رفتن به مطلب

تبدیل سایت وردپرس به android app

پست های پیشنهاد شده

سلام.

چجوری میشه یک وب سایت با وردپرس را تبدیل به یک app کرد؟ البته منظورم استفاده از یک پلاگ این نیست بلکه با استفاده از برنامه نویسی شخصی. البته میدونم که راه حل های زیادی ممکنه باشه ولی دنبال راه حلی میگردم که از همه رایج تر باشه تا بعدا اگر گیر کنم از کمک بقیه بتونم استفاده کنم.

ایا میشه با php و جاوا اسکریپت و wordpress api یک apk درست کرد؟ 

لینک به ارسال

طراحی اپلیکیشن نسخه موبایل وبسایت شما

قابل اجرا بر روی تمامی سیستم های سایت ساز مانند وردپرس، ووکامرس، جوملا و … با هر نوع قالب

https://goo.gl/A2EETm

ویرایش شده توسط Mr-Tarah.ir
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

اینکه تبلیغاته برادر. من آموزش میخوام. در سوال گفتم که نمیخوام با پلاگ این باشه و میخوام با برنامه نویسی شخصی باشه. یعنی میخوام بدونم که این سایت با چه اسکریپتی اینکار رو انجام میده.

ویرایش شده توسط agahi1
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، agahi1 گفته است :

اینکه تبلیغاته برادر. من آموزش میخوام. در سوال گفتم که نمیخوام با پلاگ این باشه و میخوام با برنامه نویسی شخصی باشه. یعنی میخوام بدونم که این سایت با چه اسکریپتی اینکار رو انجام میده.

این با برنامه نویسی اندروید انجام میشه

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mr-Tarah.ir گفته است :

این با برنامه نویسی اندروید انجام میشه

خوب منم سوالم همینه دیگه. با چه اسکریپتی بهتره برنامه نویسی اندروید رو انجام داد. میدونم که سی یا سی پلاس پلاس و غیره میشه برنامه برای اندروید نوشت ولی میخواستم بدونم که ترجیح بچه های اینجا چیه و اینکه ایا میشه فقط با پی اچ پی و جاوا اسکریپت یه app  درست کرد. 

در ضمن یک سوالی ایا اپی که مستر طراح میده مناسب گوگل اپ هست و یا خیر؟

لینک به ارسال

این اپ رو خودم طراحی می کنم، به زبان جاوا نوشته میشه

اگر منظورتون برای انتشار در google play یا بازار هست، خیر، باتوجه به نوع برنامه نویسی بنده برای کاهش هزینه ی طراحی اپ، این اپ رو به عنوان اپ قابل انتشار این سایت ها قبول نمی کنند

لینک به ارسال
در در 6/28/2018 at 13:26، agahi1 گفته است :

خوب منم سوالم همینه دیگه. با چه اسکریپتی بهتره برنامه نویسی اندروید رو انجام داد. میدونم که سی یا سی پلاس پلاس و غیره میشه برنامه برای اندروید نوشت ولی میخواستم بدونم که ترجیح بچه های اینجا چیه و اینکه ایا میشه فقط با پی اچ پی و جاوا اسکریپت یه app  درست کرد. 

در ضمن یک سوالی ایا اپی که مستر طراح میده مناسب گوگل اپ هست و یا خیر؟

با استفاده از برنامه phonegap و داشتن دانش html-css-javascript شما میتونین اپ های اندروید ایجاد کنید و خروجی apk بگیرین.برای کارهای معمولی و متوسط خوب هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...