رفتن به مطلب

نصب دموی قالب به صورت آنلاین

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت دوستان

قصد نصب دموی یک قالب به صورت آنلاین دارم. از طرفی روی سایت حدود 5000 پست وجود داره. حال اگه دمو نصب بشه حدود 100 پست  و 20 موضوع دیگه که غیر مرتبط هست هم وارد میشه.

سوال من اینه که بعد از نصب اکه اون 100 پست و موضوع رو حذف کنم تاثیر منفی روی سئو داره و خطای 404 دریافت می کنم؟

لینک به ارسال

برای این کار میتوانید با استفاده از افزونه ها ابتدا سایت را به حالت تعمیر ببرید و سپس با استفاده از robots و تنطیمات وردپرس دسترسی موتورهای جستجو را به سایتتون ببندید تغییرات را ایجاد کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، neda411 گفته است :

برای این کار میتوانید با استفاده از افزونه ها ابتدا سایت را به حالت تعمیر ببرید و سپس با استفاده از robots و تنطیمات وردپرس دسترسی موتورهای جستجو را به سایتتون ببندید تغییرات را ایجاد کنید

اگه تیک دسترسی موتورهای جستجو در وردپرس رو بزنم و دسترسی رو غیر فعال کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟

دوم اینکه با استفاده از robots چگونه و چه دستوری باید وارد کنم؟

سپاس

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، chem گفته است :

اگه تیک دسترسی موتورهای جستجو در وردپرس رو بزنم و دسترسی رو غیر فعال کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟

دوم اینکه با استفاده از robots چگونه و چه دستوری باید وارد کنم؟

سپاس

این کار که کلا چند دقیقه بیشتر وقت نمیبره خیر اتفاقی نمی افتد بهتر از 404 گرفتن است

User-agent: *

Disallow: /

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...