• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
abolfazl20000

عدم امکان بروزرسانی نوشته ها

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. بنده یه سایتی رو راه اندازی کردم. امروز فهمیدم یک سری ادیت باید در یکی از نوشته هام ایجاد کنم. داخل بخش نوشته شدم. تغییر دارم موارد رو و بروزرسانی کردم. بعد از این که صفحه رفرش شد دیدم همه چی مثل اولش هست و تغییرات اعمال شده. چند بار اینکارو کردم و حتی از مرورگرای مختلف اثری نداشت. مشکل کجاست؟ چکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل CACHE رو پاک کردم. کل افزونه هامم غیر فعال کردم. ولی اثری نداشت. بروز رسانی میکنم نوشترو رفرش میشه و هیچ تغییری نداده ادیت های جدید منو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

کل CACHE رو پاک کردم. کل افزونه هامم غیر فعال کردم. ولی اثری نداشت. بروز رسانی میکنم نوشترو رفرش میشه و هیچ تغییری نداده ادیت های جدید منو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، abolfazl20000 گفته است :

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

خیر، منظورم افزونه های مانند wp rocket یا cache enabler ... هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

خیر، منظورم افزونه های مانند wp rocket یا cache enabler ... هست

نه چنین افزونه هایی رو نصب نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، abolfazl20000 گفته است :

نه چنین افزونه هایی رو نصب نکردم

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/10/2018 at 00:57، neda411 گفته است :

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

سلام. این روش رو هم امتحان کردم جواب نداد. جالبه روی بعضی از برگه هام این مشکل هست. بعضیاشم راحت بروزرسانی میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      سلام دوستان
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که حدود دو سالی از ساختش میگذره...
      تا کنون حدود 50 نوشته (پست) در اون ارائه شده.

الان بعد از دو سال میخوایم تغییراتی بسیار کلی بر روی سایت و همچنین دسته بندی ها انجام بدیم که به پست های قبلی نیازی نیست!
      چه راهی هست برای پاک کردنشون یا از بین بردنشون از گوگل که تاثیری بر روی سئو سایت نزاره؟
      چه پیشنهادی دارید؟
      با تشکر
    • توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط madani3
      سلام من یک وبسایت دارم که می خوام منتقلش کنم به وردپرس     cogoog.com
      ویک قالب هم انتخاب کردم http://demo.upweb.ir/newszone/
      خواهشا برید تو وبسایتم و مثلا تو قسمت http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.aspx
      انرژی و می بینید چند قسمته 
      سوال اساسی اینه که مثلا می خوام مثل انرژی تجذیدپذیر هر خبری رو متعلق بهش رو در صفحه جداگانه و مخصوصش قراربدم
      مثل:
      http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1.aspx
      چطور ارنجش کنم 
    • توسط Hanieh_sh
      سلام
      دوستان آیا امکانش هست که در نوشته ها بخش "صفات برگه" هم وجود داشته بشه و بشه یک نوشته رو Full Width  تعریف کرد؟
    • توسط DariushGreat
      سلام
      یکی از کاربران هنگام ایجاد نوشته دچار مشکل تکثیر بیش از اندازه نوشته می‌شه. برای نمونه یهو 700 تا از نوشته‌ش کپی می‌شه و گاهی پیش‌نویس و گاهی هم منتشر می‌شه.
      مشکل از کجاست؟