از طریق فهرستها که میگین میشه درست کرد

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، hosien68 گفته است :

اکی.مرسی

من همون موردی رو که شما اشاره کردین رو میگم . یعنی همون "آدرس صفحه‌ای هست که کاربر تو اونه" میخوام به این صورت باشه

این مربوط به قالب میشه ، اکثر قالب های خبری این قابلیت رو دارن ( قابلیت آدرس بار ) ، قالب من پابلیشره و این امکان در تنظیماتش وجود داره :

میتونید این قالب رو در سایت من ببینید : www.poyeh.com

0-12.png

افزونه‌ای در این رابطه پیدا نکردم ، پس بهتره دنبال یه قالب بگردید که این قابلیت رو داشته باشه....

فک کنم با کد نویسی حل بشه ولی متاسفانه من کدنویس نیستم...

اگه میخواین من میتونم یه قالب مناسب واستون پیدا کنم : آدرس و موصوع سایتتون رو بدید... :)

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، hosien68 گفته است :

درسته تو نگاه اول به صورت فلوچارته ولی اونا دسته بندی های سایت هست و اونایی که شماره گذاری شده زیر مجموعه هاش هست.  میشه یخورده بیشتر توضیح بدین از طریق فهرستها که میگین میشه درست کرد

از طریق منوی ( نمایش » فهرست ها ) در پنل مدیریت وردپرس اقدام به ساخت منو کنید ، البته این مورد فقط مربوط به ساخت منو میشه و ربطی به بخش "آدرس صفحه‌ای هست که کاربر تو اونه" نداره...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...