رفتن به مطلب

در ساخت دیتابیس مشکل دارم

پست های پیشنهاد شده

بنده تازه دارم روی لوکال هاست با سایت و قالب جدید و اینا کار و تمرین میکنم ولی الان که میخوام قالب جدید بزارم به اسم ژوپیتر و در مرحله ای از نصب قالب باید دیتابیس جدید بسازم،من متوجه نشدم چرا باید یه دیتابیس دیگه بسازم خوب من هنگام نصب ورد پرس در لوکال هاست یه دیتابیس ساختم حالا چرا باید برای نصب قالب محدادا یه دیتابیس دیگه بسازم؟آیا ساخت دیتابیس واسه هر کاری لازمه مثلا چه مواقعی دیتابیس جدید لازمه لطفا توضیح بدید به زبان خیلی ساده و با رسم شکل.

ویرایش شده توسط mas_sh_13
لینک به ارسال
در در 6/13/2018 at 21:36، mas_sh_13 گفته است :

بنده تازه دارم روی لوکال هاست با سایت و قالب جدید و اینا کار و تمرین میکنم ولی الان که میخوام قالب جدید بزارم به اسم ژوپیتر و در مرحله ای از نصب قالب باید دیتابیس جدید بسازم،من متوجه نشدم چرا باید یه دیتابیس دیگه بسازم خوب من هنگام نصب ورد پرس در لوکال هاست یه دیتابیس ساختم حالا چرا باید برای نصب قالب محدادا یه دیتابیس دیگه بسازم؟آیا ساخت دیتابیس واسه هر کاری لازمه مثلا چه مواقعی دیتابیس جدید لازمه لطفا توضیح بدید به زبان خیلی ساده و با رسم شکل.

دیتابیس ربطی به قالب نداره، قالب ظاهر سایته و وقتی شما اون رو عوض می کنید ظاهر سایت تغییر می کنه و همه اطلاعات رو از دیتابیس میخونه. اصلا متوجه نمیشم که در زمان تغییر پوسته ازتون میخواد دیتابیس جدید بسازید یعنی چی؟

شما فایل فشرده قالب رو که دانلود کردید توی فولدر themes اکسترکت کنید و بعد تو بخش مدیریت وردپرس اون رو انتخاب کنید. مگر اینکه از بسته نصبی قالب استفاده کنید که در این صورت باید دیانبیس جدید بسازید.

لینک به ارسال

اره از بسته نصبی استفاده میکنم قالب حرفه ای هست و وقت ندارم روش کار کنم تا شبیه دمو بشه.

حالا یه چیز دیگه که شدیدا رو اعصابه اینکه چرا وقتی روی لوکال هاست وردپرس رو راه انداختم و قالب رو نصب کردم اینقدرررررر سرعت پایینه با اینکه به اینترنت هم وصل نیستم.

راهنمایی کنید لطفا

ویرایش شده توسط mas_sh_13
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...