رفتن به مطلب

امنیت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکل واسه امنیت سایتم به وجود اومده :

من سایتم ( poyeh.com ) رو در سایت https://sitecheck.sucuri.net چک کردم و دیدم که امنیت سایتم تو وضعیت بَدیه :

0-243.jpg

ولی مثلا سایت بیجامه رو چک کردم و دیدم در وضعیت خوبی قرار داره :

1-160.jpg

خواستم بدونم چرا امنیت سایت من اینجوریه و چطور میتونم رفعش کنم؟ آیا مشکل از قالب من نیست؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...

ممنون

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

من یه مشکل واسه امنیت سایتم به وجود اومده :

من سایتم ( poyeh.com ) رو در سایت https://sitecheck.sucuri.net چک کردم و دیدم که امنیت سایتم تو وضعیت بَدیه :

ولی مثلا سایت بیجامه رو چک کردم و دیدم در وضعیت خوبی قرار داره :

خواستم بدونم چرا امنیت سایت من اینجوریه و چطور میتونم رفعش کنم؟ آیا مشکل از قالب من نیست؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...

ممنون

سلام

والا تا جایی که من متوجه شدم میگه سایتتون تبلیغات ناخواسته داخلش هست (پاپ‌آپ یا این اسکریپت‌های ماینینگ که تازگیا مد شده)

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا پلاگین‌ها، یکبار قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید ببینید بازم ارور میده یا نه؟ من احساس می‌کنم از قالب باشه (اگر پلاگین نال شده‌ای نداشته باشید)

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

والا تا جایی که من متوجه شدم میگه سایتتون تبلیغات ناخواسته داخلش هست (پاپ‌آپ یا این اسکریپت‌های ماینینگ که تازگیا مد شده)

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا پلاگین‌ها، یکبار قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید ببینید بازم ارور میده یا نه؟ من احساس می‌کنم از قالب باشه (اگر پلاگین نال شده‌ای نداشته باشید)

موفق باشید

خیلی ممنون

جوابتون درست بود؛

یعنی قالب من ناله ؟ آخه من این قالب رو از یه جای معتبر خریدم...

ویرایش شده توسط poyehcom
لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، poyehcom گفته است :

خیلی ممنون

جوابتون درست بود؛

یعنی قالب من ناله ؟ آخه من این قالب رو از یه جای معتبر خریدم...

جای معتبر یعنی تم‌فارست دوست عزیز :)

ژاکت، راستچین و امثالهم به نظر من معتبر نیستن، چون خودشون هم قالب‌ها رو نمیخرن و اصلا کارشون از نظر کپی‌رایت غیر قانونی هست.

در هرحال بهتره با فروشنده مطرح کنید این موضوع رو، خوشون بهتر می‌دونن چیکار کردن با قالب...

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، Farshad گفته است :

ژاکت، راستچین و امثالهم به نظر من معتبر نیستن، چون خودشون هم قالب‌ها رو نمیخرن و اصلا کارشون از نظر کپی‌رایت غیر قانونی هست.

در هرحال بهتره با فروشنده مطرح کنید این موضوع رو، خوشون بهتر می‌دونن چیکار کردن با قالب...

موفق باشید

بازم ممنون

لطف کردید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Farshad گفته است :

موفق باشید

ببخشید من این موضوع رو به پشتیبانی قالب گفتم و گفتن که قالب شما فقط ویروس داره و قالب دیگر سایت ها درسته.

رفتم و چک کردم ، دیدم درست میگن. قالب من ویروس داره!

اما نمیدونم چطور این ویروسو از قالبم خارج کنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...