6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه مشکل واسه امنیت سایتم به وجود اومده :

من سایتم ( poyeh.com ) رو در سایت https://sitecheck.sucuri.net چک کردم و دیدم که امنیت سایتم تو وضعیت بَدیه :

0-243.jpg

ولی مثلا سایت بیجامه رو چک کردم و دیدم در وضعیت خوبی قرار داره :

1-160.jpg

خواستم بدونم چرا امنیت سایت من اینجوریه و چطور میتونم رفعش کنم؟ آیا مشکل از قالب من نیست؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

من یه مشکل واسه امنیت سایتم به وجود اومده :

من سایتم ( poyeh.com ) رو در سایت https://sitecheck.sucuri.net چک کردم و دیدم که امنیت سایتم تو وضعیت بَدیه :

ولی مثلا سایت بیجامه رو چک کردم و دیدم در وضعیت خوبی قرار داره :

خواستم بدونم چرا امنیت سایت من اینجوریه و چطور میتونم رفعش کنم؟ آیا مشکل از قالب من نیست؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...

ممنون

سلام

والا تا جایی که من متوجه شدم میگه سایتتون تبلیغات ناخواسته داخلش هست (پاپ‌آپ یا این اسکریپت‌های ماینینگ که تازگیا مد شده)

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا پلاگین‌ها، یکبار قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید ببینید بازم ارور میده یا نه؟ من احساس می‌کنم از قالب باشه (اگر پلاگین نال شده‌ای نداشته باشید)

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

والا تا جایی که من متوجه شدم میگه سایتتون تبلیغات ناخواسته داخلش هست (پاپ‌آپ یا این اسکریپت‌های ماینینگ که تازگیا مد شده)

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا پلاگین‌ها، یکبار قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید ببینید بازم ارور میده یا نه؟ من احساس می‌کنم از قالب باشه (اگر پلاگین نال شده‌ای نداشته باشید)

موفق باشید

خیلی ممنون

جوابتون درست بود؛

یعنی قالب من ناله ؟ آخه من این قالب رو از یه جای معتبر خریدم...

ویرایش شده در توسط poyehcom
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، poyehcom گفته است :

خیلی ممنون

جوابتون درست بود؛

یعنی قالب من ناله ؟ آخه من این قالب رو از یه جای معتبر خریدم...

جای معتبر یعنی تم‌فارست دوست عزیز :)

ژاکت، راستچین و امثالهم به نظر من معتبر نیستن، چون خودشون هم قالب‌ها رو نمیخرن و اصلا کارشون از نظر کپی‌رایت غیر قانونی هست.

در هرحال بهتره با فروشنده مطرح کنید این موضوع رو، خوشون بهتر می‌دونن چیکار کردن با قالب...

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Farshad گفته است :

ژاکت، راستچین و امثالهم به نظر من معتبر نیستن، چون خودشون هم قالب‌ها رو نمیخرن و اصلا کارشون از نظر کپی‌رایت غیر قانونی هست.

در هرحال بهتره با فروشنده مطرح کنید این موضوع رو، خوشون بهتر می‌دونن چیکار کردن با قالب...

موفق باشید

بازم ممنون

لطف کردید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Farshad گفته است :

موفق باشید

ببخشید من این موضوع رو به پشتیبانی قالب گفتم و گفتن که قالب شما فقط ویروس داره و قالب دیگر سایت ها درسته.

رفتم و چک کردم ، دیدم درست میگن. قالب من ویروس داره!

اما نمیدونم چطور این ویروسو از قالبم خارج کنم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری