رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

آیا بادی پرس این امکان را داره که به هر کاربر وبلاگی بده و هر کس پست هایی را که ارسال می کنه هم به صورت عمومی بشه دید یعنی همه پست کاربران یک جا و هم اینه فقط پست های خود اون کاربر نشون بده یه چیزی شبیه به گوگل پلاس که مطالب پست شده هم صورت عمومی می تونی ببینی و هم اگه روی اکینت طرف برید همه پست های شخص را نشون میده

لینک به ارسال

اینکه وبلاگ بدین به کاربران شدنی هستش... کافیه وردپرستون رو شبکه کنید... خودش به کاربرا وبلاگ میده...

لینک به ارسال

من در نیوک امکان وبلاگ دادن به کاربران را دیدم ولی وردپرس نه

شبکه کنیدیعنی چی؟ :huh: کجای وردپرس این امکان هست؟ باید دقیقا چه کار کرد که شبکه بشه؟

لینک به ارسال

سلام

چندروزه که سایتم از کار افتاده بود و نتونستم کاری که گفتید را امتحان کنم امروز بالاخره سایت راه افتاد و کاری که گفتید را رفتم که انجام بدم ولی..

در فایلی که گفتید عبارت /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ پیدا نشد من از وردپرس 3.5 استفاده میکنم اون سایت با 3 داره توضیح میده

من چه کنم؟

لینک به ارسال

مهم نیست در هر جایی از اون فایل بزارید فرقی نمیکنه.. اصلا بزارید آخرین خط

لینک به ارسال

مهم نیست در هر جایی از اون فایل بزارید فرقی نمیکنه.. اصلا بزارید آخرین خط

مرتضی جان این که حالا صفحه اولم نمیاد فقط مدیرتش میاد ، نصب شد و راه افتاد ولی سایت بالا نمیاد

چش شده ؟ من از اون دو فایل wp-config.php و .htaccess پشتیبان ندارما؟

راستی روی بادی پرس انجام دادم اینم آدرسش http://tabesh.nedaj.ir/

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

آقا درست شد باید اول پوسته رافعال می کردم

ولی چرا شبکه کردن ورد پرس اینقدر تغییر کرده؟ واقعا از انعطاف وردپرس حیرت زده شدم

فقط من هنوز نمی تونم برگه هایی که در بادی پرس بوجود آمدن( و حال ازخود بادی پرس خبری نیست ولی برگه هاش هست) ، را پاک کنم؟

شبکه وردپرس کلا یه سیستم دیگه ای هست چرا آموزشش را تو انجمن پشتیبانی نمی کنید؟

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

شبکه وردپرس چیزی جداگانه نیست و در حد معمول در بخش آموزش مقاله دارد

شما قبل از ایجاد شبکه باید تمام افزونه ها را غیر فعال می کردید آیا بادی پرس را دوباره فعال کرده اید و ازش اثری نبیست؟

برگه هایش را از کجا می بینید

اگر منظورتون از برگه ها پست هاست برای حذفشان از طریق کاربری ادمین سایت و در واقع در گزینه مدیریت کلی شبکه وارد پیشخوان نوشته ها همه نوشته ها بشوید و هر مطلبی را می خواهید تیکدار کنید برای حذف بالا و پایین جدول منوی کشویی وجود دارد

مشابه همین ابزار که گفته شد در بخش پیشخوان برگه ها همه برگه هان یز برای برگه های جدا وجود دارد

لینک به ارسال

بادی پرس نیست که فعالش کنم

برگه هاشم تو صفحه اول سایتمه البته این زیر دامنه سایتمه

لینک به ارسال

نه باید برید در دامنه اصلی و از نوار ابزار اصلی مدیریت بر شبکه را انتخاب کنید در آنا بخش هایی دارید برای مدیریت بر افزونه هایی که می خواهید در وبلاگ ها اجازه مدیریت داشته باشند و همچنین قالبهایی که می خواهید وبلاگ های ساب دامین بتوانند استفاده کنند در همان بخش کاری که گفته شد را انجام دهید

در ضمن همیشه با اصلاح و اجرای آدرس زیر

http://YOURDOMAIN.com/wp-admin/post.php?post=POSTID&action=trash

یعنی تبدیل YOURDOMAIN به دامین سایت و تبدیل POSTID به شماره آی دی مطلب در صورتیکه کاربریتان برای پاک کردن مجاز باشد مطلب پاک می شود می توانید این آدرس را به صورت کد نیز در قالب خود قرار دهید تا مستقیما در صفحات کلید حذف مطلب داشته باشید

کد را در حلقه بگذارید

<?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?>
<a href="<?php bloginfo('url'); ?>/wp-admin/post.php?post=<?php echo the_ID();?>&action=trash">حذف مطلب</a><?php endif;?>

لینک به ارسال

من قبلی را روی زیر دامنه ام امتحان کردم حالا که آمدم روی دامنه اصلیم پیاده کنم این پیام را به عنوان خطا میده

هشدار: یک شبکه وردپرس موجود از قبل پیدا شده است.

لطفاً گام‌های پیکربندی را کامل کنید. برای ایجاد یک شبکه‌ی تازه، لازم است که جداول پایگاه‌داده‌ شبکه را خالی یا حذف نمایید.

چه کار باید بکنم باید دیتا بیسم را پاک کنم؟

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

منظورم از دامین اصلی همون محل نصب اولیه بوده

برای انتقال نیازی به نصب مجدد شبکه نیست کل فایل های آن بخش را move کنید به این قسمت و به کار ادامه دهید

لینک به ارسال

منظورم از دامین اصلی همون محل نصب اولیه بوده

برای انتقال نیازی به نصب مجدد شبکه نیست کل فایل های آن بخش را move کنید به این قسمت و به کار ادامه دهید

ببینید منظورن از دامنه اصلی http://nedaj.ir است من یه زیر دامنه به نام http://tabesh.nedaj.ir درست کردم ( البته چند تا دیگه هم دارم مثل Forum)و چون این روش را بلد نبودم باری هر کدام یه وردپرس نصب کردم و شبکه کردن را روی زیر دامنه tabesh.nedaj.ir امتحان کردم الان می خوام همین کار را روی سایت اصلی پیده کنم منظورن http://nedaj.ir این دو وردپرساشون از هم جدا و مستقل هستند حتی دیتا بیساشون ( یه کار ناشیانه )

وقتی می خوام که شبکه کنم جایی که باید کد ها را در اون دو فایل کپی کنم بعد از کپی اون ارور را میده

moshkel.jpg

لینک به ارسال

کدهایی که قبلا به فایل wp-config.php و htaccess اضافه کرده بودید را کات کنید اینور و پوشه blog را هم از wp-content به پوشه مشابه در این قسمت منتقل کنید شبکه به صورت کامل منتقل خواهد شد اما تنظیمات و تغییرات نه یک بار لاگ اوت و لاگ این کنید تا وردپرس درخواست به روز رسانی دیتابیس را بکند بعد از به روز رسانی جدائول هم ساخته می شوند و حالا می توانید مدیریت کنید

یک نکته امنیتی

وقتی در بخش ادمین و مخصوصا cpanel سایتتون هستید یاهو مسنجر را دیسکانت کنید و ببندیدش

لینک به ارسال

کدهایی که قبلا به فایل wp-config.php و htaccess اضافه کرده بودید را کات کنید اینور و پوشه blog را هم از wp-content به پوشه مشابه در این قسمت منتقل کنید شبکه به صورت کامل منتقل خواهد شد اما تنظیمات و تغییرات نه یک بار لاگ اوت و لاگ این کنید تا وردپرس درخواست به روز رسانی دیتابیس را بکند بعد از به روز رسانی جدائول هم ساخته می شوند و حالا می توانید مدیریت کنید

کاری که گفتید کردم ولی بازم نشد همون ارور را میدهوردپرس تمام زیر دامنه هام را پاک کردم(به جز فروم ) بازم نشد

می خواد یه بار وردپرس را پاک و دوباره راه اندازی کنم؟

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

شما از اول اشتباه عمل کردید و الان خدا می دونه چه اتفاقاتی افتاده

به نظرم بهتره یکبار مجموعه را پاک کنید و شسته و رفته شروع کنید یک وردپرس در روت بریزید و از طریق خود وردپرس ساب دامینهای مورد نیاز را بسازید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...