2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر
ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Ahmad64 گفته است :

سلام وقت بخیر
ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین :)

درست متوجه نشدم می‌خواید چه کاری انجام بدید ولی حالا محض خالی نبودن عریضه یه توضیح کلی میگم خدمتتون.

شما از طریق منوی نوشته‌ها > دسته‌ها میتونید به سایتتون دسته‌بندی اضافه‌کنید (مثلا شاخه‌ی ویدئو)

همچنین از طریق نمایش > فهرست میتونید منو‌های سایتتون رو طراحی کنید تا نشون داده بشه در سایت.

بعدش وقتی به عنوان مثال خواستید یک ویدئو رو در یه دسته قرار بدید، کافیه در صفحه‌ی ارسال اون نوشته ویدئو رو قرار بدید و از قسمت کنار سمت چپ در قسمت دسته‌بندی کتگوری مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

به این ترتیب اون نوشته جدید که ویدئو داخلش قرار گرفته میره توی اون شاخه.

اگر منظورتون رو درست متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cloudgamer
      سلام خدمت تمام اعضای انجمن وردپرس فارسی و تشکر از پیگیری های شما.
      میخواستم بدونم کد برای فراخوانی جستجو در سایت چیه؟
      کد میخوام جستجو رو داخل سایت بیاره و سالم باشه
      ممنون میشم کمک کنید.
    • توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط M a H D i
      بادرود

اگر بخوایم در سایت وردپرسی خودمون یک کوتاه کننده لینک داشته باشیم که هم خودمون استفاده کنیم و هم دیگران آیا راهای داره با افزونه یا روشی که هزینه بر نباشه؟
      مثلا سایت دیجیاتو برای اینکار از افزونه استفاده میکنه؟ آیا باید دامنه دیگری هم بخریم؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه این قسمت دارن راهنمایی کنند.

باتشکر

• توسط mahdikabook
      من در وردپرس در قسمت دسته بندی پست ها یکسری دسته بندی ساخته ام
      و دقیقا مثل همان را در دسته بندی محصولات ساخته ام
      افزونه یا کدی وجود ندارد که به صورت خودکار محصولات مرتبط با دسته را در نوشته نمایش دهد؟