رفتن به مطلب

سئوی 85%

saeed450

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان تست سئوی من اینجور شد :

حالا به نظرتون همین خوبه یا بهتره کارایی که گفته رو تصحیح کنم ؟ آخه بعضی چیزاش واقعا امکانش برا م نیست . به نظرتون کدوماش تو اولویت هست که تغییرش بدم ؟ سپاس

رتبه 85% : SEO

تعداد تگ های 1 : h1

تعداد تگ های 14 : h2

طول عنوان : 163 کارکتر

تعداد کلمات کلیدی : 2

تطابق عنوان و محتویات سایت : 91%

تطابق کلمات کلیدی و محتویات سایت : 50%

تطابق توضیحات و محتویات سایت : 0%

عنوان سایت نباید بیش از 64 کارکتر و کمتر از 10 کارکتر باشد .

توضیحات سایت نباید بیش از 150 کارکتر و کمتر از 50 کارکتر باشد .

طول و عرض بعضی از تصاویر تعیین نشده است .

بعضی از تصاویر ویژگی alt ندارند .

تعداد تگ های h2 میبایست کمتر از 4 باشد .

ویرایش شده توسط saeed450
لینک به ارسال

نمیدونم چه گیری هست که حتما باید سئو باشه 100% آخه... چی بگم والا...

لینک به ارسال

درود

1-طول و عرض تصاویر

2- ویژگی alt تصاویر

3- تگ های h2

موارد بالا رو تغییر بدی به 100 نزدیک میشه

لینک به ارسال

الان دیگه ادامه نمیدم، ولی اینو میگم تا شاید کسان دیگه ای به این متن رسیدند تصمیمشون عوض بشه...

ولی صدر جستجو ها رو کسایی که قالب 100 درصد سئو دارند فقط نمیگیرند... عامل های بسیار دخیل هستند..

لینک به ارسال

تطابق توضیحات و محتویات سایت: 0٪

خب این خیلی بده - پاندا زیاد از این چیزا خوشش نمیاد - میگه تو برای من از استوا گفتی (توضیحات) اما برای مخاطبانت از بیابان (محتویات سایت)

اینم خیلی بده که برای گوگل یه چیزی بگید اما برای ویزیتورا یه چیز دیگه

در مورد تصاویر هم که گفته شد در بالا

لینک به ارسال

الان دیگه ادامه نمیدم، ولی اینو میگم تا شاید کسان دیگه ای به این متن رسیدند تصمیمشون عوض بشه...

ولی صدر جستجو ها رو کسایی که قالب 100 درصد سئو دارند فقط نمیگیرند... عامل های بسیار دخیل هستند..

خب کاشکی عامل ها رو به طور خلاصه میگفتید که بقیه هم استفاده کنن

تطابق توضیحات و محتویات سایت: 0٪

خب این خیلی بده - پاندا زیاد از این چیزا خوشش نمیاد - میگه تو برای من از استوا گفتی (توضیحات) اما برای مخاطبانت از بیابان (محتویات سایت)

اینم خیلی بده که برای گوگل یه چیزی بگید اما برای ویزیتورا یه چیز دیگه

در مورد تصاویر هم که گفته شد در بالا

ولی من توضیحات سایتم با مطالب داخلش تقریبا همخوانی داره .

خب من کلمات کلیدی و توضیحات داده متن ها رو خالی میگذاشتم فکر می کنم به این خاطر باشه . کلمات کلیدی بهتره از داخل متن باشه یا از عنوان متن ؟

لینک به ارسال

اینا شاید زیاد مورد نظر شما نباشه.

کلمه کلیدی یعنی کلمه یا کلماتی که با اون میشه کلیات مطلب رو فهمید. پس مناسب تر اینه که کلمه ی مورد نظر تخصصی تر باشه

هر چه یکنواختی بین تیتر و متن و توضیحات بیشتر باشه نشون میده که ایده ی شما پیوستگی درونی بیشتری داره

شاید بد نباشه که از کلمات کلیدی در داخل تیترتون به صورت نرم استفاده کنید یعنی مثلاً:

تیتر: میانمار آمادگی خود را برای ورود به حوزه یویو اعلام کرد

کلمه کلیدی: میانمار و یویو

متن: پاراگراف هایی که از ترکیبات میانمار و یویو و مباحث و لغات اقتصادی استفاده بهینه کرده باشه

نکته ی مهم اینه که پاندای امروز خیلی با شعور تر از پاندای دیروز شده

یعنی اینکه وقتی عنوان مطلب شما، اقتصادیست، خیلی براش مهمه که متن شما هم اقتصادی باشه.

اتفاقی که در گوگل ادوردز می افته نشون میده که وقتی یه کلمه رو بررسی می کنه کاملاً هوشمندانه این بررسی رو انجام میده، یعنی متوجه میشه که لغت مورد نظر از چه جنسیه؛ مثلاً اقتصادی، تکنولوژی، خانواده و ...

بنابراین وقتی که هم من و هم شما مطلبی درباره ی ورود میانمار به حوزه یویو ارائه میدیم. گوگل به مرور اونی رو ارائه میده که متن اون مطلب دارای لغات مرتبط بیشتری باشه. یا به عبارت دیگه اون مطلب مرتبط تر با تیتر و کلمات کلیدی باشه.

گوگل دیروز برای اینکه بازار رو تصاحب کنه لازم می دید اصل اقتصادی تولید انبوه و ارزان رو پیش بگیره و همین کار رو هم کرد و به هدفش رسید. به همین دلیل بود که من توی سایتم از دیوار حرف می زدم اما می تونستم کلمات کلیدی رو لیوان تعیین کنم

اما حالا که سهم بزرگی از بازار رو به دست گرفته سعی می کنه کیفیت ایجاد کنه. یعنی من رو بعنوان مشتری مجاب می کنه که پیوستگی در مطالبم داشته باشم.

لینک به ارسال

کلمه کلیدی یعنی کلمه یا کلماتی که با اون میشه کلیات مطلب رو فهمید. پس مناسب تر اینه که کلمه ی مورد نظر تخصصی تر باشه

هر چه یکنواختی بین تیتر و متن و توضیحات بیشتر باشه نشون میده که ایده ی شما پیوستگی درونی بیشتری داره

شاید بد نباشه که از کلمات کلیدی در داخل تیترتون به صورت نرم استفاده کنید یعنی مثلاً:

متن: پاراگراف هایی که از ترکیبات میانمار و یویو و مباحث و لغات اقتصادی استفاده بهینه کرده باشه

یعنی اینکه وقتی عنوان مطلب شما، اقتصادیست، خیلی براش مهمه که متن شما هم اقتصادی باشه.

اتفاقی که در گوگل ادوردز می افته نشون میده که وقتی یه کلمه رو بررسی می کنه کاملاً هوشمندانه این بررسی رو انجام میده، یعنی متوجه میشه که لغت مورد نظر از چه جنسیه؛ مثلاً اقتصادی، تکنولوژی، خانواده و ...

بنابراین وقتی که هم من و هم شما مطلبی درباره ی ورود میانمار به حوزه یویو ارائه میدیم. گوگل به مرور اونی رو ارائه میده که متن اون مطلب دارای لغات مرتبط بیشتری باشه. یا به عبارت دیگه اون مطلب مرتبط تر با تیتر و کلمات کلیدی باشه.

گوگل دیروز برای اینکه بازار رو تصاحب کنه لازم می دید اصل اقتصادی تولید انبوه و ارزان رو پیش بگیره و همین کار رو هم کرد و به هدفش رسید. به همین دلیل بود که من توی سایتم از دیوار حرف می زدم اما می تونستم کلمات کلیدی رو لیوان تعیین کنم

اما حالا که سهم بزرگی از بازار رو به دست گرفته سعی می کنه کیفیت ایجاد کنه. یعنی من رو بعنوان مشتری مجاب می کنه که پیوستگی در مطالبم داشته باشم.

ممنون از توضیحات مفیدتون . در مورد متا هم میشه توضیح بدید . هم متای متن و هم متای سایت

برای مثال همین متنی که اوردید متاش بهتره چی باشه

لینک به ارسال
نمیدونم چه گیری هست که حتما باید سئو باشه 100% آخه... چی بگم والا...

سئو یکم با بهینه سازی فرق میکنه . درسته هم راستا هستند اما تفاوت دارند . بهینه سازی سایت یکی از مواردی هست که به سئوی بهتر کمک میکنه .

بله . موافقم . قرار نیست سئو 100% بشه و تقریباً از پس هیچ کسی (حداقل توی ایران) بر نمیاد و حتی میتونه خطرناک هم باشه سئو و بهینه سازی زیاد ، اما خب اگر کسی بخواد سریعتر پیشرفت کنه و بازدید بگیره در حال حاضر استفاده از تکنیک های سئو بهترین راه هست .

بله این مورد رو هم موافقم ولی مسلماً اونی که سئوی خوبی نداره دانش و اطلاعات تخصصی خیلی بالاتری داشته که تونسته مطلب محبوبی قرار بده که در صدر قرار بگیره . حتی لازم نیست اطلاعات خیلی زیاد داشته باشی . کافیه خلاقیت داشته باشی . حتی یدونه عکس میتونه کلی بازدید به سمت سایتت سرازیر کنه و کلی لینک بگیری از یک عکس (البته یکم اغراق کردم ..ً) ولی جزء موارد موردی هست و همیشه نمیتونه حاشیه امنیتی از لحاظ تعداد بازدید برات داشته باشه . مقطعی هست .

سئو موردی هست که باید در اون تعادل رو حفط کرذ تا به نتیجه های مطلوبی رسید .

من فکر میکنم رسیدن به اون بالاها بدون سئو رفتن از طریق جاده خاکی هست و با سئو رفتن از جاده آسفالت . هر دو به یک نقطه منتهی میشن اما . . .

ویرایش شده توسط shahab2005
لینک به ارسال

خب هر کسی دوست داره سایتش در صدر موتورهای جستجو باشه .

درود

کتاب زیر رو دانلود کن خیلی بهت کمک میکنه

کتاب یک یا دو هزار و یک

لینک به ارسال

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/143-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%84-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%b4%d8%b1%d9%81%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d8%ac%d9%88/

اینم نکاتی ساده و کاربردی از من داشته باشید

لینک به ارسال

جی تی متریکس بیشتر توصیه میشه !

gtmetrix.com بیشتر برای بهینه سازی قالب و افزایش سرعت لود اون بکار میره ، اما chkme.com این اصول اولیه سئو رو یادآوری میکنه

نکاتی که هردو یادآور میشن رو اگر رعایت کنیم ، سایت تقریبا بهینه ای رو داریم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

اقا ما خیلی از موارد گفته شده رو اصلاح کردیم ولی سئوی سایتمون اومد پایین تر و شد 66% !!!!!!! مثل alt تصاویر . سئوی کلمات کلیدی و توضیحات متن ها و...

من قبلا از اینکه این موارد رو رعایت کنم سئوی سایتم 85 بود . ولی حالا این شده !!! کسی میدونه علت چیه ؟؟!!! اینم نتیجه سئوی جدید

رتبه 66% : SEO

تعداد تگ های 0 : h1

تعداد تگ های 16 : h2

طول عنوان : 41 کارکتر

تعداد کلمات کلیدی : 2

تطابق عنوان و محتویات سایت : 80%

تطابق کلمات کلیدی و محتویات سایت : 0%

تطابق توضیحات و محتویات سایت : 0%

صفحه میبایست دارای محتوا باشد که حداقل 200 کارکتر و حداکثر 12000 کارکتر پیشنهاد میشود .

کلمات کلیدی با محتویات سایت مربط نیست .

توضیحات سایت نباید بیش از 150 کارکتر و کمتر از 50 کارکتر باشد .

طول و عرض بعضی از تصاویر تعیین نشده است .

بعضی از تصاویر ویژگی alt ندارند .

در هر صفحه میبایست یک تگ h1 وجود داشته باشد .

تعداد تگ های h2 میبایست کمتر از 4 باشد .

لینک به ارسال

بهتر از این نمیشد توضیح داد عـــــــــــــــــالی بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...