• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
unid_user

is_page
مشکل با دستور is_page و if

15 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

دوستان من با دستور is_page به مشکل خوردم. نمی دونم چرا شرط رو اجرا نمی کنه باید success رو چاپ کنه ولی not work برام چاپ میشه.

<?php
  if (is_page( 'blog' )) {
    echo "success";
  }
  else {
    echo "not work";
  }
?>

توی فروم سرچ کردم مشابه داشت ولی اون چیزی که من خواستم نبود.

ممنون و سپاسگزار

ویرایش شده در توسط unid_user
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @unid_user

یعنی الان توی یه برگه که نامکش blog ئه success چاپ نمیشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

سلام و درود @unid_user

یعنی الان توی یه برگه که نامکش blog ئه success چاپ نمیشه؟

بله

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، unid_user گفته است :

بله

آیدی برگه رو بنویسی چی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیدی برگه رو بنویسی چی؟

بازم نمیشه. امتحان کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

بازم نمیشه. امتحان کردم.

توی حلقه میذاری؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

آیدی برگه رو بنویسی چی؟

این صفحه باید آخرین نوشته ها رو نمایش بده ولی اصلا به جز هدر و فوتر چیزی رو نمایش نمیده. کد بالا رو هم توی هدر گذاشتم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

این صفحه باید آخرین نوشته ها رو نمایش بده ولی اصلا به جز هدر و فوتر چیزی رو نمایش نمیده. کد بالا رو هم توی هدر گذاشتم.

add_action('template_redirect', function() {

if(is_page('blog')) {
		echo "Blog Page";
		exit;
	}

});

کد بالا رو بذار توی functions.php بعد صفحه blog رو باز کن ببین چی میاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

کد بالا رو بذار توی functions.php بعد صفحه blog رو باز کن ببین چی میاد.

هیچی عوض نشد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برگه ای که به نام blog.php هست توش یه سری کدهای html هست که استایل صفحه وبلاگ رو مشخص کرده. بعد اومدم توی تنظیمات خواندن برگه ای که به اسم وبلاگ ساختم رو به آخرین نوشته ها تغییر دادم. توی صفحه blog.php هم فقط get_header() و get_footer() رو گذاشتم. شاید این توضیحات بتونه کمک کنه تا شما راهنمایی بهتری بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

برگه ای که به نام blog.php هست توش یه سری کدهای html هست که استایل صفحه وبلاگ رو مشخص کرده. بعد اومدم توی تنظیمات خواندن برگه ای که به اسم وبلاگ ساختم رو به آخرین نوشته ها تغییر دادم. توی صفحه blog.php هم فقط get_header() و get_footer() رو گذاشتم. شاید این توضیحات بتونه کمک کنه تا شما راهنمایی بهتری بفرمایید.

بعد قالب برگه Blog رو برای صفحه ای انتخاب کردید که آدرسش

http://www.example.com/blog/

ئه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد قالب برگه Blog رو برای صفحه ای انتخاب کردید که آدرسش

http://www.example.com/blog/

ئه؟

منظورتون استفاده از کد زیره که قالب رو به یک صفحه نسبت میده؟

<?php /* Template Name: مقالات */ ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، unid_user گفته است :

منظورتون استفاده از کد زیره که قالب رو به یک صفحه نسبت میده؟

اینو که حتما گذاشتید.

منظور اینه که شما توی blog.php اومدید کدی که در ابتدا دادید رو گذاشتید اون کد در صورتی کار میکنه که فایل blog.php رو به یه page توی وردپرس نسبت بدید که اون page ئه slug اش یا اصطلاحا همون نامکش blog باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

اینو که حتما گذاشتید.

منظور اینه که شما توی blog.php اومدید کدی که در ابتدا دادید رو گذاشتید اون کد در صورتی کار میکنه که فایل blog.php رو به یه page توی وردپرس نسبت بدید که اون page ئه slug اش یا اصطلاحا همون نامکش blog باشه.

راستش کاملا گیج شدم. اگه ممکنه لیست وار بفرمایید من باید چکار کنم. که اول آخرین پست هام رو توی یه صفحه با استایل خاص نمایش بدم. بعد با نوشتن یه دستور شرطی بتونم با استفاده از header.php به هر صفحه خاص یک عنوان یا متن خاصی رو نمایش بدم. .واقعا ازتون ممنونم. و خیلی سر در گم شدم و سرم درد گرفته.:blink::wacko:

البته میتونم پست های مربوط به یک دسته رو به عنوان مقالات در یک برگه با استایل خاص نشون بدم ولی نمی خوام از این روش استفاده کنم.

ویرایش شده در توسط unid_user
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرحله خاصی که نداره یه فایل اضافه میکنید به روت قالبتون مثلا با عنوان lastpost.php

بعدش داخلش اینا رو میذارید.

<?php /* Template Name: Last Post */

get_header();

$my_query = new WP_Query(array(
	'post_status' => 'publish',
	'posts_per_page' => 10
));

if($my_query->have_posts()) :

while($my_query->have_posts()) :

$my_query->the_post();

the_title();

endwhile;

wp_reset_postdata();

endif;

get_footer();

بعدش میری یه برگه ایجاد میکنی یه پیوند یکتا واسش میزنی و به عنوان تمپلیت براش تمپلیت Last Post رو انتخاب میکنی بعد منتشرش میکنی.

الان که برگه رو باز کنی توش عنوان 10 پست آخر رو میبینی البته هدر و فوتر هم هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری