رفتن به مطلب

درخواست راهنمای ورژن جدید Yoast

chem

پست های پیشنهاد شده

دوستان در همین افزونه Yoast نسخه جدید و اخر اون چند سوال داشتم

یکی اینکه قسمت خوانایی چیه؟ چطور باید تکمیل بشه

دوم اینکه کلمه کلیدی که بیشترین تاکید بر روی ان دارید چطور باید وارد کنم

و در آخر توضیحات متا و افزودن کلید واژه هستش

مثلا می خواهیم مطلبی رو تحت عنوان دانلود جزوه آموزش مکانیک سیالات دانشگاه تهران منتشر کنیم باید چگونه این افزونه رو پر کنیم؟

اگر میشه فایل ترجمه فارسی آخرین ورژن هم بزارید لطفا

با تشکر

لینک به ارسال

همه اینهایی که گفتید رو پایین مطالب خودش خیلی قشنگ راهنمایی میکنه که مثلا کلمه کلیدی را چطوری وارد کنی و غیره...

فایل ترجمه هم خودش اتوماتیک بروز رسانی میشه. شما لازم نیست کاری کنید.

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، hsfarnia گفته است :

همه اینهایی که گفتید رو پایین مطالب خودش خیلی قشنگ راهنمایی میکنه که مثلا کلمه کلیدی را چطوری وارد کنی و غیره...

فایل ترجمه هم خودش اتوماتیک بروز رسانی میشه. شما لازم نیست کاری کنید.

راستش من درست متوجه نمیشم

همش با ورژن قدیمی کار کردم و تازه بروز کردم فایل ترجمه هم واسه من برخی قسمت ها هنوز انگلیسی هستش

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، chem گفته است :

راستش من درست متوجه نمیشم

همش با ورژن قدیمی کار کردم و تازه بروز کردم فایل ترجمه هم واسه من برخی قسمت ها هنوز انگلیسی هستش

باید تمرین کنی تا قلقش دستت بیاد. بهتره وردپرس رو روی لوکال نصب کنی و باهاش تمرین کنی. اینجوری دیگه خیالت هم راحته که اتفاقی برای سایتت نمیفته.

ترجمه هم صبر کن بروز رسانی میشه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

دوستان در همین افزونه Yoast نسخه جدید و اخر اون چند سوال داشتم

یکی اینکه قسمت خوانایی چیه؟ چطور باید تکمیل بشه

دوم اینکه کلمه کلیدی که بیشترین تاکید بر روی ان دارید چطور باید وارد کنم

و در آخر توضیحات متا و افزودن کلید واژه هستش

مثلا می خواهیم مطلبی رو تحت عنوان دانلود جزوه آموزش مکانیک سیالات دانشگاه تهران منتشر کنیم باید چگونه این افزونه رو پر کنیم؟

اگر میشه فایل ترجمه فارسی آخرین ورژن هم بزارید لطفا

با تشکر

درود خدمت شما دوست عزیز

قسمت خوانایی مربوط به نوع نگارش محتوا هست دوست عزیز، رعایت پاراگزاف‌بندی‌ها، طولانی نبودن جملات، تقسیم کردن متون طولانی به چند زیر عنوان و...

وقتی روش برید بتون میگه متنتون از نظر خوانا بودن چه مشکلاتی داره و چطور رفعش کنید، مثلا میگه جملتون نباید بیش از 20 کلمه باشه و برای حلش شما باید این جمله رو به چند قسمت تقسیم کنید، این چیزی که بش اضافه شده بیشتر برای کاربر پسند بودن محتوا و آسون بودن خوندن متن هست و رعایتش میتونه رضایت کاربر رو به دنبال داشته باشه براتون.

سوال دومتون رو به درستی متوجه نشدم متاسفانه، کلمه‌ی کلیدی که روش تاکید دارین میشه همون کیورد اصلیتون دیگه...

سوال بعدیتون، توضیحات متا میشه اون قسمتی که زیر آدرس در جستجوی گوگل نشون داده میشه، بهتره متنی رو بنویسید که کاربر رو جذب که ضمن اینکه کلمات اصلی هم داخلش باشه خوبه.

موفق باشید :)

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

درود خدمت شما دوست عزیز

قسمت خوانایی مربوط به نوع نگارش محتوا هست دوست عزیز، رعایت پاراگزاف‌بندی‌ها، طولانی نبودن جملات، تقسیم کردن متون طولانی به چند زیر عنوان و...

وقتی روش برید بتون میگه متنتون از نظر خوانا بودن چه مشکلاتی داره و چطور رفعش کنید، مثلا میگه جملتون نباید بیش از 20 کلمه باشه و برای حلش شما باید این جمله رو به چند قسمت تقسیم کنید، این چیزی که بش اضافه شده بیشتر برای کاربر پسند بودن محتوا و آسون بودن خوندن متن هست و رعایتش میتونه رضایت کاربر رو به دنبال داشته باشه براتون.

سوال دومتون رو به درستی متوجه نشدم متاسفانه، کلمه‌ی کلیدی که روش تاکید دارین میشه همون کیورد اصلیتون دیگه...

سوال بعدیتون، توضیحات متا میشه اون قسمتی که زیر آدرس در جستجوی گوگل نشون داده میشه، بهتره متنی رو بنویسید که کاربر رو جذب که ضمن اینکه کلمات اصلی هم داخلش باشه خوبه.

موفق باشید :)

سپاس از توضیحات کامل و جامع شما دوست عزیز

من از ورژن 2.3.4 به آخرین ورژن به صورت دستی اپدیت کردم. آیا نیازه کار خاصی انجام بدم؟ چون قبلا تنظیمات افزونه رو کامل انجام داده شده

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، chem گفته است :

سپاس از توضیحات کامل و جامع شما دوست عزیز

من از ورژن 2.3.4 به آخرین ورژن به صورت دستی اپدیت کردم. آیا نیازه کار خاصی انجام بدم؟ چون قبلا تنظیمات افزونه رو کامل انجام داده شده

خواهش می‌کنم.

طبیعتا خیر فکر کنم، چون تنظیمات قبلی در دیتابیس ذخیره شدن و فکر نمیکنم احتیاج به کار خاصی از جانب شما باشه (من خودم یادم نمیاد کار خاصی کرده باشم بعد از آپدیت)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 6/27/2018 at 17:41، Farshad گفته است :

خواهش می‌کنم.

طبیعتا خیر فکر کنم، چون تنظیمات قبلی در دیتابیس ذخیره شدن و فکر نمیکنم احتیاج به کار خاصی از جانب شما باشه (من خودم یادم نمیاد کار خاصی کرده باشم بعد از آپدیت)

این قسمت باید کدش رو از کجا بیارم؟

e0ug_yoast.jpg

همین طور میفرمایید که این قسمت نقشش چیه؟ .و اگه بله یا خیر انتخاب کنیم چه اتفاقی می افته و چه تاثیری در سئو داره؟

خودش گفته که بله باشه

5b2f_45454.jpg

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 7/7/2018 at 17:31، chem گفته است :

این قسمت باید کدش رو از کجا بیارم؟

e0ug_yoast.jpg

همین طور میفرمایید که این قسمت نقشش چیه؟ .و اگه بله یا خیر انتخاب کنیم چه اتفاقی می افته و چه تاثیری در سئو داره؟

خودش گفته که بله باشه

5b2f_45454.jpg

دوستان یکی در مورد تغییر آدرس url پیوست به خود پیوست یه کم توضیح میده؟ که کاربردش چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...