abolfazl20000

عدم امکان بروزرسانی نوشته ها

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. بنده یه سایتی رو راه اندازی کردم. امروز فهمیدم یک سری ادیت باید در یکی از نوشته هام ایجاد کنم. داخل بخش نوشته شدم. تغییر دارم موارد رو و بروزرسانی کردم. بعد از این که صفحه رفرش شد دیدم همه چی مثل اولش هست و تغییرات اعمال شده. چند بار اینکارو کردم و حتی از مرورگرای مختلف اثری نداشت. مشکل کجاست؟ چکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل CACHE رو پاک کردم. کل افزونه هامم غیر فعال کردم. ولی اثری نداشت. بروز رسانی میکنم نوشترو رفرش میشه و هیچ تغییری نداده ادیت های جدید منو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

کل CACHE رو پاک کردم. کل افزونه هامم غیر فعال کردم. ولی اثری نداشت. بروز رسانی میکنم نوشترو رفرش میشه و هیچ تغییری نداده ادیت های جدید منو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، abolfazl20000 گفته است :

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

خیر، منظورم افزونه های مانند wp rocket یا cache enabler ... هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

خیر، منظورم افزونه های مانند wp rocket یا cache enabler ... هست

نه چنین افزونه هایی رو نصب نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، abolfazl20000 گفته است :

نه چنین افزونه هایی رو نصب نکردم

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/10/2018 at 00:57، neda411 گفته است :

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

سلام. این روش رو هم امتحان کردم جواب نداد. جالبه روی بعضی از برگه هام این مشکل هست. بعضیاشم راحت بروزرسانی میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مهندس عزیز من هم همین مشکل رو در محصولات ووکامرس دارم محصولاتی که برای سال قبل هست یا گذشته رو خیلی ها رو نمیتونم ویرایش کنم 
اگه راه حل مشکلت رو پیدا کردی اینجا بزار تا منم استفاده کنم خیلی خیلی ممنون 

اینم ایمیلمه saeed_mahdavi68@yahoo.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط mehran60
      سلام
      یه مشکلی پیدا کردم وقتی روی لینک پست ها کلیک می کنم همون صفحه اول رو نشون میده
      مثلا وقتی روی این لینک میزنم 
      http://localhost/tamashaw/carmen-jorda/
      همین لینک در ادرس تایپ میشه ولی در همون صفحه اول میمونه!
    • توسط Ali Brm
      سلام خدمت دوستان
      امکان کپی گرفتن از یک نوشته در "همه نوشته ها" وجود داره؟
      میخوام مجبور نباشم هر سری برای یک نوشته تنظیماتش رو انجام بدم. مخصوصا تنظیمات مربوط به صفحه در پایین. راهی وجود داره؟
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.
      بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:
      localhost/Mysite/samsung
      لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم
      لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره
      ممنون 
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.
      بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:
      localhost/Mysite/samsung
      لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم
      لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره
      ممنون