• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
مهندس فا

تبریک بخاطر الکسای زیر 100 هزار انجمن

15 پست در این موضوع قرار دارد

بالاخره اومدیم زیر 100.000 الکسا . . .

به همه کاربران و مدیران انجمن تبریک میگم . چه اونایی که سوال پرسیدن ، چه اونایی که جواب دادن و چه اونایی که آموزش دادن و دانسته هاشون رو با دیگران به اشتراک گذاشتن . دست همگی درد نکنه

انشالله مدیران مثل همیشه همینقدر پرقدرت و خستگی ناپذیر راه رو ادامه بدند . . . ما حمایتتون میکینم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبریک :wub:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم تبریک میگم و امیدوارم که از اینی که الان هست هم بهتر بشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تبریک! امید است که این انجمن نیز در میان انجمن های ایرانی بدرخشد. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوایل سایت برای یکی دوبار الکسا رو بررسی می کردیم ولی دیگه اصلا سراغش هم نرفتیم!

جالب بود. البته ملاک برای ما ایندکس در گوگل هست که با راه اندازی بخش های اصلی سایت مطمئنا بهتر هم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مبارک باشه ، به امید روزی که زیر 100 ایران بیایم ، :rolleyes:

----------------------------------

این ایندکس سایت هرچی زودتر باز بشه بهتره من خودم فک کنم خرداد - تیر بود که به این جا رسیدم اما وقتی ایندکس رو دیدم رفتم ، نمیدونستم انجمنی وجود داره ، حداقل یه لینکی بزارید که آدم بفهمه انجمنی هم هستش، دو سه ماه بعدش از طریق سایت اقا مصطفی دوباره اینجا رو پیدا کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقایون به همه تبریک میگم :wub::rolleyes:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز تالار خیلی راه داره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این انحمن اساتید و دوستان زیادی داره که در کمتر از 24 ساعت همیشه پاسخ گو بودن پس حقش خیلی بیشتر از این هاست اینو گذشت زمان ثابت میکنه

منم به همتون تبریک میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هی وای بر من

مبارک باشه ^_^ ان شالله برید جام جهانی اول بشیم :lol:

همه مدیران خسته نباشن ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم تبریک میگم ولی این تالار خیلی وفته زیر 100 هزاره دوستان !! :) (البته رنک این یکی دو ماه منظورمه ... )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ولی این تالار خیلی وفته زیر 100 هزاره

بنده مرتب چک میکردم . به محض اینکه اومد زیر 100 هزار تاپیک زدم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کارت درسته شهاب :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من رتبه الكسا اصلا مهم نيست تنها چيزي كه مهمه كيفيت كاره ! شما الان بعضي از سايت ها رو نگا كنيد (اسم نمي برم) رتبشون زير 20000 جهانه ولي باور كنيد يك صدم اينجا واسش زحمت نكشيدن ... به نظر من زحمت هاي اساتيد اينجا رو نبايد در افق رتبه الكسا نگاه كرد ! خدا قوت ميگيم به همشون !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من رتبه الكسا اصلا مهم نيست تنها چيزي كه مهمه كيفيت كاره ! شما الان بعضي از سايت ها رو نگا كنيد (اسم نمي برم) رتبشون زير 20000 جهانه ولي باور كنيد يك صدم اينجا واسش زحمت نكشيدن ... به نظر من زحمت هاي اساتيد اينجا رو نبايد در افق رتبه الكسا نگاه كرد ! خدا قوت ميگيم به همشون !

کاملا حق با شماست اقا ارمان و به نکته ریزی اشاره کردین ، من جا داره از تمام اساتید به خصوص همه دوستان :D تشکر کنم بابت این سایت کامل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست
    • توسط MohammadQ
      سلام، چندین روز پیش آمار ایران سایت بنده که در امضا موجود است افت کرد و کلا از دست رفت، اما آمار جهانی آن در حال پیشرفت است (کم کم)، میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟
      در ضمن اکثر بازدید ها از ایران است.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      تا مدتی همه چیز خوب بود و رنک جهانی و ایران همزمان با هم پایین میومد. ولی از سه هفته پیش رنک ایران رو به فزونی گذاشته در حالی که جهانی کماکان در حال کم شدن بود. از نزدیک یه هفته پیش به اینور رنک ایران ناپدید شده در حالی که رنک جهانی همینجور داره میاد پایین! هم اکنون هم رنک جهانی 2,496,783 هستش.
      نشانی سایت http://waterex.ir
      مشکل از کجاست؟
      پیشاپیش سپاس واسه کمک
    • توسط سعید ترابی
      سلام دوستان
      از اونجا که میدونیم از می 2016 ثبت نام در الکسا پولی شده
      ولی راه در رو داره
      چطور میتونم تو رنکینگ الکسا سایتمو ثبت نام کنم و کد تایید بگیرم
      نکنه :
      1- با فیلتر شکن نمیشه
      2-فقط ثبت نام های قدیم کار میکنه
      3- میدونم راه در رو داره