رفتن به مطلب

دریافت یک پیام در گوگل وبمستر و چند سوال دیگر

alimelody

پست های پیشنهاد شده

درود به همگی دوستان 

وقت بخیر 

یه چندتا سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید 

من داشتم قسمت سئو انجمنو مرور میکردم که یدفه یادم اومده بود که قبلا سایتمو ثبت کردم و بدون هیچ هدفی یه سری بهش زدم

سوال اول

یک پیامی دریافت کردم و چون شنیدم بود از اساتید همین انجمن که گوگل وبمستر نقش مهمی در سئوی سایت داره خواستم کمی از جزئیات این پیام بدونم و اینکه چه کاری باید انجام بدم

البته به کمک برنامه ترجمه کمی متوجه مطلب شدم ولی خواستم کامل بدونم که این پیامها چه مفهومی دارن؟ 

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B

سوال دوم

و سوال بعدی اینکه

من زمانی که بعنوان مثال در یک نوشته جدید عنوان و متن نوشته‌رو مینویسم و میام پایین که مربوط به قسمت فیلدهای سئو هستش

میبینم که عنوان و نوشته هایی که تایپ کرده بودم بصورت کم رنگ توی فیلدها سئو نوشته شده

بصورت تصویر زیر

Vase_Seo.jpg

حالا میخواستم بدونم اگه من توی این فیلدها چیزی تایپ نکنم این مواردی که کم رنگ هستش آیا ثبت سئو میشه یا نه حتما باید تایپ کنم؟ 

سوال سوم

و یک سوال دیگه من موضوع سایتم تنظیم و آهنگسازی هستش و تعداد پستهای آهنگ بیکلام من بیشتر از دیگر موضوعات هستش

حالا من برای ثبت سئوی هر نوشته بیشتر از 50-60 کلمه هستش که در نوت گوشی قبلا آماده کرده بودم و دارم و کپی میکنم و داخل فیلد کلمات کلیدی پِیست میکنم 

میخواستم بدونم آیا این کار به سئوی سایتم ضربه میزنه یا نه بعضا مفیدم هستش؟ 

سوال چهارم

و یک نکته دیگه اینکه من با توجه به موضوع سایتم کلمات کلیدی رو تایپ میکنم و در تمامه نوشته ها اینارو کپی میکنم مثلا 

اجرای زنده، اهنگ بیکلام، پلی بک، خواننده سلفژ، تنظیم، آهنگسازی، نوازنده، کیبورد، سمپل، و کلمات مشابه اینا

حالا میخواستم بدونم که آیا تایپ کلمات کلیدی مربوط به همون پست با تعداد کمتر به سئوی سایت کمک میکنه یا نه کلمات کلیدی با همه محتوای موضوع مجموع سایتم بهتره

مثلا برای آهنگ بیکلام که میذارم بنویسم 

آهنگ بیکلام پلی بک بیت؟ 

یا نه مثه همیشه کل کلمات رو کپی کنم؟ 

شرمنده مثه همیشه طرح سوالاتم يه تومار شد و همیشه نیتم اینه که سوالمو کامل بنویسم تا اساتید راحتر و بهتر راهنماییم کنن

سپاس از لطفتون که خدایی شما نبودین معلوم نبود امثال من مبتدی در دنیای مجازی و طراحی سایت چه بلایی سرمون میومد

بینهایت سپاسگذارم از وقتی که میذارید و راهنمایی میکنید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، alimelody گفته است :

البته به کمک برنامه ترجمه کمی متوجه مطلب شدم ولی خواستم کامل بدونم که این پیامها چه مفهومی دارن؟ 

وقتی سایت رو ثبت میکنید گوگل راهنماییتون میکنه که در ادامه چکار کنید . باید روبوت تکست رو سایت مپ رو اوکی کنید و . . .

حالا میخواستم بدونم اگه من توی این فیلدها چیزی تایپ نکنم این مواردی که کم رنگ هستش آیا ثبت سئو میشه یا نه حتما باید تایپ کنم؟ 

به این موارد اکتقا نکنید . برای پر کردن فیلد های مربوط به افزونه های سئو حتما خودتون به صورت دستی اقدام کنید و موارد مهم رو لحاظ کنید .

میخواستم بدونم آیا این کار به سئوی سایتم ضربه میزنه یا نه بعضا مفیدم هستش؟ 

اصلا نیاز به پر کردن این فیلد نیست . افزونه سئوی شما بروز هست ؟

خیلی وقته که گول متا تگ کیورد رو در نظر نمیگیره . بنابراین پر کردن این فیلد ضرورتی نداره .

لینک به ارسال

کلا در گوگل وبسمتر تولز مهمترین کارهایی که باید بکنی اینها هستند:

یکی اینکه سایتت رو یا با www به گوگل معرفی کنی یا بدون www.

یکی هم سایت‌مپ سایتت رو ارائه بدید.

یکی هم باید در قسمت international targeting کشور هدف رو بر روی ایران قرار بدی.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

وقتی سایت رو ثبت میکنید گوگل راهنماییتون میکنه که در ادامه چکار کنید . باید روبوت تکست رو سایت مپ رو اوکی کنید و . . .

به این موارد اکتقا نکنید . برای پر کردن فیلد های مربوط به افزونه های سئو حتما خودتون به صورت دستی اقدام کنید و موارد مهم رو لحاظ کنید .

خیلی وقته که گول متا تگ کیورد رو در نظر نمیگیره . بنابراین پر کردن این فیلد ضرورتی نداره .

بروز بودن افزونه سئو تاثیری بر سئو داره؟

من الان ورژن 2.3.4 افزونه Yoast نسخه پریمیوم نصب دارم و آخرین ورژن 7.6.1 هست.

اگه جواب به هستشن. فقط باید افزونه رو دستی آپدیت کنم؟ نیاز به تنظیمات دیگری نیست؟ چون کلی تنظیمات واسه ورژن فعلی انجام دادم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، chem گفته است :

بروز بودن افزونه سئو تاثیری بر سئو داره؟

من الان ورژن 2.3.4 افزونه Yoast نسخه پریمیوم نصب دارم و آخرین ورژن 7.6.1 هست.

اگه جواب به هستشن. فقط باید افزونه رو دستی آپدیت کنم؟ نیاز به تنظیمات دیگری نیست؟ چون کلی تنظیمات واسه ورژن فعلی انجام دادم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

بله حتما باید بروزرسانی کنی.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

درود به شما بسیار عالی 

ممنون از راهنماییتون 

یک سوالی هست که قبلا پرسیدم و متأسفانه به نتیجه نرسیدم

ممنون میشم درباره‌ی این موضوع هم راهنماییم کنید

والا من نسخه معمولیشو نصب دارم و یکی یه من نسخه حرفه‌ای شو پیشنهاد داد که نصب کنم

حالا اگه من اگه این نسخه رو حذف کنم و نسخه پریمیوم شو نصب کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟ 

سپاس از لطفتون من چقدر سر همین کلمات کلیدی متا تگ کیبوردو که گفتی وقتم گرفته میشد

پس دیگه اصلا کاری بهش ندارم

ممنونم واقعا 

لینک به ارسال

نسخه پریمیومش رو نصب کن و نسخه معمولیش رو فقط غیر فعال کن پاکش نکن بذار باشه.

نسخه پریمیومش رو از سایت پرشین اسکریپت میتونی جدیدترین ورژنش رو همیشه دانلود کنی.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۷/۴/۴ at 06:51، hsfarnia گفته است :

نسخه پریمیومش رو نصب کن و نسخه معمولیش رو فقط غیر فعال کن پاکش نکن بذار باشه.

نسخه پریمیومش رو از سایت پرشین اسکریپت میتونی جدیدترین ورژنش رو همیشه دانلود کنی.

درود به شما 

سپاس از لطفتون بله همین کارو که گفتین انجام دادم و نسخه پریمیوم نصب کردم

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...