• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
hsfarnia

راستچین کردن تصاویر شاخص

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من در سایتم تصویر شاخص در لیست مطالب در سمت چپ نمایش داده میشه. میخواستم بدونم برای راستچین کردن تصویر شاخص از چه کد ccs باید استفاده کرد؟

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

https://windowsmag.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلاس مربوطه اش رو پیدا کن و به کلاسش باید fliat:right; و به کلاس المان بعدیش که احتمالا محتوای هست باید استایل float:left; بدی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، hsfarnia گفته است :

سلام دوستان

من در سایتم تصویر شاخص در لیست مطالب در سمت چپ نمایش داده میشه. میخواستم بدونم برای راستچین کردن تصویر شاخص از چه کد ccs باید استفاده کرد؟

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

https://windowsmag.ir

سلام.

میتونید این کدها رو داخل فایل rtl.css قالبتون قرار بدید.

.post-standard .post-thumbnail {
    margin-right: -230px;
    margin-left: 0px;
    float: right;
}

.post-standard .post-inner {
    padding-right: 230px !important;
    padding-left: 0px !important;
}
@media only screen and (max-width: 719px)
    margin-right: -120px;
}

padding-right: 120px !important;
}

@media only screen and (max-width: 479px)
    padding-right: 82px !important;
}

@media only screen and (max-width: 479px)
    margin-right: -82px;
}

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا یک دنیا ازتون ممنونم.

کاملا درست شد.

ویرایش شده در توسط hsfarnia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، hsfarnia گفته است :

آقا یک دنیا ازتون ممنونم.

کاملا درست شد.

نه متاسفانه ، همونطور که حدس میزدم در نمای موبایل کاملا درست اجرا نمیشه. اگر فایل main.min.css قالبتون رو اینجا قرار بدید ، من مستقیم کدها رو از داخل همین فایل براتون ویرایش میکنم که در دستگاه های مختلف هم درست اجرا بشه .

مشکل بخاطر !important ی هست که در کدها استفاده شده و اگر استفاده نشه هم باز مشکل داره . همین فایلی که گفتم رو ارسال کنید تا اصلاحش کنم و شما جایگزین کنید . کدهایی رو هم که در rtl.css قرار دادید بعدش حذف کنید.

اگر بعدا خواستید مجددا قالب رو بروزرسانی کنید (اگر مجددا در این بخش مشکل داشت) میتونید در انجمن مجددا از دوستان کمک بخواید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام باز هم ممنون از کمکتون

http://s8.picofile.com/file/8329024676/main_min.css.html

فقط یک سوال داشتم. بعد از اینکه شما این فایل را اصلاح کنید آیا بعد از اپدیت قالب، این تغییرات از بین خواهد رفت؟

راهی نداره از طریق css این کار را انجام داد تا با بروز رسانی هم بتونم این تغییرات را حفظ کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعد از آپدیت قالب این تنظیمات مجددا باید انجام بشه (مگر اینکه در نسخه جدید این ایراد برطرف شده باشه )

اگر در نسخه جدید باز هم این مشکل وجود داشت ،نسخه جدید فایل main.min.css رو با همین نسخه فعلی مقایسه کنید و ببینید که آیا کدی اضافه شده یا خیر . اگر تعداد خطوط کدها یکسان بود ، میتونید همین نسخه از فایل main.min.css رو جایگزین نسخه جدیدش کنید. (البته در توضیحات بروزرسانی قالب ها هم ذکر میشه که در چه قسمت هایی تغییرات اعمال شده. ) 

مشکل اینجاست که بنده تا این لحظه راه حلی برای اجرای صحیح فایل rtl.css به طور کامل در همه ی بخش ها پیدا نکردم . ناخواسته در بعضی از قسمت های css قالب با فایل rtl.css تداخل بوجود میاد (که البته فکر میکنم این مربوط به پیاده سازی صحیح کدهای css برای اجرا در دوحالت rtl و ltr میشه که تعداد کمی از قالب ها این رو درست اجرا کردن)

فایل ویرایش شده ضمیمه ست

main.min.css

ویرایش شده در توسط logomaster
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

بعد از آپدیت قالب این تنظیمات مجددا باید انجام بشه (مگر اینکه در نسخه جدید این ایراد برطرف شده باشه )

اگر در نسخه جدید باز هم این مشکل وجود داشت ،نسخه جدید فایل main.min.css رو با همین نسخه فعلی مقایسه کنید و ببینید که آیا کدی اضافه شده یا خیر . اگر تعداد خطوط کدها یکسان بود ، میتونید همین نسخه از فایل main.min.css رو جایگزین نسخه جدیدش کنید. (البته در توضیحات بروزرسانی قالب ها هم ذکر میشه که در چه قسمت هایی تغییرات اعمال شده. ) 

مشکل اینجاست که بنده تا این لحظه راه حلی برای اجرای صحیح فایل rtl.css به طور کامل در همه ی بخش ها پیدا نکردم . ناخواسته در بعضی از قسمت های css قالب با فایل rtl.css تداخل بوجود میاد (که البته فکر میکنم این مربوط به پیاده سازی صحیح کدهای css برای اجرا در دوحالت rtl و ltr میشه که تعداد کمی از قالب ها این رو درست اجرا کردن)

فایل ویرایش شده ضمیمه ست

main.min.css

از کمکتون بسیار ممنونم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/12/2018 at 19:54، logomaster گفته است :

فایل ویرایش شده ضمیمه ست

main.min.css

سلام

عذر خواهی میکنم دوباره مزاحمتون میشم.

این فایلی که ویرایش کردید کار نکرد ولی باز هم از کمکتون و وقتی که گذاشتید ممنونم.

یک سوال از حضورتون داشتم. اگه بخوام این تصویر شاخص اصلاً حذف بشه و نمایش داده نشه، باید از چه کد Css استفاده کرد؟، البته خود قالب گزینه‌ای برای عدم نمایش تصویر شاخص داره ولی جای خالیش باقی میمونه.

این تصویر شاخص برام شده یک دردسر. چون پیدا کردن یک عکس مرتبط با موضوع خیلی وقت‌گیر هست. اصلا میخوام حذفش کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
.post-thumbnail img {
    display: none !important;
}
    padding-right: 0px !important;
}

سلام/

اگر بخواید من دوباره فایلی که فرستادید رو روی سایت تست میکنم ویرایشش میکنم و براتون ارسال میکنم. اما اگر واقعا بخواید حذف کنید تصاویر رو ! کدهای بالا رو داخل rtl.css قرار بدید

ویرایش شده در توسط logomaster
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/15/2018 at 09:41، logomaster گفته است :

.post-thumbnail img {
    display: none !important;
}
    padding-right: 0px !important;
}

سلام/

اگر بخواید من دوباره فایلی که فرستادید رو روی سایت تست میکنم ویرایشش میکنم و براتون ارسال میکنم. اما اگر واقعا بخواید حذف کنید تصاویر رو ! کدهای بالا رو داخل rtl.css قرار بدید

از کمکتون خیلی ممنونم ولی این کد موثر نبود.

البته دیگه مهم نیست چون دیدم طراح قالب داره نسخه جدیدش رو تا چند روز دیگه منتشر میکنه و تو تغییراتش دیدم که خودش گزینه‌ای برای حذف تصاویر شاخص قرار داده. و توی برنامه‌اش هم هست که خودش قالب رو راستچین کنه.

بسیار از کمکتون و وقتی که گذاشتید ممنوم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری