رفتن به مطلب

پیوند یکتای پیش فرض و ساختار دلخواه

abolfazl

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

من مدت هاست که از ساختار پیش فرض وردپس برای پیوند ها استفاده میکنم یعنی همون :example.com/?p=123

استفاده از این پیوند یکتا یک محدودیتی داره واونم اینه که نمیشه پیوندیکتارو ویرایش کرد...

چطور میتونم در قسمت  ساختار دل‌خواه  کاری کنم که پیوند یکتا در حالت پیش فرض خودش باشه ولی بتونم در برگه ها و نوشته ها اگر زمانی خواستم پیوند یکتا رو تغییر بدم براحتی انجام بشه؟

در حال حاضر اگر هرچیزی رو در ساختار دلخواه پیوند ها قرار بدم امکان ویرایش پیوند ها بهش اضافه میشه اما برای پیوند ساده  وردپرس این امکان نیست (جلوی آدرس میادتغییر پیوند یکتا) چطور این امکان و اضافه کنم بدون تغییر پیوند یکتا؟

لینک به ارسال

سلام و درود @abolfazl

شما وقتی پیوند یکتای سایتت ساده باشه اگر اون فیلد هم نامک هم برای شما بیاره هر چی اونجا وارد کنی فرقی نداره چون آدرس پست های شما الگوش مشخصه و هیچ تغییری نمیکنه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @abolfazl

شما وقتی پیوند یکتای سایتت ساده باشه اگر اون فیلد هم نامک هم برای شما بیاره هر چی اونجا وارد کنی فرقی نداره چون آدرس پست های شما الگوش مشخصه و هیچ تغییری نمیکنه.

یعنی پس راهی نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...